52. PZLA Mistrzostwa Polski U18
RADOM, 18-20 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-18 17:53:42
M100jm 1 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2020-09-18
DZIEŃ 2
2020-09-19
DZIEŃ 3
2020-09-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:59  100 m pł K(7bój)  [s]
10:10  Młot K (3)  [Gr. A]
10:23  100 m M(10bój)  [s]
10:30  Tyczka K  [Gr. A]
10:30  Tyczka K  [Gr. B]
10:35  Oszczep K (500)  [Gr. A]
10:40  Wzwyż K(7bój)  [Gr. A]
10:59  400 m pł K  [el]
11:05  W dal M(10bój)  [Gr. A]
11:10  Młot K (3)  [Gr. B]
11:23  400 m pł M (83.8)  [el]
11:40  Oszczep K (500)  [Gr. B]
11:50  400 m K  [el]
12:10  400 m M  [el]
12:15  Kula M(10bój)  [Gr. A]
12:30  400 m K (PK)  [s]
12:35  W dal K  [Gr. A]
12:35  W dal K  [Gr. B]
12:45  400 m M (PK)  [s]
13:05  100 m K (PK)  [s]
13:10  Wzwyż M  [Gr. A]
13:10  Wzwyż M  [Gr. B]
13:20  100 m M (PK)  [s]
13:25  Kula K(7bój)  [Gr. A]
14:30  Ceremonia otwarcia 
14:35  Oszczep M (700)  [Gr. A]
14:35  Młot M (5)  [Gr. A]
14:45  100 m K  [el]
15:05  W dal M  [Gr. A]
15:05  W dal M  [Gr. B]
15:10  800 m K  [el]
15:15  Młot M (5)  [Gr. B]
15:30  800 m M  [el]
15:50  Oszczep M (700)  [Gr. B]
15:55  100 m K  [F B]
16:05  100 m K  [F A]
16:15  Kula K (3)  [Gr. A]
16:20  1500 m K  [s]
16:25  Wzwyż M(10bój)  [Gr. B]
16:30  1500 m M  [s]
16:47  100 m M  [el]
17:05  Kula K (3)  [Gr. B]
17:18  1500 m prz K  [s]
17:42  100 m M  [F B]
17:50  100 m M  [F A]
17:55  Kula M (5)  [Gr. A]
18:05  3000 m M  [s]
18:30  200 m K(7bój)  [s]
18:40  Kula M (5)  [Gr. B]
18:45  400 m M(10bój)  [s]
REKORDY
RP (U18) 10.50 SMOSARSKI Dominik PKS Gwardia Szczytno Warszawa 2016-06-19
 
 elim 1  elim 2  elim 3  Finał A  Finał B

Data aktualizacji: 2020-09-18 17:53:42
100 m M - Finał A Planowany START: 2020-09-18 17:50 WYSTARTOWANO: 17:49:45 DEKORACJA 18:25
-1.1 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf punkty
1 6 690 BOGACZYŃSKI Igor 03-11-07 MKL Jarocin (WP) 10.85 0.178 PB 9
2 7 62 KISIL Kamil 04-03-14 WLKS Wrocław (DS) 10.99 0.108 =PB 7
3 5 658 GRZĄKA Dawid 04-04-30 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 11.03 0.185 =PB 6
4 3 776 SOBÓL Damian 03-07-23 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 11.04 0.143 5
5 4 504 KOZELAN Hubert 03-06-01 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 11.07 0.188 5
6 8 764 ŁAZOWY Cezary 04-01-04 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 11.16 0.221 5
7 2 23 KADYŁO Adam 03-07-07 MKS MOS Wrocław (DS) 11.19 0.134 4
8 1 308 GIZICKI Tomasz 04-06-14 RLTL ZTE Radom (MZ) 11.70 0.117 4
OOM 2019 (Poznań)
1 WDOWIK Oliwer 02 CWKS Resovia Rzeszów 10.57
2 GÓRNY Mateusz 02 BKL Bełchatów 10.68
3 ŻYCZYŃSKI Tomasz 02 CWKS Resovia Rzeszów 10.81
OOM 2018 (Chorzów)
1 SZACHNIEWICZ Szymon 01 MKS MOS Wrocław 10.78
2 WDOWIK Oliwer 02 CWKS Resovia Rzeszów 10.84
3 ŁUPIŃSKI Rafał 01 KS Podlasie Białystok 10.86
TOP 10 POLSKA

 

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.086013793945312 s.