OOM23 29. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 55. PZLA Mistrzostwa Polski U18
CHORZÓW, 7-9 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-08 18:23:35
WMojm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzwyż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2023-07-07
DZIEŃ 2
2023-07-08
DZIEŃ 3
2023-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

REKORDY
RŚ (U18) 89.34 TOLEDO Braian ARG Mar del Plata 2010-03-06
RP (U18) 81.50 MRZYGŁÓD Cyprian niestowarzyszony Stargard Szczeciński 2015-10-03
 
 Gr. A  Ranking

Data aktualizacji: 2023-07-08 18:23:35
Oszczep M(10bój) - Gr. A Planowany START: 2023-07-08 17:35 ZAKOŃCZENIE: 18:20:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III wynik inf punkty rank
1 9 216 TROŚCIANKA Hubert 2006-07-26 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) 47.10 64.05 r 64.05 799 1
2 8 292 KOSMOWSKI Szymon 2006-04-24 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 45.29 48.63 55.48 55.48 PB 670 2
3 3 500 JENIEC Jakub 2006-12-07 UKS Czwórka Białystok (PD) 49.28 x 41.74 49.28 PB 578 3
4 20 286 GÓRALCZYK Kacper 2007-03-28 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 35.51 45.56 x 45.56 PB 523 4
5 17 33 BAŁDYGA Sebastian 2006-06-05 MKS Osa Zgorzelec (DS) 42.84 x 33.71 42.84 483 5
6 16 876 MAĆKOWIAK Joachim 2006-03-28 UKS OSoT Szczecin (ZP) 37.55 31.63 41.95 41.95 470 6
7 19 294 LEBIEDZIŃSKI Gabriel 2007-11-06 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 37.53 34.97 40.10 40.10 PB 444 7
8 18 791 LORENC Łukasz 2007-03-28 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) 33.28 36.55 x 36.55 392 8
9 13 782 KUŚMIEREK Damian 2007-10-31 UKS Skoczek Władysławów (WP) 34.39 31.35 32.92 34.39 361 9
10 14 858 HOZER-KOĆMIEL Anton 2007-10-04 STS Pomerania Szczecin (ZP) 34.05 32.97 x 34.05 PB 357 10
11 22 419 MIKUŚKIEWICZ Lucjan 2007-04-04 NKS Start Namysłów (OP) 31.39 32.78 x 32.78 339 11
12 15 139 GLAZA Mikołaj 2007-07-16 UKS Czapla Białe Błota (KP) x 32.76 29.36 32.76 338 12
13 6 786 BECELA Piotr 2007-06-02 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) 32.44 30.35 30.90 32.44 334 13
14 7 853 ŚWITOŃ Piotr 2007-07-02 MLUKS Mokasyn Płoty (ZP) 31.13 26.98 29.88 31.13 315 14
15 21 878 SZOSTAK Mikołaj 2006-08-08 UKS OSoT Szczecin (ZP) 30.70 26.94 27.38 30.70 309 15
16 5 721 SKRZYNECKI Kacper 2006-02-14 LKLA Krokus Astromal Leszno (WP) 27.19 30.40 26.86 30.40 305 16
17 11 789 KUBACZYK Maksymilian 2007-08-12 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) 27.24 30.06 23.85 30.06 300 17
18 10 285 DĄBROWSKI Krzysztof 2006-04-10 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 29.28 x 27.99 29.28 PB 289 18
19 4 649 KOCZUR Karol 2007-02-08 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała (SL) 24.95 27.62 24.82 27.62 PB 266 19
20 12 788 KRAMSKI Norbert 2007-03-13 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) 24.91 24.01 26.07 26.07 244 20
21 2 38 ONYSZKO Kacper 2007-11-17 MKS Osa Zgorzelec (DS) 24.19 23.11 22.35 24.19 PB 218 21
22 1 756 JANKOWSKI Alan 2006-07-25 PZS Gontyniec Chodzież (WP) x x 23.65 23.65 211 22
   
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

DOMTEL © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0133562 s. | Mem: 1.25 megabytes