24. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży / Mistrzostwa Polski U18
CHORZÓW, 27-29 lipca 2018
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2018-07-27 18:54:02
Wkkulajm
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 110p 110pPK 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2018-07-27
DZIEŃ 2
2018-07-28
DZIEŃ 3
2018-07-29
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ

10:00  100 m pł K(7bój)  [s]
10:00  Młot K (3)  [Gr. A]
10:00  Kula K (3)  [Gr. A]
10:00  Oszczep K (500)  [Gr. A]
10:20  100 m M(10bój)  [s]
10:35  100 m K (PK)  [s]
10:50  100 m M (PK)  [s]
11:05  W dal M(10bój) 
11:05  Wzwyż K(7bój) 
11:15  400 m pł K  [el]
11:15  Młot K (3)  [Gr. B]
11:15  Oszczep K (500)  [Gr. B]
11:40  400 m pł M (84.0)  [el]
12:00  400 m K  [el]
12:15  400 m M  [el]
12:30  Młot M (5)  [Gr. A]
12:30  Kula M(10bój) 
12:30  Tyczka K  [Gr. A]
12:30  W dal K  [Gr. A]
12:35  400 m K (PK)  [s]
12:50  400 m M (PK)  [s]
14:00  Młot M (5)  [Gr. B]
16:10  Ceremonia otwarcia 
16:45  100 m K  [el]
16:45  Tyczka M  [Gr. A]
16:45  Kula K(7bój) 
16:45  Wzwyż M(10bój) 
17:00  100 m M  [el]
17:20  800 m K  [el]
17:35  800 m M  [el]
17:55  100 m K  [F]
17:55  Kula M (5)  [Gr. A]
18:05  Oszczep M (700)  [Gr. A]
18:05  100 m M  [F]
18:20  1500 m prz K  [s]
18:35  Wzwyż M  [Gr. B]
18:40  200 m K(7bój)  [s]
18:50  W dal M  [Gr. A]
19:00  400 m M(10bój)  [s]
19:20  1500 m K  [s]
19:25  Oszczep M (700)  [Gr. B]
19:35  1500 m M  [s]
19:45  3000 m M  [s]
REKORDY
RP (U18) 15.77 WLOKA Anna LUKS Podium Kup Singapur 2010-08-18
 
 Gr. A  Gr. B  Ranking

Data aktualizacji: 2018-07-27 18:54:02
Kula K(7bój) - Gr. A Planowany START: 2018-07-27 16:45 ZAKOŃCZENIE: 17:07:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III wynik inf punkty rank
1 10 791
STEĆ Patrycja 01-03-22 UKS Gimpas Pasłęk (WN) 10.57 11.62 10.82 11.62 PB 636 1
2 12 621
SZKOP Wioletta 01-02-18 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 11.57 11.15 11.39 11.57 633 2
3 2 468
KRONBURG Klaudia 02-04-11 MULKS Juvenia Głuchołazy (OP) 10.91 11.43 10.13 11.43 PB 623 3
4 11 349
SŁOCKA Julia 01-02-18 AZS-AWF Warszawa (MZ) 10.86 10.47 11.06 11.06 599 4
5 8 828
BIELSKA Edyta 01-06-17 MLUKS Mokasyn Płoty (ZP) 10.39 11.02 10.83 11.02 596 5
6 7 8
TOMASZEWSKA Aleksandra 01-08-03 LKS Górnik Wałbrzych (DS) 10.70 10.20 x 10.70 575 6
7 9 765
HOROWSKA Nikola 01-01-03 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 10.23 9.28 10.69 10.69 575 7
8 5 249
ŻELAZEK Emilia 02-05-23 MLKS Agros Żary (LB) 8.93 10.36 10.54 10.54 PB 565 8
9 6 243
MISTOŃ Zuzanna 02-11-28 MLKS Agros Żary (LB) 10.35 10.12 9.39 10.35 =PB 552 9
10 1 343
ADAMSKA Aniela 01-07-16 AZS-AWF Warszawa (MZ) 9.50 x 8.80 9.50 497 13
11 3 222
SURA Kornelia 02-06-28 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 8.87 8.99 9.41 9.41 491 14
12 4 822
STANKIEWICZ Nikola 01-01-02 MKL Szczecin (ZP) 8.82 9.27 8.53 9.27 482 15

 

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.067821979522705 s.