24. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży / Mistrzostwa Polski U18
CHORZÓW, 27-29 lipca 2018
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2018-07-28 10:30:37
WM110jm
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 110p 110pPK 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2018-07-27
DZIEŃ 2
2018-07-28
DZIEŃ 3
2018-07-29
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ

09:00  10000 m chód M  [s]
10:00  110 m pł M(10bój)  [s]
10:00  Wzwyż K  [Gr. A]
10:00  W dal K(7bój) 
10:00  Dysk K (1)  [Gr. A]
11:00  200 m K  [el]
11:00  Dysk M(10bój) 
11:00  Dysk K (1)  [Gr. B]
11:20  200 m M  [el]
12:00  Trójskok K  [Gr. A]
12:00  Dysk M(10bój) 
12:00  Oszczep K(7bój) 
12:15  Tyczka M(10bój) 
13:00  Trójskok M  [Gr. A]
13:00  Dysk M (1.5)  [Gr. A]
13:00  Oszczep K(7bój) 
14:00  Dysk M (1.5)  [Gr. B]
15:30  Młot M (5)  [F]
16:30  400 m pł K  [F]
16:30  Wzwyż M  [F]
16:30  Oszczep M(10bój) 
16:45  Oszczep K (500)  [F]
16:45  400 m pł M (84.0)  [F]
16:45  Kula M (5)  [F]
17:00  400 m K  [F]
17:15  W dal K  [F]
17:15  400 m M  [F]
17:30  800 m K(7bój)  [s]
17:30  Oszczep M(10bój) 
17:43  Siedmiobój K 
17:45  2000 m prz. M  [s]
17:45  Oszczep M (700)  [F]
18:10  4x100 m K  [s]
18:10  Kula K (3)  [F]
18:20  4x100 m M  [s]
18:30  1500 m M(10bój)  [s]
18:30  W dal M  [F]
18:43  Dziesięciobój M 
18:45  3000 m K  [s]
18:45  Młot K (3)  [F]
19:15  5000 m chód K  [s]
REKORDY
RP (U18) 13.54 ŻEBROWSKI Dawid VICTORIA Racibórz Baku 2014-05-31
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  Ranking

Data aktualizacji: 2018-07-28 10:30:37
110 m pł M(10bój) - Bieg 1 Planowany START: 2018-07-28 10:00 WYSTARTOWANO: 10:17:30
+0.5 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf punkty rank
1 5 43
WĘGRZYN Jakub 02-11-28 MKS Osa Zgorzelec (DS) 14.83 0.182 870 1
2 6 662
ŻYŁA Rafał 02-10-09 MKS-SMS Victoria Racibórz (SL) 14.90 0.171 PB 862 2
3 4 703
ŚWIERGOCKI Eryk 01-10-26 LKLA Krokus Astromal Leszno (WP) 15.22 0.188 PB 823 3
4 8 533
PIETRAS Maciej 01-06-07 LUKS Hańcza Suwałki (PD) 15.66 0.181 772 4
5 3 303
GAJEK Szymon 01-08-03 MKS Tomaszów Mazowiecki (LD) 15.69 0.201 768 5
6 7 395
SZYMAŃSKI Jakub 02-07-23 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 15.70 0.130 767 6
7 2 244
MURIAS Mateusz 02-01-18 MLKS Agros Żary (LB) 16.06 0.311 726 8

 

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.058342933654785 s.