OOM23 29. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 55. PZLA Mistrzostwa Polski U18
CHORZÓW, 7-9 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-09 17:27:54
M800jm 1 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzwyż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2023-07-07
DZIEŃ 2
2023-07-08
DZIEŃ 3
2023-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

REKORDY
RŚ (U18) 1:43.37 AMAN Mohammed ETH Rieti (ITA) 2011-09-10
RP (U18) 1:47.27 RÓŻNICKI Krzysztof GKS Cartusia Kartuzy Sopot 2020-07-03
 
 elim 1  elim 2  elim 3  Finał A  Finał B  ZBIORCZA

Data aktualizacji: 2023-07-09 17:27:54
800 m M - Finał A Planowany START: 2023-07-09 15:35 WYSTARTOWANO: 15:35:56 DEKORACJA 16:25
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik inf punkty
1 8 403 ŁYSIAK Szymon 2006-08-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 1:57.76 9
2 7 5 KISIEL Bartłomiej 2006-05-02 KS SMS Szklarska Poręba (DS) 1:58.13 7
3 6 92 ŚMIERTKA Mateusz 2006-02-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 1:58.37 6
4 5 555 KUBACKI Antoni 2006-04-15 SKLA Sopot (PM) 1:58.73 5
5 4 845 CIERESZKO Alan 2006-04-17 MKS Hermes Gryfino (ZP) 1:58.74 5
6 9 852 WOJSZ Filip 2006-04-12 MKS Olimp Łobez (ZP) 1:59.06 5
7 2 799 KAZIMIERCZYK Mateusz 2006-11-03 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 1:59.27 4
8 3 563 BUŚKO Mateusz 2006-09-24 ULKS Talex Borzytuchom (PM) 1:59.61 4
Mistrzostwa Polski 2021 (Włocławek)
1 MAKOWSKI Mateusz 04 MKS Pułtusk 1:55.63
2 KITLIŃSKI Bartosz 04 AZS UMCS Lublin 1:55.86
3 WĄCHAŁA Adam 04 KKL Kielce 1:58.20
   
Mistrzostwa Polski 2022 (Bielsko-Biała)
1 CHOJNOWSKI Antoni 05 SKLA Sopot 1:55.34
2 KISIEL Bartłomiej 06 KS SMS Szklarska Poręba 1:56.50
3 BUŚKO Mateusz 06 ULKS Talex Borzytuchom 1:56.75
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

DOMTEL © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.015588 s. | Mem: 1.25 megabytes