52. PZLA Mistrzostwa Polski U18
RADOM, 18-20 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-18 19:07:13
WM400jm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2020-09-18
DZIEŃ 2
2020-09-19
DZIEŃ 3
2020-09-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:59  100 m pł K(7bój)  [s]
10:10  Młot K (3)  [Gr. A]
10:23  100 m M(10bój)  [s]
10:30  Tyczka K  [Gr. A]
10:30  Tyczka K  [Gr. B]
10:35  Oszczep K (500)  [Gr. A]
10:40  Wzwyż K(7bój)  [Gr. A]
10:59  400 m pł K  [el]
11:05  W dal M(10bój)  [Gr. A]
11:10  Młot K (3)  [Gr. B]
11:23  400 m pł M (83.8)  [el]
11:40  Oszczep K (500)  [Gr. B]
11:50  400 m K  [el]
12:10  400 m M  [el]
12:15  Kula M(10bój)  [Gr. A]
12:30  400 m K (PK)  [s]
12:35  W dal K  [Gr. A]
12:35  W dal K  [Gr. B]
12:45  400 m M (PK)  [s]
13:05  100 m K (PK)  [s]
13:10  Wzwyż M  [Gr. A]
13:10  Wzwyż M  [Gr. B]
13:20  100 m M (PK)  [s]
13:25  Kula K(7bój)  [Gr. A]
14:30  Ceremonia otwarcia 
14:35  Oszczep M (700)  [Gr. A]
14:35  Młot M (5)  [Gr. A]
14:45  100 m K  [el]
15:05  W dal M  [Gr. A]
15:05  W dal M  [Gr. B]
15:10  800 m K  [el]
15:15  Młot M (5)  [Gr. B]
15:30  800 m M  [el]
15:50  Oszczep M (700)  [Gr. B]
15:55  100 m K  [F B]
16:05  100 m K  [F A]
16:15  Kula K (3)  [Gr. A]
16:20  1500 m K  [s]
16:25  Wzwyż M(10bój)  [Gr. B]
16:30  1500 m M  [s]
16:47  100 m M  [el]
17:05  Kula K (3)  [Gr. B]
17:18  1500 m prz K  [s]
17:42  100 m M  [F B]
17:50  100 m M  [F A]
17:55  Kula M (5)  [Gr. A]
18:05  3000 m M  [s]
18:30  200 m K(7bój)  [s]
18:40  Kula M (5)  [Gr. B]
18:45  400 m M(10bój)  [s]
REKORDY
RP (U18) 46.67 DOBEK Patryk SKLA Sopot Villeneuve d'Ascq 2011-07-08
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  Ranking

Data aktualizacji: 2020-09-18 19:07:13
400 m M(10bój) - Bieg 1 Planowany START: 2020-09-18 18:45 WYSTARTOWANO: 18:47:30
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf punkty rank
1 4 330 WIELOSZ Mikołaj 04-07-07 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 54.54 0.135 PB 617 6
2 6 19 SZAL Szymon 04-09-15 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) 57.50 0.216 PB 502 16
3 5 828 ORGANISTA Wiktor 04-02-26 STS Pomerania Szczecin (ZP) 57.87 0.202 PB 489 17
4 3 257 ORDYŁOWSKI Gustaw 03-04-02 AZS-AWF Warszawa (MZ) 58.70 0.162 458 19
5 1 331 ZWOLSKI Maciej 04-06-24 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 59.35 0.209 PB 436 20
6 7 38 LINIEWICZ Patryk 04-06-15 MKS Osa Zgorzelec (DS) 61.22 0.289 PB 373 21
7 2 329 SZULC Tomasz 04-07-09 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 62.56 0.263 PB 330 22
8 8 193 SZCZEPAŃSKI Igor 04-03-31 ZLKL Zielona Góra (LB) 63.41 0.238 304 23
TOP 10 POLSKA

 

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.085633039474487 s.