53. PZLA Mistrzostwa Polski U18
WŁOCŁAWEK, 28-30 lipca 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-07-30 19:53:39
WM1500jm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2021-07-28
DZIEŃ 2
2021-07-29
DZIEŃ 3
2021-07-30
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:00  Wzwyż K  [F]
10:05  110 m pł M(10bój)  [s]
11:10  Dysk M(10bój)  [Gr. A]
13:30  Tyczka M(10bój)  [Gr. A]
14:09  100 m pł K (76.2)  [el]
14:40  Dysk M (1.5)  [F]
14:45  200 m K  [F B]
14:50  200 m K  [F A]
14:55  200 m M  [F B]
15:00  200 m M  [F A]
15:15  100 m pł K (76.2)  [F B]
15:22  100 m pł K (76.2)  [F A]
15:35  800 m K  [F B]
15:45  800 m K  [F A]
15:50  Trójskok K  [F]
15:55  800 m M  [F B]
16:05  800 m M  [F A]
16:30  110 m pł M (91.4)  [el]
16:40  Oszczep M(10bój)  [Gr. A]
17:30  Dysk K (1)  [F]
17:45  110 m pł M (91.4)  [F B]
17:55  110 m pł M (91.4)  [F A]
18:00  Trójskok M  [F]
18:40  4x400 m K  [s]
18:50  4x400 m M  [s]
19:48  1500 m M(10bój)  [s]
19:50  Dziesięciobój M  [FINAŁ]
20:00  4x100 m K elim  [s]
20:00  4x100 m M elim  [s]
20:00  4x400 m K elim  [s]
20:00  4x400 m M elim  [s]
REKORDY
RP (U18) 3:45.86 RAK Filip AZS KU Politechniki Opolskiej Opole Gdańsk 2020-08-15
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2021-07-30 19:53:39
1500 m M(10bój) - Bieg 1 Planowany START: 2021-07-30 19:48 WYSTARTOWANO: 19:45:09
  PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik inf punkty rank
1 6 800
KOTLARSKI Mateusz 2005-06-11 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) 4:53.67 PB 597 1
2 12 364
KUCHARSKI Filip 2005-04-04 UKS Kresy Otwock (MZ) 5:01.63 PB 550 2
3 15 799
BRZEZIŃSKI Artur 2004-02-19 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) 5:09.76 505 3
4 4 865
ŻYCHOWICZ Kacper 2005-09-19 STS Pomerania Szczecin (ZP) 5:19.74 PB 451 4
5 8 177
MLECZKO Gabriel 2004-08-17 MLKS Agros Żary (LB) 5:20.18 449 5
6 1 860
LITWINIUK Szymon 2004-03-11 STS Pomerania Szczecin (ZP) 5:20.95 445 6
7 3 372
ZWOLSKI Maciej 2004-06-24 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 5:24.03 429 7
8 10 863
WOJTON Robert 2004-06-24 STS Pomerania Szczecin (ZP) 5:25.51 SB 422 8
9 17 46
PRZYBYLSKI Oliwier 2004-04-15 MKS Osa Zgorzelec (DS) 5:26.24 SB 418 9
10 5 371
WOJCIECHOWSKI Gaurahari 2005-02-05 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 5:26.95 PB 415 10
11 14 26
SZAL Szymon 2004-09-15 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) 5:29.77 SB 400 11
12 13 228
WOŹNIAK Hubert 2005-09-29 MKLA Łęczyca (LD) 5:29.98 399 12
13 16 284
ROBAKOWSKI Dawid 2004-06-23 AZS-AWF Warszawa (MZ) 5:30.27 398 13
14 11 44
LINIEWICZ Patryk 2004-06-15 MKS Osa Zgorzelec (DS) 5:33.51 PB 382 14
15 2 864
ZIĘTARSKI Szymon 2005-01-18 STS Pomerania Szczecin (ZP) 5:42.27 PB 341 15
16 9 346
CZARNOCKI Piotr 2005-03-22 SKS Feniks Siedlce (MZ) 5:45.31 PB 327 16
17 7 859
AMBROZIEWICZ Aleks 2004-10-20 STS Pomerania Szczecin (ZP) 6:00.41 262 17
   
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.307153 s. | Mem: 1.25 megabytes