52. PZLA Mistrzostwa Polski U18
RADOM, 18-20 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-18 13:19:59
Wmkulajm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2020-09-18
DZIEŃ 2
2020-09-19
DZIEŃ 3
2020-09-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:59  100 m pł K(7bój)  [s]
10:10  Młot K (3)  [Gr. A]
10:23  100 m M(10bój)  [s]
10:30  Tyczka K  [Gr. A]
10:30  Tyczka K  [Gr. B]
10:35  Oszczep K (500)  [Gr. A]
10:40  Wzwyż K(7bój)  [Gr. A]
10:59  400 m pł K  [el]
11:05  W dal M(10bój)  [Gr. A]
11:10  Młot K (3)  [Gr. B]
11:23  400 m pł M (83.8)  [el]
11:40  Oszczep K (500)  [Gr. B]
11:50  400 m K  [el]
12:10  400 m M  [el]
12:15  Kula M(10bój)  [Gr. A]
12:30  400 m K (PK)  [s]
12:35  W dal K  [Gr. A]
12:35  W dal K  [Gr. B]
12:45  400 m M (PK)  [s]
13:05  100 m K (PK)  [s]
13:10  Wzwyż M  [Gr. A]
13:10  Wzwyż M  [Gr. B]
13:20  100 m M (PK)  [s]
13:25  Kula K(7bój)  [Gr. A]
14:30  Ceremonia otwarcia 
14:35  Oszczep M (700)  [Gr. A]
14:35  Młot M (5)  [Gr. A]
14:45  100 m K  [el]
15:05  W dal M  [Gr. A]
15:05  W dal M  [Gr. B]
15:10  800 m K  [el]
15:15  Młot M (5)  [Gr. B]
15:30  800 m M  [el]
15:50  Oszczep M (700)  [Gr. B]
15:55  100 m K  [F B]
16:05  100 m K  [F A]
16:15  Kula K (3)  [Gr. A]
16:20  1500 m K  [s]
16:25  Wzwyż M(10bój)  [Gr. B]
16:30  1500 m M  [s]
16:47  100 m M  [el]
17:05  Kula K (3)  [Gr. B]
17:18  1500 m prz K  [s]
17:42  100 m M  [F B]
17:50  100 m M  [F A]
17:55  Kula M (5)  [Gr. A]
18:05  3000 m M  [s]
18:30  200 m K(7bój)  [s]
18:40  Kula M (5)  [Gr. B]
18:45  400 m M(10bój)  [s]
REKORDY
RP (U18) 24.24h BUKOWIECKI Konrad PKS GWARDIA Szczytno Spała 2014-12-30
 
 Gr. A  Ranking

Data aktualizacji: 2020-09-18 13:19:59
Kula M(10bój) - Gr. A Planowany START: 2020-09-18 12:15 ZAKOŃCZENIE: 13:00:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III wynik inf punkty rank
1 14 186 JUNG Marcin 04-03-19 MLKS Agros Żary (LB) 12.62 13.57 13.78 13.78 PB 715 1
2 2 259 ROBAKOWSKI Dawid 04-06-23 AZS-AWF Warszawa (MZ) 13.33 13.11 13.05 13.33 687 2
3 17 526 CZERWIONKA Norbert 03-02-26 KS Wejher Wejherowo (PM) 11.82 11.68 11.62 11.82 595 3
4 21 41 PRZYBYLSKI Oliwier 04-04-15 MKS Osa Zgorzelec (DS) 10.03 11.19 11.66 11.66 586 4
5 3 264 PACIOREK Marcel 03-04-22 GKS Wilga Garwolin (MZ) x 11.56 11.21 11.56 SB 580 5
6 9 326 KAMIONEK Patryk 04-12-20 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 11.44 x 11.55 11.55 PB 579 6
7 12 830 WOJTON Robert 04-06-24 STS Pomerania Szczecin (ZP) x 11.37 11.36 11.37 568 7
8 15 193 SZCZEPAŃSKI Igor 04-03-31 ZLKL Zielona Góra (LB) 10.52 x 11.29 11.29 563 8
9 1 529 ORZECHOWSKI Michał 03-10-29 LKS Jantar Ustka (PM) 10.09 11.05 10.78 11.05 PB 549 9
10 20 257 ORDYŁOWSKI Gustaw 03-04-02 AZS-AWF Warszawa (MZ) 10.80 11.01 10.71 11.01 546 10
11 23 38 LINIEWICZ Patryk 04-06-15 MKS Osa Zgorzelec (DS) 10.75 10.48 10.92 10.92 PB 541 11
12 5 828 ORGANISTA Wiktor 04-02-26 STS Pomerania Szczecin (ZP) 8.75 10.57 10.15 10.57 SB 520 12
13 19 40 MIŚKÓW Kasjan 03-10-14 MKS Osa Zgorzelec (DS) 8.77 10.45 10.54 10.54 518 13
14 16 829 RYCHLICKI Damian 04-05-23 STS Pomerania Szczecin (ZP) 10.12 10.32 10.39 10.39 PB 509 14
15 10 19 SZAL Szymon 04-09-15 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) 10.32 10.22 9.43 10.32 PB 505 15
16 6 194 SZUSTAK Jakub 03-04-15 ZLKL Zielona Góra (LB) x 9.26 9.84 9.84 476 16
17 11 329 SZULC Tomasz 04-07-09 UKS LA Basket Warszawa (MZ) x 8.65 9.49 9.49 455 17
18 22 44 WIŚNIEWSKI Kryspin 03-04-21 MKS Osa Zgorzelec (DS) 9.24 8.81 x 9.24 440 18
19 18 206 SEWIŁO Eryk 03-06-22 MKLA Łęczyca (LD) 9.08 8.46 8.98 9.08 431 19
20 7 528 NOWAK Oskar 03-03-03 LKS Jantar Ustka (PM) x 8.70 8.26 8.70 408 20
21 4 652 PIECHOWIAK Adrian 03-12-27 KS Gwardia Piła (WP) 7.83 8.00 8.43 8.43 392 21
22 13 330 WIELOSZ Mikołaj 04-07-07 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 7.64 6.23 8.31 8.31 PB 385 22
23 8 331 ZWOLSKI Maciej 04-06-24 UKS LA Basket Warszawa (MZ) x 7.43 6.76 7.43 333 23
TOP 10 POLSKA

 

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.079160928726196 s.