OOM23 29. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 55. PZLA Mistrzostwa Polski U18
CHORZÓW, 7-9 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-08 17:36:27
WKwjm 2 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzwyż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2023-07-07
DZIEŃ 2
2023-07-08
DZIEŃ 3
2023-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

REKORDY
RŚ (U18) 1.96 WEAVERS Charmaine RSA Bloemfontein (RSA) 1981-04-04
RŚ (U18) 1.96 TURCHAK Olga URS Donetsk (URS) 1984-09-07
RŚ (U18) 1.96 PATTERSON Eleanor AUS Townsville (AUS) 2013-12-07
RŚ (U18) 1.96 CUNNINGHAM Vashti USA Edmonton (CAN) 2015-08-01
RŚ (U18) 1.96(i) MAHUCHIKH Yaroslava UKR Minsk (BLR) 2018-12-22
RŚ (U18) 1.96 TOPIĆ Angelina SRB Kruševac (SRB) 2022-06-26
RP (U18) 1.87 KSOK Anna AZS-AWF Wrocław Białystok 2000-08-27
 
 Gr. A  Gr. B  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-07-08 17:36:27
Wzwyż K(7bój) - Gr. B Planowany START: 2023-07-08 11:45 ZAKOŃCZENIE: 13:08:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj 1.17 1.20 1.23 1.26 1.29 1.32 1.35 1.38 1.41 1.44 1.47 1.50 1.53 1.56 wynik inf punkty rank
1 3 742 RATAJCZAK Zofia 2007-06-24 MUKS Szok Bojanowo (WP) - - - - - - - o o xxo o xo xo xxx 1.53 PB 655 7
2 8 723 MAZURKIEWICZ Kornelia 2006-03-15 LKS Orkan Ostrzeszów (WP) - - - - - - o o xo xxo xo xxo xxx 1.50 PB 621 10
3 6 402 LACH Alicja 2006-07-20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) - - - - o - o o o xo o xxx 1.47 =PB 588 11
4 10 870 ŚWIĄDER Lena 2007-10-09 STS Pomerania Szczecinek (ZP) - - - o - o o o o xxx 1.41 PB 523 15
5 1 187 KOS Hanna 2007-06-11 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) - - - o o o o o xxx 1.38 =PB 491 16
6 11 289 JUROWSKA Lidia 2007-07-09 KS AZS AWF Warszawa (MZ) - - - o o o xo xxo xxx 1.38 =PB 491 17
7 9 502 ZACHARZ Wiktoria 2006-02-19 UKS Czwórka Białystok (PD) - - - o o xo o xxx 1.35 460 18
8 2 559 ZAKRZEWSKA Agnieszka 2007-01-01 SKLA Sopot (PM) - - - o o o xxx 1.32 429 19
8 5 862 LITWINIUK Hanna 2006-04-30 STS Pomerania Szczecin (ZP) - - - - o o xxx 1.32 429 19
10 4 56 KŁOK Amelia 2007-06-22 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław (DS) - o o o o xo xxx 1.32 PB 429 21
11 7 36 KORDASIEWICZ Karolina 2007-09-20 MKS Osa Zgorzelec (DS) xo o xo xxx 1.23 PB 340 22
   
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

DOMTEL © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.016968 s. | Mem: 1.25 megabytes