53. PZLA Mistrzostwa Polski U18
WŁOCŁAWEK, 28-30 lipca 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-07-30 12:08:36
WMdyskjm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2021-07-28
DZIEŃ 2
2021-07-29
DZIEŃ 3
2021-07-30
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:00  Wzwyż K  [F]
10:05  110 m pł M(10bój)  [s]
11:10  Dysk M(10bój)  [Gr. A]
13:30  Tyczka M(10bój)  [Gr. A]
14:09  100 m pł K (76.2)  [el]
14:40  Dysk M (1.5)  [F]
14:45  200 m K  [F B]
14:50  200 m K  [F A]
14:55  200 m M  [F B]
15:00  200 m M  [F A]
15:15  100 m pł K (76.2)  [F B]
15:22  100 m pł K (76.2)  [F A]
15:35  800 m K  [F B]
15:45  800 m K  [F A]
15:50  Trójskok K  [F]
15:55  800 m M  [F B]
16:05  800 m M  [F A]
16:30  110 m pł M (91.4)  [el]
16:40  Oszczep M(10bój)  [Gr. A]
17:30  Dysk K (1)  [F]
17:45  110 m pł M (91.4)  [F B]
17:55  110 m pł M (91.4)  [F A]
18:00  Trójskok M  [F]
18:40  4x400 m K  [s]
18:50  4x400 m M  [s]
19:48  1500 m M(10bój)  [s]
19:50  Dziesięciobój M  [FINAŁ]
20:00  4x100 m K elim  [s]
20:00  4x100 m M elim  [s]
20:00  4x400 m K elim  [s]
20:00  4x400 m M elim  [s]
REKORDY
RP (U18) 66.52 BUKOWIECKI Konrad PKS GWARDIA Szczytno Warszawa 2014-09-15
 
 Gr. A  Ranking

Data aktualizacji: 2021-07-30 12:08:36
Dysk M(10bój) - Gr. A Planowany START: 2021-07-30 11:10 ZAKOŃCZENIE: 11:50:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III wynik inf punkty rank
1 15 46
PRZYBYLSKI Oliwier 2004-04-15 MKS Osa Zgorzelec (DS) 43.14 42.36 x 43.14 729 1
2 8 799
BRZEZIŃSKI Artur 2004-02-19 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) 31.74 31.94 37.77 37.77 PB 619 2
3 5 44
LINIEWICZ Patryk 2004-06-15 MKS Osa Zgorzelec (DS) 29.39 35.74 x 35.74 579 3
4 7 371
WOJCIECHOWSKI Gaurahari 2005-02-05 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 33.25 35.70 x 35.70 PB 578 4
5 4 284
ROBAKOWSKI Dawid 2004-06-23 AZS-AWF Warszawa (MZ) 34.72 30.69 x 34.72 558 5
6 12 26
SZAL Szymon 2004-09-15 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) x 30.89 34.12 34.12 PB 546 6
7 13 177
MLECZKO Gabriel 2004-08-17 MLKS Agros Żary (LB) 25.82 32.89 31.73 32.89 PB 522 7
8 16 228
WOŹNIAK Hubert 2005-09-29 MKLA Łęczyca (LD) x 31.62 32.52 32.52 PB 514 9
9 9 346
CZARNOCKI Piotr 2005-03-22 SKS Feniks Siedlce (MZ) 28.97 x 32.52 32.52 PB 514 8
10 10 229
ŻELECHOWSKI Jakub 2005-04-04 MKLA Łęczyca (LD) 31.99 26.35 28.86 31.99 PB 504 10
11 6 864
ZIĘTARSKI Szymon 2005-01-18 STS Pomerania Szczecin (ZP) 26.30 29.89 27.50 29.89 PB 462 11
12 11 859
AMBROZIEWICZ Aleks 2004-10-20 STS Pomerania Szczecin (ZP) 24.11 25.43 28.12 28.12 PB 428 12
13 14 863
WOJTON Robert 2004-06-24 STS Pomerania Szczecin (ZP) 21.99 x 26.91 26.91 404 13
14 2 800
KOTLARSKI Mateusz 2005-06-11 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) 23.70 x 24.92 24.92 PB 366 14
15 17 860
LITWINIUK Szymon 2004-03-11 STS Pomerania Szczecin (ZP) 22.45 20.84 20.86 22.45 PB 318 15
16 18 372
ZWOLSKI Maciej 2004-06-24 UKS LA Basket Warszawa (MZ) x 22.23 x 22.23 314 16
17 1 865
ŻYCHOWICZ Kacper 2005-09-19 STS Pomerania Szczecin (ZP) 21.56 22.10 21.66 22.10 312 17
18 3 364
KUCHARSKI Filip 2005-04-04 UKS Kresy Otwock (MZ) 20.19 22.05 x 22.05 311 18
   
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.2993691 s. | Mem: 1.25 megabytes