52. PZLA Mistrzostwa Polski U18
RADOM, 18-20 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-19 15:45:17
WKojm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2020-09-18
DZIEŃ 2
2020-09-19
DZIEŃ 3
2020-09-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


08:30  10000 m chód M  [s]
09:00  Dysk K (1)  [Gr. A]
09:45  110 m pł M(10bój)  [s]
09:50  Dysk M (1.5)  [Gr. A]
10:00  Wzwyż K  [Gr. A]
10:00  Wzwyż K  [Gr. B]
10:30  200 m K  [el]
10:40  W dal K(7bój)  [Gr. A]
10:40  Dysk M(10bój)  [Gr. A]
10:50  200 m M  [el]
12:10  Dysk K (1)  [Gr. B]
12:20  Oszczep K(7bój)  [Gr. A]
12:30  Trójskok K  [Gr. A]
12:30  Trójskok K  [Gr. B]
12:35  Tyczka M(10bój)  [Gr. A]
12:35  Tyczka M(10bój)  [Gr. B]
13:00  Dysk M (1.5)  [Gr. B]
13:40  Trójskok M  [Gr. A]
13:40  Trójskok M  [Gr. B]
14:00  Oszczep K (500)  [F]
14:30  Młot K (3)  [F]
15:00  W dal K  [F]
15:30  400 m pł K  [F B]
15:35  Oszczep M (700)  [F]
15:40  400 m pł K  [F A]
16:00  400 m pł M (83.8)  [F B]
16:05  Młot M (5)  [F]
16:10  400 m pł M (83.8)  [F A]
16:30  400 m K  [F B]
16:40  400 m K  [F A]
16:50  400 m M  [F B]
17:00  400 m M  [F A]
17:05  W dal M  [F]
17:05  Oszczep M(10bój)  [Gr. A]
17:08  800 m K(7bój)  [s]
17:10  Siedmiobój K  [FINAŁ]
17:10  Wzwyż M  [F]
17:23  2000 m prz. M  [s]
17:25  Kula K (3)  [F]
17:44  3000 m K  [s]
18:10  5000 m chód K  [s]
18:45  Kula M (5)  [F]
18:50  4x100 m K  [s]
19:00  4x100 m M  [s]
19:10  1500 m M(10bój)  [s]
19:10  Dziesięciobój M  [FINAŁ]
REKORDY
RP (U18) 58.77 ANDRUKONIS Gabriela UKS Czwórka Białystok Baku (AZE) 2019-07-26
 
 Gr. A  Ranking

Data aktualizacji: 2020-09-19 15:45:17
Oszczep K(7bój) - Gr. A Planowany START: 2020-09-19 12:20 ZAKOŃCZENIE: 13:21:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III wynik inf punkty rank
1 9 325 JACKIEWICZ Maja 04-09-07 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 31.92 31.23 25.09 31.92 513 1
2 3 827 ZDZIĘBORSKA Paulina 04-02-09 MLUKS Mokasyn Płoty (ZP) x 27.60 30.59 30.59 PB 488 2
3 13 650 KUCZMYŁO Olga 03-07-19 KS Gwardia Piła (WP) 29.89 x 27.91 29.89 475 3
4 5 740 KADŁUBOWICZ Weronika 04-04-25 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 26.03 24.25 29.32 29.32 PB 464 4
5 22 218 MYSZYŃSKA Izabela 03-10-20 MKS Tomaszów Mazowiecki (LD) 27.29 29.22 x 29.22 462 5
6 8 535 WENDOWSKA Klaudia 03-02-18 MKS Sambor Tczew (PM) 26.58 x 28.49 28.49 448 6
7 10 255 KOŚCIANEK Daria 03-03-28 AZS-AWF Warszawa (MZ) 27.96 28.25 25.32 28.25 444 7
8 23 327 PIOTROWSKA Klaudia 04-09-29 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 28.17 x x 28.17 PB 442 8
9 11 216 KRAWCZYK Aleksandra 03-04-28 MKS Tomaszów Mazowiecki (LD) 28.10 25.00 27.45 28.10 441 9
10 18 63 KUBIS Paulina 04-03-24 WLKS Wrocław (DS) 26.57 24.07 22.92 26.57 PB 412 10
11 4 269 GRANOWSKA Pola 03-09-29 KS Warszawianka W-wa (MZ) 25.71 16.03 x 25.71 PB 396 11
12 19 678 SZUBIŃSKA Martyna 04-01-13 LKS Orkan Ostrzeszów (WP) 25.00 23.43 23.20 25.00 382 12
13 2 555 CAŁUS Barbara 04-01-07 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 18.50 23.66 24.57 24.57 PB 374 13
14 12 391 KROK Agnieszka 04-08-29 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 22.21 18.59 17.59 22.21 PB 330 14
15 1 4 KUTEK Maja 03-11-08 GKS Start Długołęka (DS) 21.17 x x 21.17 311 15
16 14 551 KALINO Natalia 03-04-10 AZS-AWF Katowice (SL) 20.57 x 20.96 20.96 307 16
17 17 219 SZMIGIEL Monika 04-09-13 MKS Tomaszów Mazowiecki (LD) 18.88 19.49 18.95 19.49 PB 279 17
18 16 260 SIEWIERSKA Pola 04-12-08 AZS-AWF Warszawa (MZ) 19.30 x x 19.30 276 18
19 7 539 BIELSKA Oliwia 03-05-26 SKLA Sopot (PM) 18.05 17.21 14.89 18.05 253 19
20 21 324 BUCZEK Kinga 03-01-09 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 16.61 16.43 17.92 17.92 PB 250 20
21 15 341 NOWAK Weronika 04-01-04 WLKS Nowe Iganie (MZ) 14.52 17.20 17.11 17.20 PB 237 21
22 6 826 BUJAROWICZ Joanna 03-01-14 MLUKS Mokasyn Płoty (ZP) x 15.61 15.70 15.70 209 22
20 263 ZAWODNIK Maja 04-01-25 AZS-AWF Warszawa (MZ) x x x NM
TOP 10 POLSKA

 

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.069589138031006 s.