53. PZLA Mistrzostwa Polski U18
WŁOCŁAWEK, 28-30 lipca 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-07-30 19:28:07
WMojm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2021-07-28
DZIEŃ 2
2021-07-29
DZIEŃ 3
2021-07-30
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:00  Wzwyż K  [F]
10:05  110 m pł M(10bój)  [s]
11:10  Dysk M(10bój)  [Gr. A]
13:30  Tyczka M(10bój)  [Gr. A]
14:09  100 m pł K (76.2)  [el]
14:40  Dysk M (1.5)  [F]
14:45  200 m K  [F B]
14:50  200 m K  [F A]
14:55  200 m M  [F B]
15:00  200 m M  [F A]
15:15  100 m pł K (76.2)  [F B]
15:22  100 m pł K (76.2)  [F A]
15:35  800 m K  [F B]
15:45  800 m K  [F A]
15:50  Trójskok K  [F]
15:55  800 m M  [F B]
16:05  800 m M  [F A]
16:30  110 m pł M (91.4)  [el]
16:40  Oszczep M(10bój)  [Gr. A]
17:30  Dysk K (1)  [F]
17:45  110 m pł M (91.4)  [F B]
17:55  110 m pł M (91.4)  [F A]
18:00  Trójskok M  [F]
18:40  4x400 m K  [s]
18:50  4x400 m M  [s]
19:48  1500 m M(10bój)  [s]
19:50  Dziesięciobój M  [FINAŁ]
20:00  4x100 m K elim  [s]
20:00  4x100 m M elim  [s]
20:00  4x400 m K elim  [s]
20:00  4x400 m M elim  [s]
REKORDY
RP (U18) 81.50 MRZYGŁÓD Cyprian niestowarzyszony Stargard Szczeciński 2015-10-03
 
 Gr. A  Ranking

Data aktualizacji: 2021-07-30 19:28:07
Oszczep M(10bój) - Gr. A Planowany START: 2021-07-30 16:40 ZAKOŃCZENIE: 19:15:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III wynik inf punkty rank
1 10 284
ROBAKOWSKI Dawid 2004-06-23 AZS-AWF Warszawa (MZ) 45.02 x 46.74 46.74 541 1
2 16 46
PRZYBYLSKI Oliwier 2004-04-15 MKS Osa Zgorzelec (DS) x 43.19 42.75 43.19 PB 489 2
3 18 228
WOŹNIAK Hubert 2005-09-29 MKLA Łęczyca (LD) 42.61 41.76 42.00 42.61 480 3
4 13 799
BRZEZIŃSKI Artur 2004-02-19 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) 39.34 41.58 41.57 41.58 465 4
5 3 177
MLECZKO Gabriel 2004-08-17 MLKS Agros Żary (LB) 40.00 37.84 x 40.00 PB 442 5
6 11 346
CZARNOCKI Piotr 2005-03-22 SKS Feniks Siedlce (MZ) 37.56 39.80 x 39.80 439 6
7 9 364
KUCHARSKI Filip 2005-04-04 UKS Kresy Otwock (MZ) 35.27 36.54 38.34 38.34 418 7
8 14 864
ZIĘTARSKI Szymon 2005-01-18 STS Pomerania Szczecin (ZP) 37.78 31.71 x 37.78 PB 410 8
9 5 865
ŻYCHOWICZ Kacper 2005-09-19 STS Pomerania Szczecin (ZP) 37.56 x 30.29 37.56 PB 407 9
10 6 859
AMBROZIEWICZ Aleks 2004-10-20 STS Pomerania Szczecin (ZP) 23.57 37.18 x 37.18 PB 401 10
11 4 863
WOJTON Robert 2004-06-24 STS Pomerania Szczecin (ZP) 35.16 x 36.44 36.44 PB 391 11
12 8 26
SZAL Szymon 2004-09-15 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) 31.96 35.72 31.29 35.72 PB 380 12
13 2 44
LINIEWICZ Patryk 2004-06-15 MKS Osa Zgorzelec (DS) x 35.01 33.84 35.01 PB 370 13
14 17 860
LITWINIUK Szymon 2004-03-11 STS Pomerania Szczecin (ZP) 33.66 34.47 32.58 34.47 363 14
15 12 800
KOTLARSKI Mateusz 2005-06-11 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) 29.54 28.27 31.98 31.98 327 15
16 7 371
WOJCIECHOWSKI Gaurahari 2005-02-05 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 29.21 25.22 27.35 29.21 288 16
17 15 372
ZWOLSKI Maciej 2004-06-24 UKS LA Basket Warszawa (MZ) x x 21.41 21.41 180 17
1 229
ŻELECHOWSKI Jakub 2005-04-04 MKLA Łęczyca (LD) DNS
   
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.3540859 s. | Mem: 1.25 megabytes