25. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży / Mistrzostwa Polski U18
POZNAŃ, 10-12 lipca 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-07-11 14:40:49
WMojm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 800 1500 3000 110p 400p 2000p(*) 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2019-07-10
DZIEŃ 2
2019-07-11
DZIEŃ 3
2019-07-12
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:00  110 m pł M(10bój)  [s]
09:15  10000 m chód M  [s]
09:50  Dysk M(10bój)  [Gr. A]
10:00  W dal K(7bój)  [Gr. A]
10:00  W dal K(7bój)  [Gr. B]
10:00  Dysk M(10bój)  [Gr. B]
11:00  200 m K  [el]
11:00  Trójskok K  [Gr. A]
11:00  Trójskok K  [Gr. B]
11:16  Oszczep K(7bój)  [Gr. A]
11:20  200 m M  [el]
11:40  Tyczka M(10bój)  [Gr. A]
11:55  Dysk K (1)  [Gr. A]
11:57  Oszczep K(7bój)  [Gr. B]
12:00  Wzwyż K  [Gr. A]
12:00  Wzwyż K  [Gr. B]
12:15  Trójskok M  [Gr. A]
12:15  Trójskok M  [Gr. B]
13:20  Dysk K (1)  [Gr. B]
13:40  Oszczep M(10bój)  [Gr. A]
14:16  Oszczep M(10bój)  [Gr. B]
15:00  Oszczep K (500)  [F]
15:45  Kula K (3)  [F]
16:30  400 m pł K  [F B]
16:30  Oszczep M (700)  [F]
16:35  400 m pł K  [F A]
16:45  400 m pł M (84.0)  [F B]
16:45  W dal K  [F]
16:50  400 m pł M (84.0)  [F A]
17:00  400 m K  [F B]
17:05  400 m K  [F A]
17:15  400 m M  [F B]
17:15  Wzwyż M  [Gr. A]
17:20  400 m M  [F A]
17:30  800 m K(7bój)  [s]
17:40  Siedmiobój K  [FINAŁ]
17:45  2000 m prz. M (nieregulaminowe)  [s]
17:45  Kula M (5)  [F]
18:00  Młot K (3)  [F]
18:10  4x100 m K  [s]
18:20  4x100 m M  [s]
18:30  1500 m M(10bój)  [s]
18:30  W dal M  [F]
18:40  Dziesięciobój M  [FINAŁ]
18:45  3000 m K  [s]
19:15  5000 m chód K  [s]
19:30  Młot M (5)  [F]
REKORDY
RP (U18) 81.50 MRZYGŁÓD Cyprian Niestowarzyszony Stargard Szczeciński 2015-10-03
 
 Gr. A  Gr. B  Ranking

Data aktualizacji: 2019-07-11 14:40:49
Oszczep M(10bój) - Gr. A Planowany START: 2019-07-11 13:40 ZAKOŃCZENIE: 13:55:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III wynik inf punkty rank
1 2 335 JASIŃSKI Szymon 03-07-16 LKS Osuchów (MZ) 28.73 32.71 27.69 32.71 PB 338 8
2 5 386 SYKA Mateusz 02-01-31 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 32.36 30.96 x 32.36 PB 333 9
3 8 739 JANKOWSKI Oliwer 03-03-02 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) 24.31 x 29.97 29.97 299 11
4 9 788 RYSMAN Kacper 02-01-23 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) 27.63 28.24 28.76 28.76 282 12
5 6 257 SZUSTAK Jakub 03-04-15 ZLKL Zielona Góra (LB) 15.74 22.36 28.69 28.69 281 13
6 7 29 GRUSZECKI Kornel 03-02-12 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) 27.05 x 28.14 28.14 273 14
7 3 253 KRZYŚKÓW Jakub 02-01-18 ZLKL Zielona Góra (LB) 26.27 24.06 x 26.27 PB 247 15
8 1 784 PLUCIŃSKI Michał 02-09-19 UKS Sprint Przeźmierowo (WP) 16.07 19.91 18.30 19.91 160 16
9 4 785 PYSIAK Bartosz 03-08-27 UKS Sprint Przeźmierowo (WP) 17.24 19.33 x 19.33 152 17

 

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.10848212242126 s.