25. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży / Mistrzostwa Polski U18
POZNAŃ, 10-12 lipca 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-07-11 18:39:00
WM1500jm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 800 1500 3000 110p 400p 2000p(*) 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2019-07-10
DZIEŃ 2
2019-07-11
DZIEŃ 3
2019-07-12
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RP (U18) 3:47.57 KRUPA Piotr OSTROWIANKA Ostrów Maz. Wrocław 2002-06-22
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2019-07-11 18:39:00
1500 m M(10bój) - Bieg 1 Planowany START: 2019-07-11 18:30 WYSTARTOWANO: 18:28:42
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty rank
1 11 335 JASIŃSKI Szymon 03-07-16 LKS Osuchów (MZ) 4:42.83 PB 663 1
2 8 328 PACIOREK Marcel 03-04-22 GKS Wilga Garwolin (MZ) 4:53.12 PB 600 2
3 10 739 JANKOWSKI Oliwer 03-03-02 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) 4:54.28 PB 593 3
4 13 377 DONACKI Adam 02-02-21 SKS Feniks Siedlce (MZ) 4:56.26 PB 581 4
5 17 155 TARASIEWICZ Olivier 02-04-15 MKL Toruń (KP) 4:56.47 PB 580 5
6 12 559 CZERWIONKA Norbert 03-02-26 KS Wejher Wejherowo (PM) 4:57.05 PB 577 6
7 6 385 NIEDZIELA Jakub 02-06-28 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 5:10.21 PB 502 7
8 7 257 SZUSTAK Jakub 03-04-15 ZLKL Zielona Góra (LB) 5:13.58 PB 484 8
9 3 785 PYSIAK Bartosz 03-08-27 UKS Sprint Przeźmierowo (WP) 5:18.80 PB 456 9
10 4 788 RYSMAN Kacper 02-01-23 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) 5:20.97 SB 445 10
11 1 784 PLUCIŃSKI Michał 02-09-19 UKS Sprint Przeźmierowo (WP) 5:25.82 420 11
12 2 29 GRUSZECKI Kornel 03-02-12 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) 5:26.18 PB 418 12
13 16 649 ŻYŁA Rafał 02-10-09 MKS-SMS Victoria Racibórz (SL) 5:27.95 PB 410 13
14 15 59 WĘGRZYN Jakub 02-11-28 MKS Osa Zgorzelec (DS) 5:28.18 SB 408 14
15 9 386 SYKA Mateusz 02-01-31 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 5:29.03 PB 404 15
16 5 253 KRZYŚKÓW Jakub 02-01-18 ZLKL Zielona Góra (LB) 5:37.70 PB 362 16
17 14 50 KORDASIEWICZ Filip 02-07-07 MKS Osa Zgorzelec (DS) 5:54.49 287 17

 

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.02544903755188 s.