53. PZLA Mistrzostwa Polski U18
WŁOCŁAWEK, 28-30 lipca 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-07-28 15:26:38
WKkulajm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2021-07-28
DZIEŃ 2
2021-07-29
DZIEŃ 3
2021-07-30
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:00  100 m pł K(7bój)  [s]
10:00  100 m M (PK)  [s]
10:00  Wzwyż K(7bój)  [Gr. A]
10:00  Młot K (3)  [Gr. A]
10:15  100 m K (PK)  [s]
11:00  400 m K  [el]
11:20  400 m M  [el]
11:45  400 m K (PK)  [s]
11:55  400 m M (PK)  [s]
12:05  Oszczep K (500)  [Gr. A]
12:15  400 m pł K  [el]
12:20  Wzwyż K(7bój)  [Gr. B]
12:20  Kula K(7bój)  [Gr. A]
12:40  Tyczka K  [Gr. A]
12:42  400 m pł M (83.8)  [el]
13:00  Kula K (3)  [Gr. A]
13:00  Kula K (3)  [Gr. B]
13:40  W dal K  [Gr. A]
14:00  Kula M (5)  [Gr. A]
14:00  Kula M (5)  [Gr. B]
14:45  Kula K(7bój)  [Gr. B]
15:00  Ceremonia otwarcia 
15:20  Oszczep M (700)  [Gr. A]
15:20  Wzwyż M  [Gr. A]
16:23  200 m K(7bój)  [s]
16:50  100 m K  [el]
17:17  800 m K  [el]
17:41  800 m M  [el]
17:45  W dal M  [Gr. A]
18:05  100 m K  [F B]
18:13  100 m K  [F A]
18:22  100 m M  [el]
18:46  1500 m K  [s]
18:57  Młot M (5)  [Gr. A]
19:07  1500 m M  [s]
19:34  100 m M  [F B]
19:41  100 m M  [F A]
19:53  1500 m prz K  [s]
20:15  3000 m M  [s]
REKORDY
RP (U18) 17.41 ŚLEPOWROŃSKA Maja MKS Pułtusk Schwechat 2015-05-24
 
 Gr. A  Gr. B  Ranking

Data aktualizacji: 2021-07-28 15:26:38
Kula K(7bój) - Gr. A Planowany START: 2021-07-28 12:20 ZAKOŃCZENIE: 12:47:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III wynik inf punkty rank
1 1 763
BAAS Marleen 2004-08-13 OŚ AZS Poznań (WP) x 13.05 13.52 13.52 762 1
2 5 369
PIOTROWSKA Klaudia 2004-09-29 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 11.10 11.56 x 11.56 632 2
3 3 788
KADŁUBOWICZ Weronika 2004-04-25 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 10.92 10.86 10.65 10.92 590 3
4 9 438
KROK Agnieszka 2004-08-29 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 10.33 10.25 10.72 10.72 PB 577 4
5 10 366
JACKIEWICZ Maja 2004-09-07 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 9.83 x 10.10 10.10 PB 536 6
6 4 315
BIELAK Amelia 2005-11-05 MUKS Płock (MZ) 9.72 10.07 9.54 10.07 PB 534 7
7 7 267
TULIŃSKA Julia 2005-02-25 UKS Dziewiątka Kutno (LD) 9.73 10.06 10.06 10.06 533 8
8 2 442
RARÓG Aleksandra 2005-05-25 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 9.61 9.42 9.24 9.61 504 9
9 8 262
MIELCZAREK Zuzanna 2005-02-24 UKS Czempion Bełchatów (LD) 8.72 8.98 9.25 9.25 480 11
10 6 237
SZMIGIEL Monika 2004-09-13 MKS Tomaszów Mazowiecki (LD) 8.20 8.20 8.87 8.87 456 15
11 11 755
NOBIK Julia 2005-03-03 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) 8.41 8.41 x 8.41 426 20
   
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.2175779 s. | Mem: 1.25 megabytes