25. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży / Mistrzostwa Polski U18
POZNAŃ, 10-12 lipca 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-07-12 13:06:50
M110jm 2 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 800 1500 3000 110p 400p 2000p(*) 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2019-07-10
DZIEŃ 2
2019-07-11
DZIEŃ 3
2019-07-12
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:30  Tyczka K  [F]
10:30  Tyczka M  [F]
10:30  Wzwyż K  [F]
11:00  110 m pł M (91.4)  [el]
11:00  Trójskok M  [F]
11:00  Dysk M (1.5)  [F]
11:25  100 m pł K (76.2)  [el]
11:45  200 m K  [F B]
11:50  200 m K  [F A]
12:00  200 m M  [F B]
12:05  200 m M  [F A]
12:20  800 m K  [F B]
12:25  800 m K  [F A]
12:20  Wzwyż M  [F]
12:30  800 m M  [F B]
12:30  Trójskok K  [F]
12:35  800 m M  [F A]
12:55  110 m pł M (91.4)  [F B]
13:00  Dysk K (1)  [F]
13:00  110 m pł M (91.4)  [F A]
13:15  100 m pł K (76.2)  [F B]
13:20  100 m pł K (76.2)  [F A]
13:30  4x400 m K  [s]
13:40  4x400 m M  [s]
REKORDY
RP (U18) 13.54 ŻEBROWSKI Dawid VICTORIA Racibórz Baku 2014-05-31
 
 elim 1  elim 2  elim 3  Finał A  Finał B

Data aktualizacji: 2019-07-12 13:06:50
110 m pł M (91.4) - Finał B Planowany START: 2019-07-12 12:55 WYSTARTOWANO: 12:54:38
+0.6 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf punkty
1 5 781 JUSZCZAK Szymon 03-04-24 UKS Przełaj Żerków (WP) 14.53 0.138 PB 4
2 3 58 UZAREK Aleksander 03-07-04 MKS Osa Zgorzelec (DS) 15.03 0.106 PB 4
3 4 227 JANIAK Adam 03-01-13 AZS-AWF Gorzów (LB) 15.04 0.199 PB 3
4 8 69 WIECZOREK Miłosz 03-02-27 MLKS Echo Twardogóra (DS) 15.16 0.157 3
5 1 297 JOŃCZYK Maciej 02-01-05 RKS Łódź (LD) 15.44 0.153 3
6 2 429 GŁOWACKI Sambor 03-04-11 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 15.48 0.155 3
7 6 54 ROJSZCZYK Szymon 02-09-10 MKS Osa Zgorzelec (DS) 18.31 0.151 3
7 392 OBŁĘKOWSKI Maksymilian 02-11-08 UKS Sprint 2020 Warszawa (MZ) DNF 0.124 3

 

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.053815841674805 s.