53. PZLA Mistrzostwa Polski U18
WŁOCŁAWEK, 28-30 lipca 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-07-29 16:20:38
Mwjm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2021-07-28
DZIEŃ 2
2021-07-29
DZIEŃ 3
2021-07-30
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:00  100 m pł K(7bój)  [s]
10:00  100 m M (PK)  [s]
10:00  Wzwyż K(7bój)  [Gr. A]
10:00  Młot K (3)  [Gr. A]
10:15  100 m K (PK)  [s]
11:00  400 m K  [el]
11:20  400 m M  [el]
11:45  400 m K (PK)  [s]
11:55  400 m M (PK)  [s]
12:05  Oszczep K (500)  [Gr. A]
12:15  400 m pł K  [el]
12:20  Wzwyż K(7bój)  [Gr. B]
12:20  Kula K(7bój)  [Gr. A]
12:40  Tyczka K  [Gr. A]
12:42  400 m pł M (83.8)  [el]
13:00  Kula K (3)  [Gr. A]
13:00  Kula K (3)  [Gr. B]
13:40  W dal K  [Gr. A]
14:00  Kula M (5)  [Gr. A]
14:00  Kula M (5)  [Gr. B]
14:45  Kula K(7bój)  [Gr. B]
15:00  Ceremonia otwarcia 
15:20  Oszczep M (700)  [Gr. A]
15:20  Wzwyż M  [Gr. A]
16:23  200 m K(7bój)  [s]
16:50  100 m K  [el]
17:17  800 m K  [el]
17:41  800 m M  [el]
17:45  W dal M  [Gr. A]
18:05  100 m K  [F B]
18:13  100 m K  [F A]
18:22  100 m M  [el]
18:46  1500 m K  [s]
18:57  Młot M (5)  [Gr. A]
19:07  1500 m M  [s]
19:34  100 m M  [F B]
19:41  100 m M  [F A]
19:53  1500 m prz K  [s]
20:15  3000 m M  [s]
REKORDY
RP (U18) 2.26 BEDNAREK Sylwester RKS Łódź Warszawa 2006-06-18
Minimum do finału: 1.80 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2021-07-29 16:20:12
Wzwyż M - Gr. A Planowany START: 2021-07-28 15:20 ZAKOŃCZENIE: 16:02:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. klub-woj 1.60 1.65 1.69 1.73 1.77 1.80 wynik inf punkty rank
1 1 552
MAŁEK Kewin 2005-05-10 AML Słupsk (PM) - - - - - o 1.80 Q 1
1 4 227
SZCZĘSNY Mikołaj 2004-12-19 MKLA Łęczyca (LD) - - - o o o 1.80 Q 1
1 5 243
GLINKOWSKI Wiktor 2005-02-03 MUKS Park Zduńska Wola (LD) - - - o o o 1.80 Q SB 1
1 7 87
SIDYA Cezar 2004-04-24 GKS Olimpia Grudziądz (KP) - - - - - o 1.80 Q 1
1 8 535
KONOPKO Piotr 2004-05-23 LUKS Hańcza Suwałki (PD) - - - - - o 1.80 Q 1
1 9 311
WŁODARCZYK Kacper 2005-11-15 MKS Pułtusk (MZ) o o o o o o 1.80 Q 1
1 10 149
JAROSZKIEWICZ Piotr 2004-04-19 KS AZS-AWF Biała Podlaska (LU) - - - - - o 1.80 Q 1
1 14 398
JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 KS Victoria Trzebinia (MA) - - - - - o 1.80 Q 1
1 15 52
ROMANOWSKI Filip 2004-06-06 MKS Szerszeń Bogatynia (DS) - - xo o o o 1.80 Q =PB 1
1 17 412
SZULER Kamil 2005-03-12 TS Wieliczanka Wieliczka (MA) - - o o o o 1.80 Q 1
11 6 500
PELC Patryk 2005-03-14 UKS Tempo 5 Przemyśl (PK) - - - o o xo 1.80 Q 11
11 13 484
KRASOWSKI Jakub 2005-06-29 MKL Sparta Stalowa Wola (PK) - - - o o xo 1.80 Q 11
13 12 769
DERLATKA Kacper 2005-08-21 PLKS Gwda Piła (WP) - - o o xo xo 1.80 Q 13
14 11 169
FILA Wojciech 2004-03-27 LKS Lubusz Słubice (LB) - - o o xxo xxx 1.77 3 14
15 2 266
MICHALAK Michał 2004-05-18 UKS Dziewiątka Kutno (LD) o xxo o xxx 1.69 3 15
16 16 178
MYSIOREK Kacper 2005-01-13 MLKS Agros Żary (LB) o xo xxx 1.65 3 16
3 40
BUTRA Tobiasz 2005-06-29 MKS Osa Zgorzelec (DS) - - - xxx NM
OOM 2019 (Poznań)
1 HOŁUB Jakub 02 AZS UMCS Lublin 2.04
2 MOSZCZYŃSKI Sebastian 03 OKLA Ostrołęka 2.02
3 KLIMIUK Jakub Tomasz 02 LKS Lubusz Słubice 1.98
   
Mistrzostwa Polski 2020 (Radom)
1 JAROSZKIEWICZ Piotr 04 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2.04
2 MOSZCZYŃSKI Sebastian 03 OKLA Ostrołęka 2.04
2 DONAKOWSKI Damian 03 GKS Olimpia Grudziądz 2.04
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.586911 s. | Mem: 1.25 megabytes