52. PZLA Mistrzostwa Polski U18
RADOM, 18-20 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-19 17:27:18
WK800jm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2020-09-18
DZIEŃ 2
2020-09-19
DZIEŃ 3
2020-09-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


08:30  10000 m chód M  [s]
09:00  Dysk K (1)  [Gr. A]
09:45  110 m pł M(10bój)  [s]
09:50  Dysk M (1.5)  [Gr. A]
10:00  Wzwyż K  [Gr. A]
10:00  Wzwyż K  [Gr. B]
10:30  200 m K  [el]
10:40  W dal K(7bój)  [Gr. A]
10:40  Dysk M(10bój)  [Gr. A]
10:50  200 m M  [el]
12:10  Dysk K (1)  [Gr. B]
12:20  Oszczep K(7bój)  [Gr. A]
12:30  Trójskok K  [Gr. A]
12:30  Trójskok K  [Gr. B]
12:35  Tyczka M(10bój)  [Gr. A]
12:35  Tyczka M(10bój)  [Gr. B]
13:00  Dysk M (1.5)  [Gr. B]
13:40  Trójskok M  [Gr. A]
13:40  Trójskok M  [Gr. B]
14:00  Oszczep K (500)  [F]
14:30  Młot K (3)  [F]
15:00  W dal K  [F]
15:30  400 m pł K  [F B]
15:35  Oszczep M (700)  [F]
15:40  400 m pł K  [F A]
16:00  400 m pł M (83.8)  [F B]
16:05  Młot M (5)  [F]
16:10  400 m pł M (83.8)  [F A]
16:30  400 m K  [F B]
16:40  400 m K  [F A]
16:50  400 m M  [F B]
17:00  400 m M  [F A]
17:05  W dal M  [F]
17:05  Oszczep M(10bój)  [Gr. A]
17:08  800 m K(7bój)  [s]
17:10  Siedmiobój K  [FINAŁ]
17:10  Wzwyż M  [F]
17:23  2000 m prz. M  [s]
17:25  Kula K (3)  [F]
17:44  3000 m K  [s]
18:10  5000 m chód K  [s]
18:45  Kula M (5)  [F]
18:50  4x100 m K  [s]
19:00  4x100 m M  [s]
19:10  1500 m M(10bój)  [s]
19:10  Dziesięciobój M  [FINAŁ]
REKORDY
RP (U18) 2:05.08 BRZEZIŃSKA Anna JUVENIA Głuchołazy Bochum 1988-06-26
 
 Bieg 1  Bieg 2  Ranking

Data aktualizacji: 2020-09-19 17:27:18
800 m K(7bój) - Bieg 1 Planowany START: 2020-09-19 17:08 WYSTARTOWANO: 17:10:22
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik inf punkty rank
1 4 826 BUJAROWICZ Joanna 03-01-14 MLUKS Mokasyn Płoty (ZP) 2:39.10 PB 583 9
2 6 678 SZUBIŃSKA Martyna 04-01-13 LKS Orkan Ostrzeszów (WP) 2:39.12 PB 583 10
3 5 4 KUTEK Maja 03-11-08 GKS Start Długołęka (DS) 2:42.74 PB 542 12
4 8 551 KALINO Natalia 03-04-10 AZS-AWF Katowice (SL) 2:42.97 PB 539 13
5 3 341 NOWAK Weronika 04-01-04 WLKS Nowe Iganie (MZ) 2:43.10 PB 538 14
6 7 325 JACKIEWICZ Maja 04-09-07 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 2:49.64 PB 467 16
7 8 260 SIEWIERSKA Pola 04-12-08 AZS-AWF Warszawa (MZ) 2:54.91 PB 414 18
8 4 327 PIOTROWSKA Klaudia 04-09-29 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 2:55.04 PB 413 19
9 6 219 SZMIGIEL Monika 04-09-13 MKS Tomaszów Mazowiecki (LD) 2:59.43 PB 370 20
10 2 555 CAŁUS Barbara 04-01-07 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 3:01.41 PB 352 21
1 263 ZAWODNIK Maja 04-01-25 AZS-AWF Warszawa (MZ) DNF
TOP 10 POLSKA

 

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.072481155395508 s.