53. PZLA Mistrzostwa Polski U18
WŁOCŁAWEK, 28-30 lipca 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-07-29 21:27:33
WM400jm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2021-07-28
DZIEŃ 2
2021-07-29
DZIEŃ 3
2021-07-30
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


08:25  10000 m chód M  [s]
08:55  Trójskok M  [Gr. A]
09:15  Wzwyż K  [Gr. A]
09:20  100 m M(10bój)  [s]
09:40  Dysk K (1)  [Gr. A]
10:00  200 m K  [el]
10:25  W dal M(10bój)  [Gr. A]
11:00  Dysk M (1.5)  [Gr. A]
11:15  W dal M(10bój)  [Gr. B]
11:20  200 m M  [el]
12:00  W dal K(7bój)  [Gr. A]
12:58  Kula M(10bój)  [Gr. A]
13:00  Oszczep K(7bój)  [Gr. A]
13:00  W dal K(7bój)  [Gr. B]
13:15  Tyczka K  [F]
13:54  Kula M(10bój)  [Gr. B]
14:00  Trójskok K  [Gr. A]
14:20  Oszczep K(7bój)  [Gr. B]
14:35  Wzwyż M  [F]
15:30  Młot K (3)  [F]
15:40  Kula K (3)  [F]
17:00  Młot M (5)  [F]
17:02  400 m K  [F B]
17:10  400 m K  [F A]
17:18  400 m M  [F B]
17:25  400 m M  [F A]
17:25  Tyczka M  [FINAŁ]
17:30  W dal K  [F]
17:34  800 m K(7bój)  [s]
17:40  Kula M (5)  [F]
17:55  Siedmiobój K  [FINAŁ]
18:05  400 m pł K  [F B]
18:09  400 m pł K  [F A]
18:15  Wzwyż M(10bój)  [Gr. A]
18:30  400 m pł M (83.8)  [F B]
18:38  400 m pł M (83.8)  [F A]
18:45  Oszczep K (500)  [F]
19:00  4x100 m K  [s]
19:10  4x100 m M  [s]
19:40  3000 m K  [s]
19:50  5000 m chód K  [s]
19:55  W dal M  [F]
20:10  Oszczep M (700)  [F]
20:30  2000 m prz. M  [s]
21:00  400 m M(10bój)  [s]
REKORDY
RP (U18) 46.67 DOBEK Patryk SKLA Sopot Villeneuve d'Ascq 2011-07-08
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  Ranking

Data aktualizacji: 2021-07-29 21:27:33
400 m M(10bój) - Bieg 1 Planowany START: 2021-07-29 21:00 WYSTARTOWANO: 21:06:15
  PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf punkty rank
1 2 371
WOJCIECHOWSKI Gaurahari 2005-02-05 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 56.93 0.218 PB 524 13
2 3 860
LITWINIUK Szymon 2004-03-11 STS Pomerania Szczecin (ZP) 56.98 0.262 PB 522 14
3 5 177
MLECZKO Gabriel 2004-08-17 MLKS Agros Żary (LB) 57.09 0.169 PB 517 15
4 4 229
ŻELECHOWSKI Jakub 2005-04-04 MKLA Łęczyca (LD) 57.67 0.178 PB 496 16
5 7 864
ZIĘTARSKI Szymon 2005-01-18 STS Pomerania Szczecin (ZP) 57.99 0.181 PB 484 17
6 6 346
CZARNOCKI Piotr 2005-03-22 SKS Feniks Siedlce (MZ) 59.19 0.228 PB 441 18
   
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.1607571 s. | Mem: 1.25 megabytes