53. PZLA Mistrzostwa Polski U18
WŁOCŁAWEK, 28-30 lipca 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-07-29 14:25:15
Wmkulajm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2021-07-28
DZIEŃ 2
2021-07-29
DZIEŃ 3
2021-07-30
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


08:25  10000 m chód M  [s]
08:55  Trójskok M  [Gr. A]
09:15  Wzwyż K  [Gr. A]
09:20  100 m M(10bój)  [s]
09:40  Dysk K (1)  [Gr. A]
10:00  200 m K  [el]
10:25  W dal M(10bój)  [Gr. A]
11:00  Dysk M (1.5)  [Gr. A]
11:15  W dal M(10bój)  [Gr. B]
11:20  200 m M  [el]
12:00  W dal K(7bój)  [Gr. A]
12:58  Kula M(10bój)  [Gr. A]
13:00  Oszczep K(7bój)  [Gr. A]
13:00  W dal K(7bój)  [Gr. B]
13:15  Tyczka K  [F]
13:54  Kula M(10bój)  [Gr. B]
14:00  Trójskok K  [Gr. A]
14:20  Oszczep K(7bój)  [Gr. B]
14:35  Wzwyż M  [F]
15:30  Młot K (3)  [F]
15:40  Kula K (3)  [F]
17:00  Młot M (5)  [F]
17:02  400 m K  [F B]
17:10  400 m K  [F A]
17:18  400 m M  [F B]
17:25  400 m M  [F A]
17:25  Tyczka M  [FINAŁ]
17:30  W dal K  [F]
17:34  800 m K(7bój)  [s]
17:40  Kula M (5)  [F]
17:55  Siedmiobój K  [FINAŁ]
18:05  400 m pł K  [F B]
18:09  400 m pł K  [F A]
18:15  Wzwyż M(10bój)  [Gr. A]
18:30  400 m pł M (83.8)  [F B]
18:38  400 m pł M (83.8)  [F A]
18:45  Oszczep K (500)  [F]
19:00  4x100 m K  [s]
19:10  4x100 m M  [s]
19:40  3000 m K  [s]
19:50  5000 m chód K  [s]
19:55  W dal M  [F]
20:10  Oszczep M (700)  [F]
20:30  2000 m prz. M  [s]
21:00  400 m M(10bój)  [s]
REKORDY
RP (U18) 24.24i BUKOWIECKI Konrad PKS GWARDIA Szczytno Spała 2014-12-30
 
 Gr. A  Gr. B  Ranking

Data aktualizacji: 2021-07-29 14:25:15
Kula M(10bój) - Gr. A Planowany START: 2021-07-29 12:58 ZAKOŃCZENIE: 13:15:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III wynik inf punkty rank
1 9 284
ROBAKOWSKI Dawid 2004-06-23 AZS-AWF Warszawa (MZ) 13.55 14.38 14.08 14.38 752 1
2 8 863
WOJTON Robert 2004-06-24 STS Pomerania Szczecin (ZP) 12.74 11.87 12.91 12.91 662 3
3 7 177
MLECZKO Gabriel 2004-08-17 MLKS Agros Żary (LB) 11.91 12.62 x 12.62 PB 644 4
4 3 44
LINIEWICZ Patryk 2004-06-15 MKS Osa Zgorzelec (DS) 11.03 11.93 11.66 11.93 PB 602 5
5 6 46
PRZYBYLSKI Oliwier 2004-04-15 MKS Osa Zgorzelec (DS) 11.52 11.25 11.48 11.52 577 7
6 4 364
KUCHARSKI Filip 2005-04-04 UKS Kresy Otwock (MZ) x 10.19 11.17 11.17 556 8
7 5 799
BRZEZIŃSKI Artur 2004-02-19 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) 11.05 10.87 x 11.05 549 9
8 2 346
CZARNOCKI Piotr 2005-03-22 SKS Feniks Siedlce (MZ) 10.70 10.98 11.00 11.00 546 11
9 1 372
ZWOLSKI Maciej 2004-06-24 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 8.38 8.86 7.97 8.86 417 18
   
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.2005389 s. | Mem: 1.25 megabytes