52. PZLA Mistrzostwa Polski U18
RADOM, 18-20 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-19 12:18:17
WKwdjm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2020-09-18
DZIEŃ 2
2020-09-19
DZIEŃ 3
2020-09-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RP (U18) 6.41 CIOŁKOWSKA Iwona START Łódź Piła 1988-07-24
 
 Gr. A  Ranking

Data aktualizacji: 2020-09-19 12:18:17
W dal K(7bój) - Gr. A Planowany START: 2020-09-19 10:40 ZAKOŃCZENIE: 11:50:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III wynik inf punkty rank
1 8 63 KUBIS Paulina 04-03-24 WLKS Wrocław (DS) 5.41
-0.1
x
+0.8
5.27
+0.3
5.41 674 1
2 4 269 GRANOWSKA Pola 03-09-29 KS Warszawianka W-wa (MZ) 4.89
+0.3
5.03
+1.0
5.37
+0.3
5.37 PB 663 2
3 11 216 KRAWCZYK Aleksandra 03-04-28 MKS Tomaszów Mazowiecki (LD) 4.98
+1.4
5.22
+0.5
5.25
-0.7
5.25 628 3
4 15 740 KADŁUBOWICZ Weronika 04-04-25 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 5.04
+1.2
5.13
+0.2
5.20
+1.4
5.20 614 4
5 17 539 BIELSKA Oliwia 03-05-26 SKLA Sopot (PM) 5.20
+0.9
4.94
+0.2
5.12
+0.9
5.20 SB 614 5
6 22 650 KUCZMYŁO Olga 03-07-19 KS Gwardia Piła (WP) 5.09
-0.2
5.16
+0.8
5.04
+0.1
5.16 PB 603 6
7 9 218 MYSZYŃSKA Izabela 03-10-20 MKS Tomaszów Mazowiecki (LD) x
+0.5
5.12
+0.9
5.01
+0.1
5.12 592 7
8 23 341 NOWAK Weronika 04-01-04 WLKS Nowe Iganie (MZ) 5.07
+0.3
4.59
+0.5
5.09
+0.1
5.09 584 8
9 12 260 SIEWIERSKA Pola 04-12-08 AZS-AWF Warszawa (MZ) 4.92
+0.6
x
+0.4
5.03
+0.9
5.03 567 9
10 1 551 KALINO Natalia 03-04-10 AZS-AWF Katowice (SL) 4.91
+0.6
4.84
+0.5
4.67
+0.7
4.91 535 10
11 3 535 WENDOWSKA Klaudia 03-02-18 MKS Sambor Tczew (PM) 4.52
-0.1
4.89
+0.3
4.84
+0.1
4.89 SB 530 11
12 10 827 ZDZIĘBORSKA Paulina 04-02-09 MLUKS Mokasyn Płoty (ZP) 4.84
+0.5
4.73
+0.4
3.20
-0.1
4.84 516 12
13 20 678 SZUBIŃSKA Martyna 04-01-13 LKS Orkan Ostrzeszów (WP) 4.77
+0.2
4.78
+0.4
3.69
+0.1
4.78 500 13
14 7 826 BUJAROWICZ Joanna 03-01-14 MLUKS Mokasyn Płoty (ZP) 4.65
+0.3
4.76
+0.8
4.63
+0.3
4.76 495 14
15 16 324 BUCZEK Kinga 03-01-09 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 4.51
+0.9
3.68
-0.1
4.75
+1.2
4.75 492 15
16 6 219 SZMIGIEL Monika 04-09-13 MKS Tomaszów Mazowiecki (LD) 4.66
-0.7
4.74
+0.9
4.65
+0.2
4.74 PB 490 16
17 13 391 KROK Agnieszka 04-08-29 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 4.71
+0.5
4.39
-0.2
2.60
+1.9
4.71 482 17
18 21 327 PIOTROWSKA Klaudia 04-09-29 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 4.42
+0.1
4.67
+1.1
4.60
+0.1
4.67 SB 472 18
19 18 255 KOŚCIANEK Daria 03-03-28 AZS-AWF Warszawa (MZ) x
+0.2
4.62
+0.5
4.66
+0.1
4.66 469 19
20 14 4 KUTEK Maja 03-11-08 GKS Start Długołęka (DS) 4.65
+1.0
4.52
0.0
4.65
+1.8
4.65 PB 466 20
21 2 263 ZAWODNIK Maja 04-01-25 AZS-AWF Warszawa (MZ) x
+0.4
x
+0.8
4.58
+0.7
4.58 448 21
22 5 325 JACKIEWICZ Maja 04-09-07 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 4.50
-0.7
4.21
+1.1
3.73
+0.2
4.50 PB 428 22
23 19 555 CAŁUS Barbara 04-01-07 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 4.34
-0.1
4.41
+0.8
4.43
+0.1
4.43 411 23
TOP 10 POLSKA

 

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.032054901123047 s.