25. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży / Mistrzostwa Polski U18
POZNAŃ, 10-12 lipca 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-07-11 20:25:00
Mkulajm 2 1 1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 800 1500 3000 110p 400p 2000p(*) 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2019-07-10
DZIEŃ 2
2019-07-11
DZIEŃ 3
2019-07-12
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:50  100 m pł K(7bój)  [s]
10:00  Młot K (3)  [Gr. A]
10:00  Tyczka K  [Gr. A]
10:00  Tyczka K  [Gr. B]
10:20  100 m M(10bój)  [s]
10:35  100 m K (PK)  [s]
10:50  100 m M (PK)  [s]
11:05  W dal M(10bój)  [Gr. A]
11:05  W dal M(10bój)  [Gr. B]
11:07  Oszczep K (500)  [Gr. A]
11:15  Młot K (3)  [Gr. B]
11:15  400 m pł K  [el]
11:30  Wzwyż K(7bój)  [Gr. A]
11:30  Wzwyż K(7bój)  [Gr. B]
11:35  400 m pł M (84.0)  [el]
11:35  Kula M (5)  [Gr. A]
11:35  Kula M (5)  [Gr. B]
11:55  400 m K  [el]
12:10  400 m M  [el]
12:24  Oszczep K (500)  [Gr. B]
12:30  Kula M(10bój)  [Gr. A]
12:30  Młot M (5)  [Gr. A]
12:35  Kula M(10bój)  [Gr. B]
13:45  Kula K(7bój)  [Gr. A]
13:45  Młot M (5)  [Gr. B]
13:45  Kula K(7bój)  [Gr. B]
15:00  Ceremonia otwarcia  [Gr. A]
15:56  Oszczep M (700)  [Gr. A]
16:00  100 m K  [el]
16:00  Wzwyż M(10bój)  [Gr. A]
16:00  Kula K (3)  [Gr. A]
16:00  Dysk M (1.5)  [Gr. A]
16:00  Wzwyż M(10bój)  [Gr. B]
16:00  Kula K (3)  [Gr. B]
16:15  100 m M  [el]
16:30  800 m K  [el]
16:45  800 m M  [el]
16:45  W dal M  [Gr. A]
16:45  W dal M  [Gr. B]
17:00  Tyczka M  [Gr. A]
17:00  Tyczka M  [Gr. B]
17:10  100 m K  [F B]
17:10  Dysk M (1.5)  [Gr. B]
17:11  Oszczep M (700)  [Gr. B]
17:15  100 m K  [F A]
17:20  100 m M  [F B]
17:25  100 m M  [F A]
17:30  1500 m prz K  [s]
17:55  200 m K(7bój)  [s]
18:10  1500 m K  [s]
18:10  W dal K  [Gr. A]
18:10  1500 m K  [s]
18:10  W dal K  [Gr. B]
18:25  1500 m M  [s]
18:40  3000 m M  [s]
19:00  400 m M(10bój)  [s]
REKORDY
RP (U18) 24.24h BUKOWIECKI Konrad PKS GWARDIA Szczytno Spała 2014-12-30
Minimum do finału: 15.80 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2019-07-11 18:49:13
Kula M (5) - Gr. B Planowany START: 2019-07-10 11:35 ZAKOŃCZENIE: 12:03:00
msc lp grupa nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III wynik inf punkty rank
1 6 2 251 KLEINERT Jakub 02-08-13 ZLKL Zielona Góra (LB) 16.89 - - 16.89 Q PB 1
1 4 1 20 KANIK Jakub 02-05-20 LKS Górnik Wałbrzych (DS) 16.85 - - 16.85 Q 2
2 6 1 470 KOPEĆ Mateusz 02-08-11 KKS Victoria Stalowa Wola (PK) 15.01 15.70 16.58 16.58 Q 3
2 8 2 776 RODZIAK Damian 03-01-27 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 15.45 15.54 15.94 15.94 Q 4
3 11 1 504 STARAK Radosław 03-02-28 KS Podlasie Białystok (PD) 14.07 15.84 - 15.84 Q 5
3 7 2 61 ZAWROTNIAK Marcin 02-07-28 MKS Osa Zgorzelec (DS) 13.22 15.58 x 15.58 q PB 6
4 10 2 521 BRANKIEWICZ Kamil 02-08-14 LUKS Hańcza Suwałki (PD) 15.43 14.46 x 15.43 q PB 7
4 1 1 381 CYDEJKO Bartosz 02-11-12 UKS LA Basket Warszawa (MZ) x x 15.31 15.31 q PB 8
5 5 1 282 KRZYSTANEK Mateusz 02-02-23 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 14.04 14.67 15.13 15.13 q 9
6 12 1 531 KRYSZYN Paweł 03-08-26 UKS Technik Augustów (PD) 13.95 14.48 15.04 15.04 q 10
7 3 1 278 ANTCZAK Julian 02-05-31 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 14.52 15.00 x 15.00 q 11
5 9 2 789 KOZINA Filip 02-06-07 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 14.83 x 14.60 14.83 q 12
8 2 1 631 OLSZYŃSKI Jakub 03-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) 14.57 x x 14.57 3 13
9 9 1 23 PARTYKA Oskar 02-03-11 LKS Górnik Wałbrzych (DS) 14.48 14.21 13.85 14.48 3 14
6 3 2 133 MICHALAK Damian 02-11-07 LIUKS Kruszwica (KP) 14.41 14.34 14.23 14.41 3 15
7 4 2 532 ŁAZARSKI Szymon 02-09-20 UKS Technik Augustów (PD) 14.25 x 13.94 14.25 3 16
8 5 2 729 REWERS Mikołaj 02-08-13 LUKS Orkan Września (WP) x x 13.97 13.97 2 17
9 2 2 93 PEŁKA Dawid 02-03-31 WLKS Wrocław (DS) x 13.68 x 13.68 2 18
10 1 2 619 KOSIÓR Dominik 02-08-22 MCKiS Jaworzno (SL) 13.52 x x 13.52 2 19
11 11 2 165 PASIŃSKI Szymon 02-01-16 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) x 12.30 13.19 13.19 2 20
10 7 1 315 GÓRECZNY Filip 03-03-07 UKS Dziewiątka Kutno (LD) 13.16 x x 13.16 21
11 8 1 276 WALCZAK Adrian 02-02-09 MKLA Łęczyca (LD) 12.62 12.82 x 12.82 22
12 10 1 628 KISIELOWSKI Karol 02-01-23 MKS-MOS Katowice (SL) x x 12.00 12.00 23
12 2 21 KUCZAJ Kamil 02-10-07 LKS Górnik Wałbrzych (DS) x x x NM

 

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.073045969009399 s.