53. PZLA Mistrzostwa Polski U18
WŁOCŁAWEK, 28-30 lipca 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-07-30 17:58:09
WMtjm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2021-07-28
DZIEŃ 2
2021-07-29
DZIEŃ 3
2021-07-30
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:00  Wzwyż K  [F]
10:05  110 m pł M(10bój)  [s]
11:10  Dysk M(10bój)  [Gr. A]
13:30  Tyczka M(10bój)  [Gr. A]
14:09  100 m pł K (76.2)  [el]
14:40  Dysk M (1.5)  [F]
14:45  200 m K  [F B]
14:50  200 m K  [F A]
14:55  200 m M  [F B]
15:00  200 m M  [F A]
15:15  100 m pł K (76.2)  [F B]
15:22  100 m pł K (76.2)  [F A]
15:35  800 m K  [F B]
15:45  800 m K  [F A]
15:50  Trójskok K  [F]
15:55  800 m M  [F B]
16:05  800 m M  [F A]
16:30  110 m pł M (91.4)  [el]
16:40  Oszczep M(10bój)  [Gr. A]
17:30  Dysk K (1)  [F]
17:45  110 m pł M (91.4)  [F B]
17:55  110 m pł M (91.4)  [F A]
18:00  Trójskok M  [F]
18:40  4x400 m K  [s]
18:50  4x400 m M  [s]
19:48  1500 m M(10bój)  [s]
19:50  Dziesięciobój M  [FINAŁ]
20:00  4x100 m K elim  [s]
20:00  4x100 m M elim  [s]
20:00  4x400 m K elim  [s]
20:00  4x400 m M elim  [s]
REKORDY
RP (U18) 5.30 KOLASA Ryszard BAŁTYK Gdynia Sopot 1981-09-20
 
 Gr. A  Ranking

Data aktualizacji: 2021-07-30 17:58:09
Tyczka M(10bój) - Gr. A Planowany START: 2021-07-30 13:30 ZAKOŃCZENIE: 17:17:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. klub-woj 2.00 2.10 2.20 2.30 2.40 2.50 2.60 2.70 2.80 2.90 3.00 3.10 3.20 3.30 3.40 3.50 3.60 3.70/3.80 wynik inf punkty rank
1 10 799
BRZEZIŃSKI Artur 2004-02-19 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) - - - - - - - - o - o o o xo o o o o/xxx 3.70 PB 535 1
2 1 346
CZARNOCKI Piotr 2005-03-22 SKS Feniks Siedlce (MZ) - - - - xo - o - - o - o - xo o o xo o/xxx 3.70 PB 535 2
3 17 46
PRZYBYLSKI Oliwier 2004-04-15 MKS Osa Zgorzelec (DS) - - - - o - - o - o o o o o xo o o xxo/xxx 3.70 PB 535 3
4 15 284
ROBAKOWSKI Dawid 2004-06-23 AZS-AWF Warszawa (MZ) - - - - - - - - - - o - o xo o xo o xxx 3.60 PB 509 4
5 18 44
LINIEWICZ Patryk 2004-06-15 MKS Osa Zgorzelec (DS) - - - - - xo o - - o o xxo o o xxo xxo xxx 3.50 PB 482 5
6 13 229
ŻELECHOWSKI Jakub 2005-04-04 MKLA Łęczyca (LD) - - - - - - - - o - xxo o o xo xo xxx 3.40 =PB 457 6
7 8 860
LITWINIUK Szymon 2004-03-11 STS Pomerania Szczecin (ZP) - - - - o o xo o o o o o o xxx 3.20 PB 406 7
8 16 26
SZAL Szymon 2004-09-15 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) - - - - - - o - o - xo o xo xxx 3.20 =PB 406 8
9 5 228
WOŹNIAK Hubert 2005-09-29 MKLA Łęczyca (LD) - - - - - - - - o - o xxo xo xxx 3.20 406 9
10 14 859
AMBROZIEWICZ Aleks 2004-10-20 STS Pomerania Szczecin (ZP) - - - - o - o o xo o o o xxx 3.10 PB 381 10
11 11 371
WOJCIECHOWSKI Gaurahari 2005-02-05 UKS LA Basket Warszawa (MZ) - - - o - o - o o o xo xo xxx 3.10 PB 381 11
12 12 177
MLECZKO Gabriel 2004-08-17 MLKS Agros Żary (LB) - - - o - o o xo xo xo o xo xxx 3.10 PB 381 12
13 6 364
KUCHARSKI Filip 2005-04-04 UKS Kresy Otwock (MZ) - - - - - o o o o o o xxx 3.00 357 13
14 7 800
KOTLARSKI Mateusz 2005-06-11 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) - - - - - - o o xxx 2.70 286 14
15 9 865
ŻYCHOWICZ Kacper 2005-09-19 STS Pomerania Szczecin (ZP) o o o o o o o xxx 2.60 PB 264 15
16 2 863
WOJTON Robert 2004-06-24 STS Pomerania Szczecin (ZP) - - o o o xo xxo xxx 2.60 264 16
17 3 372
ZWOLSKI Maciej 2004-06-24 UKS LA Basket Warszawa (MZ) - - o - o xxo xxx 2.50 242 17
18 4 864
ZIĘTARSKI Szymon 2005-01-18 STS Pomerania Szczecin (ZP) xo xo xxo xxx 2.20 179 18
   
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.3041871 s. | Mem: 1.25 megabytes