OOM23 29. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 55. PZLA Mistrzostwa Polski U18
CHORZÓW, 7-9 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-09 13:12:38
WKwdjm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzwyż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2023-07-07
DZIEŃ 2
2023-07-08
DZIEŃ 3
2023-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

10:00  Oszczep K (500)  [F]
11:30  Oszczep M (700)  [F]
11:50  W dal K(7bój)  [Gr. A]
11:50  W dal K(7bój)  [Gr. B]
13:10  Trójskok M  [F]
13:10  Oszczep K(7bój)  [Gr. A]
13:30  Wzwyż K  [F]
13:35  200 m K  [F B]
13:40  200 m M  [F B]
13:50  200 m K  [F A]
14:00  200 m M  [F A]
14:05  Tyczka M 
14:23  100 m pł K (76.2)  [el]
14:50  110 m pł M (91.4)  [el]
15:00  Dysk K (1)  [F]
15:14  800 m K  [F B]
15:20  Trójskok K  [F]
15:21  800 m M  [F B]
15:27  800 m K  [F A]
15:35  800 m M  [F A]
15:49  100 m pł K (76.2)  [F B]
15:55  100 m pł K (76.2)  [F A]
16:08  110 m pł M (91.4)  [F B]
16:14  110 m pł M (91.4)  [F A]
16:20  Dysk M (1.5)  [F]
16:40  800 m K(7bój)  [s]
17:00  Siedmiobój K U18 
17:10  4x400 m K  [s]
17:20  4x400 m M  [s]
17:30  4x100 m K elim  [s]
17:30  4x100 m M elim  [s]
17:30  4x400 m K elim  [s]
17:30  4x400 m M elim  [s]
REKORDY
RŚ (U18) 6.91 DAUTE Heike GDR Jena (GDR) 1981-08-09
RP (U18) 6.41 CIOŁKOWSKA Iwona START Łódź Piła 1988-07-24
 
 Gr. A  Gr. B  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-07-09 13:12:38
W dal K(7bój) - Gr. A Planowany START: 2023-07-09 11:50 ZAKOŃCZENIE: 12:19:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III wynik inf punkty rank
1 4 417 KOZAN Zuzanna 2007-07-07 NKS Start Namysłów (OP) x
-0.5
4.96
+0.3
5.52
+0.9
5.52
+0.9
PB 706 1
2 5 847 MLAK Martyna 2006-09-05 MKS Hermes Gryfino (ZP) 5.33
+1.3
5.35
+0.0
5.25
+0.8
5.35
+0.0
PB 657 2
3 2 348 ODOLIŃSKA Hanna 2007-01-17 UKS Kresy Otwock (MZ) 5.08
+0.8
5.20
+0.5
5.35
+1.6
5.35
+1.6
PB 657 3
4 1 864 RUDNIK Julia 2007-07-12 STS Pomerania Szczecin (ZP) 5.31
+0.4
x
+0.7
x
+0.6
5.31
+0.4
645 4
5 9 742 RATAJCZAK Zofia 2007-06-24 MUKS Szok Bojanowo (WP) 5.05
-0.5
5.30
+0.1
x
+0.1
5.30
+0.1
643 5
6 3 300 SIMON Zofia 2006-08-23 KS Czempion Warszawa (MZ) 4.97
+0.4
5.12
+0.2
5.11
+0.8
5.12
+0.2
592 6
7 11 297 POLKOWSKA Katarzyna 2006-02-14 KS AZS AWF Warszawa (MZ) x
-0.1
4.55
-0.2
5.01
+0.9
5.01
+0.9
PB 562 7
8 7 283 BANY Adrianna 2007-01-09 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 2.60
+0.5
4.94
+0.1
4.65
-0.5
4.94
+0.1
543 8
9 10 49 JUREK Konstancja 2006-04-04 SL GKS Olsza Olszyna (DS) 4.84
-0.3
x
+0.4
4.77
+0.2
4.84
-0.3
516 9
10 8 402 LACH Alicja 2006-07-20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 4.59
+0.4
4.57
+0.1
4.73
-0.6
4.73
-0.6
487 10
6 401 KLESZNO Maja 2006-04-27 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) x
+0.5
r

NM
   
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

DOMTEL © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0253899 s. | Mem: 1.25 megabytes