24. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży / Mistrzostwa Polski U18
CHORZÓW, 27-29 lipca 2018
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2018-07-31 11:38:57
Wkojm
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 110p 110pPK 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2018-07-27
DZIEŃ 2
2018-07-28
DZIEŃ 3
2018-07-29
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ

09:00  10000 m chód M  [s]
10:00  110 m pł M(10bój)  [s]
10:00  Wzwyż K  [Gr. A]
10:00  W dal K(7bój) 
10:00  Dysk K (1)  [Gr. A]
11:00  200 m K  [el]
11:00  Dysk M(10bój) 
11:00  Dysk K (1)  [Gr. B]
11:20  200 m M  [el]
12:00  Trójskok K  [Gr. A]
12:00  Dysk M(10bój) 
12:00  Oszczep K(7bój) 
12:15  Tyczka M(10bój) 
13:00  Trójskok M  [Gr. A]
13:00  Dysk M (1.5)  [Gr. A]
13:00  Oszczep K(7bój) 
14:00  Dysk M (1.5)  [Gr. B]
15:30  Młot M (5)  [F]
16:30  400 m pł K  [F]
16:30  Wzwyż M  [F]
16:30  Oszczep M(10bój) 
16:45  Oszczep K (500)  [F]
16:45  400 m pł M (84.0)  [F]
16:45  Kula M (5)  [F]
17:00  400 m K  [F]
17:15  W dal K  [F]
17:15  400 m M  [F]
17:30  800 m K(7bój)  [s]
17:30  Oszczep M(10bój) 
17:43  Siedmiobój K 
17:45  2000 m prz. M  [s]
17:45  Oszczep M (700)  [F]
18:10  4x100 m K  [s]
18:10  Kula K (3)  [F]
18:20  4x100 m M  [s]
18:30  1500 m M(10bój)  [s]
18:30  W dal M  [F]
18:43  Dziesięciobój M 
18:45  3000 m K  [s]
18:45  Młot K (3)  [F]
19:15  5000 m chód K  [s]
REKORDY
RP (U18) 51.98 GAPA Katarzyna OGRODNIK Bydgoszcz Białystok 2000-08-27
 
 Gr. A  Gr. B  Ranking

Data aktualizacji: 2018-07-31 11:38:57
Oszczep K(7bój) - Gr. A Planowany START: 2018-07-28 12:00 ZAKOŃCZENIE: 12:25:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III wynik inf punkty rank
1 3 349
SŁOCKA Julia 01-02-18 AZS-AWF Warszawa (MZ) 45.43 46.51 44.89 46.51 793 1
2 10 828
BIELSKA Edyta 01-06-17 MLUKS Mokasyn Płoty (ZP) 38.93 39.01 30.85 39.01 PB 648 2
3 5 901
DELEJOWSKA Wiktoria 01-03-12 WLKS Wrocław (DS) 29.42 x 36.24 36.24 PB 595 3
4 8 57
DZIEMIDOWICZ Ewa 02-09-04 SL GKS Olsza Olszyna (DS) 25.36 32.89 33.89 33.89 PB 550 4
5 11 249
ŻELAZEK Emilia 02-05-23 MLKS Agros Żary (LB) x x 30.52 30.52 486 6
6 4 343
ADAMSKA Aniela 01-07-16 AZS-AWF Warszawa (MZ) 29.18 24.28 x 29.18 461 7
7 6 402
KURPIEWSKA Aleksandra 02-05-13 UKS Sprint 2020 Warszawa (MZ) 27.63 x x 27.63 432 9
8 1 708
WODNIK Agnieszka 02-06-30 LKS Orkan Ostrzeszów (WP) 25.58 26.31 26.78 26.78 416 12
9 7 539
KAROLCZUK Paulina 01-08-01 UKS Czwórka Białystok (PD) 24.77 23.54 26.50 26.50 411 13
10 12 621
SZKOP Wioletta 01-02-18 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 25.99 24.98 x 25.99 401 14
11 9 765
HOROWSKA Nikola 01-01-03 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 24.63 25.67 25.31 25.67 395 15
12 2 822
STANKIEWICZ Nikola 01-01-02 MKL Szczecin (ZP) 24.31 x 18.01 24.31 369 18

 

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.058811902999878 s.