52. PZLA Mistrzostwa Polski U18
RADOM, 18-20 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-19 19:25:11
Kkulajm 2 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2020-09-18
DZIEŃ 2
2020-09-19
DZIEŃ 3
2020-09-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RP (U18) 17.41 ŚLEPOWROŃSKA Maja MKS Pułtusk Schwechat 2015-05-24
Minimum do finału: 13.00 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2020-09-19 19:25:11
Kula K (3) - Gr. B Planowany START: 2020-09-18 17:05 ZAKOŃCZENIE: 17:25:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III wynik inf punkty rank
1 3 282 MAŚLANA Zuzanna 04-05-01 MLKL Płock (MZ) 15.09 15.09 Q 1
2 10 794 MARSZELEWSKA Joanna 04-05-10 NKS Nowe Miasto Lubawskie (WN) 14.34 14.34 Q PB 3
3 4 379 PRZYBYŚ Julia 04-08-29 WKS Wawel Kraków (MA) x 13.97 13.97 Q 4
4 6 510 MYĆKA Klaudia 03-06-05 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 12.44 12.61 12.70 12.70 q SB 9
5 8 451 CHARKIEWICZ Wiktoria 03-03-28 KS Podlasie Białystok (PD) 12.68 11.90 12.42 12.68 q 10
6 5 463 WOŹNIAK Dominika 04-05-29 KS Podlasie Białystok (PD) 12.49 12.39 12.58 12.58 q 11
7 9 14 LEPA Roksana 03-08-26 LKS Polkowice (DS) 12.33 x 11.98 12.33 q 12
8 7 597 PIETRASZ Karolina 03-05-08 MKS-MOSM Bytom (SL) 11.60 11.85 11.90 11.90 PB 3 14
9 11 367 WOSZCZYK Ewa 03-10-17 TS Wieliczanka Wieliczka (MA) 11.56 10.81 x 11.56 2 17
10 1 563 DRÓZD Wiktoria 03-05-30 GKS Piast Gliwice (SL) 10.09 9.86 11.04 11.04 2 20
11 2 786 DYBICH Daria 04-08-17 LKS Lubawa (WN) 9.89 9.83 10.69 10.69 21
OOM 2019 (Poznań)
1 BANACH Patrycja 02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 15.42
2 SIEMIŃSKA Daria 02 LKS Lubawa 15.12
3 GAJEWSKA Alicja 03 MOS Zatoka Braniewo 14.36
OOM 2018 (Chorzów)
1 ŁUCZAK Wiktoria 02 KS Agros Zamość 14.92
2 STARUCH Nina 01 AZS-AWF Warszawa 13.85
3 KRAWCZYK Karolina 01 LKS Polkowice 13.75
TOP 10 POLSKA

 

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.03534197807312 s.