52. PZLA Mistrzostwa Polski U18
RADOM, 18-20 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-20 16:14:43
Mwjm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2020-09-18
DZIEŃ 2
2020-09-19
DZIEŃ 3
2020-09-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:59  100 m pł K(7bój)  [s]
10:10  Młot K (3)  [Gr. A]
10:23  100 m M(10bój)  [s]
10:30  Tyczka K  [Gr. A]
10:30  Tyczka K  [Gr. B]
10:35  Oszczep K (500)  [Gr. A]
10:40  Wzwyż K(7bój)  [Gr. A]
10:59  400 m pł K  [el]
11:05  W dal M(10bój)  [Gr. A]
11:10  Młot K (3)  [Gr. B]
11:23  400 m pł M (83.8)  [el]
11:40  Oszczep K (500)  [Gr. B]
11:50  400 m K  [el]
12:10  400 m M  [el]
12:15  Kula M(10bój)  [Gr. A]
12:30  400 m K (PK)  [s]
12:35  W dal K  [Gr. A]
12:35  W dal K  [Gr. B]
12:45  400 m M (PK)  [s]
13:05  100 m K (PK)  [s]
13:10  Wzwyż M  [Gr. A]
13:10  Wzwyż M  [Gr. B]
13:20  100 m M (PK)  [s]
13:25  Kula K(7bój)  [Gr. A]
14:30  Ceremonia otwarcia 
14:35  Oszczep M (700)  [Gr. A]
14:35  Młot M (5)  [Gr. A]
14:45  100 m K  [el]
15:05  W dal M  [Gr. A]
15:05  W dal M  [Gr. B]
15:10  800 m K  [el]
15:15  Młot M (5)  [Gr. B]
15:30  800 m M  [el]
15:50  Oszczep M (700)  [Gr. B]
15:55  100 m K  [F B]
16:05  100 m K  [F A]
16:15  Kula K (3)  [Gr. A]
16:20  1500 m K  [s]
16:25  Wzwyż M(10bój)  [Gr. B]
16:30  1500 m M  [s]
16:47  100 m M  [el]
17:05  Kula K (3)  [Gr. B]
17:18  1500 m prz K  [s]
17:42  100 m M  [F B]
17:50  100 m M  [F A]
17:55  Kula M (5)  [Gr. A]
18:05  3000 m M  [s]
18:30  200 m K(7bój)  [s]
18:40  Kula M (5)  [Gr. B]
18:45  400 m M(10bój)  [s]
REKORDY
RP (U18) 2.26 BEDNAREK Sylwester RKS Łódź Warszawa 2006-06-18
Minimum do finału: 1.90 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2020-09-20 16:12:50
Wzwyż M - Gr. A Planowany START: 2020-09-18 13:10 ZAKOŃCZENIE: 14:28:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj 1.70 1.75 1.80 1.85 1.88 1.90 wynik inf punkty rank
1 1 706 KOWALSKI Bartosz 03-02-21 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) - - o o o 1.88 q 1
1 2 484 KONOPKO Piotr 04-05-23 LUKS Hańcza Suwałki (PD) - - o o o 1.88 q 1
1 5 288 MOSZCZYŃSKI Sebastian 03-09-25 OKLA Ostrołęka (MZ) - - - - o 1.88 q 1
1 6 90 SIDYA Cezar 04-04-24 GKS Olimpia Grudziądz (KP) - - o o o 1.88 q 1
1 8 144 JAROSZKIEWICZ Piotr 04-04-19 KS AZS-AWF Biała Podlaska (LU) - - o o o 1.88 q 1
6 4 73 GĄSIOR Mateusz 04-01-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) - o xo o xxo 1.88 q PB 12
7 7 548 ZBLEWSKI Wojciech 03-11-14 ULKS Talex Borzytuchom (PM) o o o xxx 1.80 =PB 3 14
8 9 207 SZCZĘSNY Mikołaj 04-12-19 MKLA Łęczyca (LD) xo xo o xxx 1.80 3 15
9 3 181 PIASECKI Adrian 03-07-04 LLKS Osowa Sień (LB) o xxx 1.70 17
OOM 2019 (Poznań)
1 HOŁUB Jakub 02 AZS UMCS Lublin 2.04
2 MOSZCZYŃSKI Sebastian 03 OKLA Ostrołęka 2.02
3 KLIMIUK Jakub Tomasz 02 LKS Lubusz Słubice 1.98
OOM 2018 (Chorzów)
1 WIŚNIEWSKI Gracjan 01 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2.04
2 PAJĄK Jakub 01 UKS Błyskawica Domaniewice 2.00
3 FELSKI Filip 01 CKS Budowlani Częstochowa 2.00
TOP 10 POLSKA

 

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.071084022521973 s.