52. PZLA Mistrzostwa Polski U18
RADOM, 18-20 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-19 19:38:21
WM1500jm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2020-09-18
DZIEŃ 2
2020-09-19
DZIEŃ 3
2020-09-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


08:30  10000 m chód M  [s]
09:00  Dysk K (1)  [Gr. A]
09:45  110 m pł M(10bój)  [s]
09:50  Dysk M (1.5)  [Gr. A]
10:00  Wzwyż K  [Gr. A]
10:00  Wzwyż K  [Gr. B]
10:30  200 m K  [el]
10:40  W dal K(7bój)  [Gr. A]
10:40  Dysk M(10bój)  [Gr. A]
10:50  200 m M  [el]
12:10  Dysk K (1)  [Gr. B]
12:20  Oszczep K(7bój)  [Gr. A]
12:30  Trójskok K  [Gr. A]
12:30  Trójskok K  [Gr. B]
12:35  Tyczka M(10bój)  [Gr. A]
12:35  Tyczka M(10bój)  [Gr. B]
13:00  Dysk M (1.5)  [Gr. B]
13:40  Trójskok M  [Gr. A]
13:40  Trójskok M  [Gr. B]
14:00  Oszczep K (500)  [F]
14:30  Młot K (3)  [F]
15:00  W dal K  [F]
15:30  400 m pł K  [F B]
15:35  Oszczep M (700)  [F]
15:40  400 m pł K  [F A]
16:00  400 m pł M (83.8)  [F B]
16:05  Młot M (5)  [F]
16:10  400 m pł M (83.8)  [F A]
16:30  400 m K  [F B]
16:40  400 m K  [F A]
16:50  400 m M  [F B]
17:00  400 m M  [F A]
17:05  W dal M  [F]
17:05  Oszczep M(10bój)  [Gr. A]
17:08  800 m K(7bój)  [s]
17:10  Siedmiobój K  [FINAŁ]
17:10  Wzwyż M  [F]
17:23  2000 m prz. M  [s]
17:25  Kula K (3)  [F]
17:44  3000 m K  [s]
18:10  5000 m chód K  [s]
18:45  Kula M (5)  [F]
18:50  4x100 m K  [s]
19:00  4x100 m M  [s]
19:10  1500 m M(10bój)  [s]
19:10  Dziesięciobój M  [FINAŁ]
REKORDY
RP (U18) 3:47.57 KRUPA Piotr OSTROWIANKA Ostrów Maz. Wrocław 2002-06-22
RP (U18) 3:45.86* RAK Filip AZS KU Politechniki Opolskiej Opole Gdańsk 2020-08-15
 
 Bieg 1  Bieg 2  Ranking

Data aktualizacji: 2020-09-19 19:38:21
1500 m M(10bój) - Bieg 1 Planowany START: 2020-09-19 19:10 WYSTARTOWANO: 19:14:56
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik inf punkty rank
1 9 206 SEWIŁO Eryk 03-06-22 MKLA Łęczyca (LD) 4:42.82 PB 663 1
2 11 44 WIŚNIEWSKI Kryspin 03-04-21 MKS Osa Zgorzelec (DS) 4:54.08 PB 594 2
3 10 528 NOWAK Oskar 03-03-03 LKS Jantar Ustka (PM) 4:56.19 PB 582 3
4 6 330 WIELOSZ Mikołaj 04-07-07 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 5:05.41 PB 529 10
5 8 652 PIECHOWIAK Adrian 03-12-27 KS Gwardia Piła (WP) 5:06.07 PB 525 11
6 5 331 ZWOLSKI Maciej 04-06-24 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 5:17.37 PB 464 16
7 4 257 ORDYŁOWSKI Gustaw 03-04-02 AZS-AWF Warszawa (MZ) 5:21.69 PB 441 17
8 3 829 RYCHLICKI Damian 04-05-23 STS Pomerania Szczecin (ZP) 5:21.80 PB 441 18
9 7 19 SZAL Szymon 04-09-15 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) 5:22.69 436 19
10 2 193 SZCZEPAŃSKI Igor 04-03-31 ZLKL Zielona Góra (LB) 5:46.50 PB 322 21
11 1 329 SZULC Tomasz 04-07-09 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 5:56.24 PB 280 23
TOP 10 POLSKA

 

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.071605920791626 s.