52. PZLA Mistrzostwa Polski U18
RADOM, 18-20 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-19 15:54:00
Kmłotjm 2 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2020-09-18
DZIEŃ 2
2020-09-19
DZIEŃ 3
2020-09-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RP (U18) 69.56 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce Łódź 2013-07-27
Minimum do finału: 51.50 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2020-09-19 15:53:59
Młot K (3) - Gr. B Planowany START: 2020-09-18 11:10 ZAKOŃCZENIE: 11:43:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III wynik inf punkty rank
1 8 172 KANIOWSKA Weronika 04-09-27 AZS-AWF Gorzów (LB) 49.72 56.28 56.28 Q PB 1
2 5 74 JUSTA Magdalena 03-02-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 51.48 52.55 52.55 Q PB 4
3 4 67 SIKORA Agata 03-02-26 BKS Bydgoszcz (KP) x 48.14 51.45 51.45 q SB 5
4 7 140 JABŁOŃSKA Dagmara 03-06-19 KS Agros Zamość (LU) 51.22 x 50.09 51.22 q 6
5 9 431 SZADY Julia 04-08-19 LKS Stal Mielec (PK) 48.23 46.56 49.76 49.76 q 7
6 6 101 WRÓBLEWSKA Laura 04-02-19 LKS Vectra Włocławek (KP) 48.06 46.99 46.49 48.06 q 9
7 10 684 KNIAT Zuzanna 03-01-31 LUKS Orkan Września (WP) 47.52 x x 47.52 q 10
8 12 76 KAŁUŻNA Zuzanna 03-10-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) x 43.66 46.40 46.40 3 13
9 1 532 MANUSZEWSKA Zuzanna 04-12-22 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz (PM) 44.94 x x 44.94 3 16
10 11 225 JANIAK Patrycja 04-01-20 MUKS Park Zduńska Wola (LD) x 42.73 x 42.73 2 18
11 3 612 GEMBALCZYK Emilia 04-06-14 RMKS Rybnik (SL) x 36.48 42.42 42.42 2 19
12 2 237 ORLIŃSKA Martyna 03-09-29 UKS Błyskawica Domaniewice (LD) 41.55 x x 41.55 2 20
OOM 2019 (Poznań)
1 NOWACZEWSKA Aleksandra 02 LUKS Start Nakło 60.47
2 RADAWIEC Martyna 02 MKS Osa Zgorzelec 58.09
3 WIJAS Wiktoria 03 KKL Kielce 57.39
OOM 2018 (Chorzów)
1 KUFEL Aleksandra 01 AZS UMCS Lublin 64.37
2 BOMBA Karolina 02 MUKS Park Zduńska Wola 61.69
3 KLIMASZ Jolanta 01 UKS Achilles Leszno 59.55
TOP 10 POLSKA

 

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.035767793655396 s.