25. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży / Mistrzostwa Polski U18
POZNAŃ, 10-12 lipca 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-07-12 11:56:52
K200jm 1 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 800 1500 3000 110p 400p 2000p(*) 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2019-07-10
DZIEŃ 2
2019-07-11
DZIEŃ 3
2019-07-12
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:30  Tyczka K  [F]
10:30  Tyczka M  [F]
10:30  Wzwyż K  [F]
11:00  110 m pł M (91.4)  [el]
11:00  Trójskok M  [F]
11:00  Dysk M (1.5)  [F]
11:25  100 m pł K (76.2)  [el]
11:45  200 m K  [F B]
11:50  200 m K  [F A]
12:00  200 m M  [F B]
12:05  200 m M  [F A]
12:20  800 m K  [F B]
12:25  800 m K  [F A]
12:20  Wzwyż M  [F]
12:30  800 m M  [F B]
12:30  Trójskok K  [F]
12:35  800 m M  [F A]
12:55  110 m pł M (91.4)  [F B]
13:00  Dysk K (1)  [F]
13:00  110 m pł M (91.4)  [F A]
13:15  100 m pł K (76.2)  [F B]
13:20  100 m pł K (76.2)  [F A]
13:30  4x400 m K  [s]
13:40  4x400 m M  [s]
REKORDY
RP (U18) 23.72 POPOWICZ Marika ZAWISZA Bydgoszcz Biała Podlaska 2005-05-28
 
 elim 1  elim 2  elim 3  Finał A  Finał B

Data aktualizacji: 2019-07-12 11:56:36
200 m K - Finał A Planowany START: 2019-07-12 11:50 WYSTARTOWANO: 11:54:35
+1.1 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf punkty
1 3 112 MAŁKOWSKA Dominika 02-03-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 24.51 0.202 9
2 4 843 NADŁONEK Joanna 03-05-14 MKL Szczecin (ZP) 24.63 0.415 7
3 5 224 RZESZEWSKA Olga 02-01-03 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 24.71 0.275 YC 6
4 6 476 ZWOLIŃSKA Judyta 02-08-30 KKS Victoria Stalowa Wola (PK) 24.78 0.189 5
5 7 489 NIEMCZYK Magdalena 03-03-25 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa (PK) 24.82 0.273 5
6 8 185 GŁUCHOWSKA Kinga 02-11-20 KS Agros Zamość (LU) 24.85 0.194 5
7 1 731 ZIMNA Marta 02-02-28 LUKS Orkan Września (WP) 24.97 0.157 PB 4
8 2 7 PUZIO Dorota 03-04-30 GKS Start Długołęka (DS) 25.29 0.135 4

 

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.048308849334717 s.