25. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży / Mistrzostwa Polski U18
POZNAŃ, 10-12 lipca 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-07-11 16:09:04
Kojm 2 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 800 1500 3000 110p 400p 2000p(*) 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2019-07-10
DZIEŃ 2
2019-07-11
DZIEŃ 3
2019-07-12
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:50  100 m pł K(7bój)  [s]
10:00  Młot K (3)  [Gr. A]
10:00  Tyczka K  [Gr. A]
10:00  Tyczka K  [Gr. B]
10:20  100 m M(10bój)  [s]
10:35  100 m K (PK)  [s]
10:50  100 m M (PK)  [s]
11:05  W dal M(10bój)  [Gr. A]
11:05  W dal M(10bój)  [Gr. B]
11:07  Oszczep K (500)  [Gr. A]
11:15  Młot K (3)  [Gr. B]
11:15  400 m pł K  [el]
11:30  Wzwyż K(7bój)  [Gr. A]
11:30  Wzwyż K(7bój)  [Gr. B]
11:35  400 m pł M (84.0)  [el]
11:35  Kula M (5)  [Gr. A]
11:35  Kula M (5)  [Gr. B]
11:55  400 m K  [el]
12:10  400 m M  [el]
12:24  Oszczep K (500)  [Gr. B]
12:30  Kula M(10bój)  [Gr. A]
12:30  Młot M (5)  [Gr. A]
12:35  Kula M(10bój)  [Gr. B]
13:45  Kula K(7bój)  [Gr. A]
13:45  Młot M (5)  [Gr. B]
13:45  Kula K(7bój)  [Gr. B]
15:00  Ceremonia otwarcia  [Gr. A]
15:56  Oszczep M (700)  [Gr. A]
16:00  100 m K  [el]
16:00  Wzwyż M(10bój)  [Gr. A]
16:00  Kula K (3)  [Gr. A]
16:00  Dysk M (1.5)  [Gr. A]
16:00  Wzwyż M(10bój)  [Gr. B]
16:00  Kula K (3)  [Gr. B]
16:15  100 m M  [el]
16:30  800 m K  [el]
16:45  800 m M  [el]
16:45  W dal M  [Gr. A]
16:45  W dal M  [Gr. B]
17:00  Tyczka M  [Gr. A]
17:00  Tyczka M  [Gr. B]
17:10  100 m K  [F B]
17:10  Dysk M (1.5)  [Gr. B]
17:11  Oszczep M (700)  [Gr. B]
17:15  100 m K  [F A]
17:20  100 m M  [F B]
17:25  100 m M  [F A]
17:30  1500 m prz K  [s]
17:55  200 m K(7bój)  [s]
18:10  1500 m K  [s]
18:10  W dal K  [Gr. A]
18:10  1500 m K  [s]
18:10  W dal K  [Gr. B]
18:25  1500 m M  [s]
18:40  3000 m M  [s]
19:00  400 m M(10bój)  [s]
REKORDY
RP (U18) 57.92 WITEK Marcelina SKLA Słupsk Łódź 2012-08-29
Minimum do finału: 41.50 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2019-07-11 16:09:03
Oszczep K (500) - Gr. B Planowany START: 2019-07-10 12:24 ZAKOŃCZENIE: 12:52:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III wynik inf punkty rank
1 11 528 ANDRUKONIS Gabriela 02-09-17 UKS Czwórka Białystok (PD) 42.57 - - 42.57 Q 2
2 9 352 BARTOSIAK Zuzanna 03-01-03 MUKS Płock (MZ) 38.46 38.83 35.18 38.83 q 6
3 12 121 ZIÓŁKOWSKA Anastazja 02-07-19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 38.18 38.54 x 38.54 q 7
4 8 772 MIGDAŁEK Alicja 03-01-20 UKS Olimp Duszniki (WP) 35.03 32.32 38.53 38.53 q 8
5 2 422 GRYSIAK Wiktoria 03-05-28 WKS Wawel Kraków (MA) 31.21 38.43 32.96 38.43 q 9
6 4 51 MENCEL Natalia 02-06-17 MKS Osa Zgorzelec (DS) 37.32 34.82 37.84 37.84 q 10
7 5 522 BUTKIEWICZ Gabriela 03-06-25 LUKS Hańcza Suwałki (PD) 35.36 35.92 36.23 36.23 3 14
8 10 529 STOKOWSKA Wiktoria 02-06-13 UKS Czwórka Białystok (PD) 33.62 35.92 35.11 35.92 3 15
9 6 503 PUZANOWSKA Sylwia 02-06-04 KS Podlasie Białystok (PD) x 34.18 33.79 34.18 2 17
10 3 309 CHYCIŃSKA Julia 02-04-20 UKS 55 Łódź (LD) 29.81 29.29 33.90 33.90 2 20
11 7 587 WOJTKUN Aleksandra 03-06-21 SKLA Sopot (PM) 33.67 30.77 31.08 33.67 21
12 1 530 ŁAGODA Paulina 03-05-25 UKS Liceum sportowe Łomża (PD) 28.73 26.00 27.15 28.73 23

 

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.065673112869263 s.