OOM23 29. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 55. PZLA Mistrzostwa Polski U18
CHORZÓW, 7-9 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-08 17:37:08
WKkulajm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzwyż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2023-07-07
DZIEŃ 2
2023-07-08
DZIEŃ 3
2023-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

08:30  10000 m chód M  [s]
09:00  Trójskok M  [Gr. A]
09:00  Trójskok M  [Gr. B]
09:50  110 m pł M(10bój)  [s]
10:00  Trójskok K  [Gr. A]
10:00  Trójskok K  [Gr. B]
10:45  100 m pł K(7bój)  [s]
10:50  Dysk M(10bój)  [Gr. A]
11:45  Wzwyż K(7bój)  [Gr. A]
11:45  Wzwyż K(7bój)  [Gr. B]
11:50  200 m K  [el]
12:10  200 m M  [el]
12:20  Dysk K (1)  [Gr. A]
13:10  Dysk K (1)  [Gr. B]
13:10  Tyczka M(10bój)  [Gr. A]
13:10  Tyczka M(10bój)  [Gr. B]
14:00  Dysk M (1.5)  [Gr. A]
14:10  Kula K(7bój)  [Gr. A]
14:10  Kula K(7bój)  [Gr. B]
15:00  Dysk M (1.5)  [Gr. B]
15:00  Wzwyż K  [Gr. A]
15:00  Wzwyż K  [Gr. B]
16:15  Młot K (3)  [F]
16:30  400 m pł K  [F B]
16:35  W dal K  [F]
16:40  400 m pł K  [F A]
16:50  400 m pł M (83.8)  [F B]
17:00  400 m pł M (83.8)  [F A]
17:05  Kula K (3)  [F]
17:10  Wzwyż M  [F]
17:15  200 m K(7bój)  [s]
17:35  Tyczka K  [F]
17:35  Oszczep M(10bój)  [Gr. A]
17:50  400 m K  [F B]
18:00  400 m M  [F B]
18:10  400 m K  [F A]
18:20  400 m M  [F A]
18:25  W dal M  [F]
18:40  2000 m prz. M  [s]
18:55  Kula M (5)  [F]
19:10  5000 m chód K  [s]
19:15  Młot M (5)  [F]
19:45  3000 m K  [s]
20:05  1500 m M(10bój)  [s]
20:20  Dziesięciobój M U18 
20:30  4x100 m K  [s]
20:40  4x100 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U18) 20.52 DE BRUIN Corrie NED Assen (NED) 1993-06-13
RP (U18) 17.50 MAŚLANA Zuzanna MLKL Płock Włocławek 2021-07-29
 
 Gr. A  Gr. B  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-07-08 17:37:08
Kula K(7bój) - Gr. A Planowany START: 2023-07-08 14:10 ZAKOŃCZENIE: 14:30:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III wynik inf punkty rank
1 5 847 MLAK Martyna 2006-09-05 MKS Hermes Gryfino (ZP) 11.82 11.23 11.46 11.82 PB 649 1
2 4 742 RATAJCZAK Zofia 2007-06-24 MUKS Szok Bojanowo (WP) 10.95 11.26 10.15 11.26 PB 612 2
3 2 401 KLESZNO Maja 2006-04-27 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 10.67 11.11 9.90 11.11 PB 602 3
4 9 348 ODOLIŃSKA Hanna 2007-01-17 UKS Kresy Otwock (MZ) 9.53 10.60 11.09 11.09 601 4
5 11 402 LACH Alicja 2006-07-20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 8.48 11.07 11.06 11.07 600 5
6 8 723 MAZURKIEWICZ Kornelia 2006-03-15 LKS Orkan Ostrzeszów (WP) 10.31 10.62 11.00 11.00 PB 595 6
7 3 300 SIMON Zofia 2006-08-23 KS Czempion Warszawa (MZ) 10.38 10.54 10.61 10.61 PB 569 7
8 10 417 KOZAN Zuzanna 2007-07-07 NKS Start Namysłów (OP) 10.08 9.32 9.93 10.08 535 8
9 7 283 BANY Adrianna 2007-01-09 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 9.92 9.33 7.32 9.92 524 9
10 6 870 ŚWIĄDER Lena 2007-10-09 STS Pomerania Szczecinek (ZP) 9.25 9.46 8.81 9.46 494 10
11 1 297 POLKOWSKA Katarzyna 2006-02-14 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 8.65 8.89 8.52 8.89 457 14
   
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

DOMTEL © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0281701 s. | Mem: 1.25 megabytes