53. PZLA Mistrzostwa Polski U18
WŁOCŁAWEK, 28-30 lipca 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-07-29 17:10:25
WKojm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2021-07-28
DZIEŃ 2
2021-07-29
DZIEŃ 3
2021-07-30
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


08:25  10000 m chód M  [s]
08:55  Trójskok M  [Gr. A]
09:15  Wzwyż K  [Gr. A]
09:20  100 m M(10bój)  [s]
09:40  Dysk K (1)  [Gr. A]
10:00  200 m K  [el]
10:25  W dal M(10bój)  [Gr. A]
11:00  Dysk M (1.5)  [Gr. A]
11:15  W dal M(10bój)  [Gr. B]
11:20  200 m M  [el]
12:00  W dal K(7bój)  [Gr. A]
12:58  Kula M(10bój)  [Gr. A]
13:00  Oszczep K(7bój)  [Gr. A]
13:00  W dal K(7bój)  [Gr. B]
13:15  Tyczka K  [F]
13:54  Kula M(10bój)  [Gr. B]
14:00  Trójskok K  [Gr. A]
14:20  Oszczep K(7bój)  [Gr. B]
14:35  Wzwyż M  [F]
15:30  Młot K (3)  [F]
15:40  Kula K (3)  [F]
17:00  Młot M (5)  [F]
17:02  400 m K  [F B]
17:10  400 m K  [F A]
17:18  400 m M  [F B]
17:25  400 m M  [F A]
17:25  Tyczka M  [FINAŁ]
17:30  W dal K  [F]
17:34  800 m K(7bój)  [s]
17:40  Kula M (5)  [F]
17:55  Siedmiobój K  [FINAŁ]
18:05  400 m pł K  [F B]
18:09  400 m pł K  [F A]
18:15  Wzwyż M(10bój)  [Gr. A]
18:30  400 m pł M (83.8)  [F B]
18:38  400 m pł M (83.8)  [F A]
18:45  Oszczep K (500)  [F]
19:00  4x100 m K  [s]
19:10  4x100 m M  [s]
19:40  3000 m K  [s]
19:50  5000 m chód K  [s]
19:55  W dal M  [F]
20:10  Oszczep M (700)  [F]
20:30  2000 m prz. M  [s]
21:00  400 m M(10bój)  [s]
REKORDY
RP (U18) 58.77 ANDRUKONIS Gabriela UKS Czwórka Białystok Baku (AZE) 2019-07-26
 
 Gr. A  Gr. B  Ranking

Data aktualizacji: 2021-07-29 17:10:25
Oszczep K(7bój) - Gr. A Planowany START: 2021-07-29 13:00 ZAKOŃCZENIE: 13:30:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III wynik inf punkty rank
1 12 763
BAAS Marleen 2004-08-13 OŚ AZS Poznań (WP) 46.46 x 44.10 46.46 792 1
2 10 366
JACKIEWICZ Maja 2004-09-07 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 36.57 34.93 37.64 37.64 622 2
3 11 856
BĄTKIEWICZ Zofia 2004-06-16 MLUKS Mokasyn Płoty (ZP) 18.10 33.14 27.30 33.14 PB 536 3
4 8 788
KADŁUBOWICZ Weronika 2004-04-25 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 27.08 31.98 30.19 31.98 514 4
5 6 442
RARÓG Aleksandra 2005-05-25 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 31.04 31.10 26.47 31.10 497 7
6 2 369
PIOTROWSKA Klaudia 2004-09-29 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 29.21 28.18 26.93 29.21 462 8
7 4 755
NOBIK Julia 2005-03-03 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) 27.37 19.99 21.60 27.37 427 10
8 3 285
SIEWIERSKA Pola 2004-12-08 AZS-AWF Warszawa (MZ) 26.80 x 25.30 26.80 PB 416 11
9 9 254
LUBNAUER Julia 2005-04-06 UKS 55 Łódź (LD) 26.48 26.68 24.60 26.68 414 12
10 7 262
MIELCZAREK Zuzanna 2005-02-24 UKS Czempion Bełchatów (LD) 22.07 23.60 26.55 26.55 411 14
11 5 237
SZMIGIEL Monika 2004-09-13 MKS Tomaszów Mazowiecki (LD) x 25.38 22.84 25.38 PB 389 19
1 441
RACZKOWSKA Natalia 2005-07-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) x x x NM
   
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.2571371 s. | Mem: 1.25 megabytes