25. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży / Mistrzostwa Polski U18
POZNAŃ, 10-12 lipca 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-07-11 17:09:30
K400jm 2 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 800 1500 3000 110p 400p 2000p(*) 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2019-07-10
DZIEŃ 2
2019-07-11
DZIEŃ 3
2019-07-12
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:50  100 m pł K(7bój)  [s]
10:00  Młot K (3)  [Gr. A]
10:00  Tyczka K  [Gr. A]
10:00  Tyczka K  [Gr. B]
10:20  100 m M(10bój)  [s]
10:35  100 m K (PK)  [s]
10:50  100 m M (PK)  [s]
11:05  W dal M(10bój)  [Gr. A]
11:05  W dal M(10bój)  [Gr. B]
11:07  Oszczep K (500)  [Gr. A]
11:15  Młot K (3)  [Gr. B]
11:15  400 m pł K  [el]
11:30  Wzwyż K(7bój)  [Gr. A]
11:30  Wzwyż K(7bój)  [Gr. B]
11:35  400 m pł M (84.0)  [el]
11:35  Kula M (5)  [Gr. A]
11:35  Kula M (5)  [Gr. B]
11:55  400 m K  [el]
12:10  400 m M  [el]
12:24  Oszczep K (500)  [Gr. B]
12:30  Kula M(10bój)  [Gr. A]
12:30  Młot M (5)  [Gr. A]
12:35  Kula M(10bój)  [Gr. B]
13:45  Kula K(7bój)  [Gr. A]
13:45  Młot M (5)  [Gr. B]
13:45  Kula K(7bój)  [Gr. B]
15:00  Ceremonia otwarcia  [Gr. A]
15:56  Oszczep M (700)  [Gr. A]
16:00  100 m K  [el]
16:00  Wzwyż M(10bój)  [Gr. A]
16:00  Kula K (3)  [Gr. A]
16:00  Dysk M (1.5)  [Gr. A]
16:00  Wzwyż M(10bój)  [Gr. B]
16:00  Kula K (3)  [Gr. B]
16:15  100 m M  [el]
16:30  800 m K  [el]
16:45  800 m M  [el]
16:45  W dal M  [Gr. A]
16:45  W dal M  [Gr. B]
17:00  Tyczka M  [Gr. A]
17:00  Tyczka M  [Gr. B]
17:10  100 m K  [F B]
17:10  Dysk M (1.5)  [Gr. B]
17:11  Oszczep M (700)  [Gr. B]
17:15  100 m K  [F A]
17:20  100 m M  [F B]
17:25  100 m M  [F A]
17:30  1500 m prz K  [s]
17:55  200 m K(7bój)  [s]
18:10  1500 m K  [s]
18:10  W dal K  [Gr. A]
18:10  1500 m K  [s]
18:10  W dal K  [Gr. B]
18:25  1500 m M  [s]
18:40  3000 m M  [s]
19:00  400 m M(10bój)  [s]
REKORDY
RP (U18) 53.34 NOWACZYK Genowefa ORKAN Poznań Rzym 1974-09-02
 
 elim 1  elim 2  elim 3  Finał A  Finał B

Data aktualizacji: 2019-07-11 17:09:30
400 m K - Finał B Planowany START: 2019-07-11 17:00 WYSTARTOWANO: 16:59:31
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf punkty
1 5 469 JĘDRUSZKO Nikola 03-08-27 KKS Victoria Stalowa Wola (PK) 57.28 0.339 PB 4
2 4 795 KUBICKA Julia 02-12-09 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 58.02 0.243 PB 4
3 6 570 JANUSZEWSKA Kinga 03-10-17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA (PM) 58.08 0.574 PB 3
4 3 209 BAJKOWSKA Justyna 02-08-13 MKS Żak Biała Podlaska (LU) 59.12 0.150 3
5 1 814 PIECHOCKA Alicja 03-02-16 MLKS Ostróda (WN) 59.62 0.132 PB 3
6 8 535 KORNIAT Ludwika 03-01-16 AML Słupsk (PM) 59.87 0.185 3
7 7 656 ZAGAJSKA Julia 02-01-29 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza (SL) 60.45 0.187 3
2 174 WOJNOWSKA Natalia 02-08-20 MUKL Brodnica (KP) DNF 0.132 3

 

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.080826997756958 s.