OOM23 29. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 55. PZLA Mistrzostwa Polski U18
CHORZÓW, 7-9 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-07 13:56:49
Wmkulajm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzwyż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2023-07-07
DZIEŃ 2
2023-07-08
DZIEŃ 3
2023-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

10:15  Młot K (3)  [Gr. A]
10:15  W dal K  [Gr. A]
10:15  W dal K  [Gr. B]
11:00  100 m M(10bój)  [s]
11:15  Młot K (3)  [Gr. B]
11:35  400 m pł K  [el]
11:50  W dal M(10bój)  [Gr. A]
11:50  W dal M(10bój)  [Gr. B]
12:07  400 m pł M (83.8)  [el]
12:15  Młot M (5)  [Gr. A]
12:40  400 m K  [el]
13:00  W dal M  [Gr. A]
13:00  W dal M  [Gr. B]
13:02  400 m M  [el]
13:10  Kula M(10bój)  [Gr. A]
13:10  Kula M(10bój)  [Gr. B]
13:14  Młot M (5)  [Gr. B]
13:30  400 m K (PK)  [s]
13:45  400 m M (PK)  [s]
14:05  100 m K (PK)  [s]
14:05  Wzwyż M  [Gr. A]
14:05  Wzwyż M  [Gr. B]
14:20  100 m M (PK)  [s]
15:00  Oszczep K (500)  [Gr. A]
15:45  Oszczep K (500)  [Gr. B]
16:00  Wzwyż M(10bój)  [Gr. A]
16:00  Wzwyż M(10bój)  [Gr. B]
16:00  100 m K  [el]
16:25  800 m K  [el]
16:55  800 m M  [el]
17:00  Oszczep M (700)  [Gr. A]
17:15  Kula K (3)  [Gr. A]
17:30  100 m K  [F B]
17:35  100 m K  [F A]
17:45  100 m M  [el]
18:00  Oszczep M (700)  [Gr. B]
18:10  1500 m M  [s]
18:15  Kula M (5)  [Gr. A]
18:30  1500 m K  [s]
18:40  Tyczka K  [Gr. A]
18:40  Tyczka K  [Gr. B]
18:55  100 m M  [F B]
19:00  100 m M  [F A]
19:10  1500 m prz K  [s]
19:25  400 m M(10bój)  [s]
19:45  3000 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U18) 24.45 GILL Jacko NZL Auckland (NZL) 2011-12-19
RP (U18) 24.24(i) BUKOWIECKI Konrad PKS GWARDIA Szczytno Spała 2014-12-30
 
 Gr. A  Gr. B  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-07-07 13:56:49
Kula M(10bój) - Gr. A Planowany START: 2023-07-07 13:10 ZAKOŃCZENIE: 13:30:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III wynik inf punkty rank
1 10 500 JENIEC Jakub 2006-12-07 UKS Czwórka Białystok (PD) 13.73 x 13.10 13.73 PB 712 1
2 7 782 KUŚMIEREK Damian 2007-10-31 UKS Skoczek Władysławów (WP) 13.14 12.97 13.51 13.51 PB 698 2
3 6 286 GÓRALCZYK Kacper 2007-03-28 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 13.48 x 13.43 13.48 697 3
4 1 216 TROŚCIANKA Hubert 2006-07-26 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) 12.89 x 12.93 12.93 663 4
5 8 292 KOSMOWSKI Szymon 2006-04-24 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 12.31 12.10 12.29 12.31 625 5
6 4 786 BECELA Piotr 2007-06-02 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) 10.80 10.79 11.07 11.07 550 6
7 3 294 LEBIEDZIŃSKI Gabriel 2007-11-06 KS AZS AWF Warszawa (MZ) x 10.46 10.91 10.91 540 7
8 9 878 SZOSTAK Mikołaj 2006-08-08 UKS OSoT Szczecin (ZP) 9.63 10.64 9.56 10.64 PB 524 8
9 5 756 JANKOWSKI Alan 2006-07-25 PZS Gontyniec Chodzież (WP) x 9.22 10.53 10.53 PB 518 9
10 11 791 LORENC Łukasz 2007-03-28 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) x 10.51 x 10.51 516 10
11 2 139 GLAZA Mikołaj 2007-07-16 UKS Czapla Białe Błota (KP) 10.00 10.45 x 10.45 513 11
   
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

DOMTEL © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.050679 s. | Mem: 1.25 megabytes