52. PZLA Mistrzostwa Polski U18
RADOM, 18-20 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-20 16:14:43
Mwjm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2020-09-18
DZIEŃ 2
2020-09-19
DZIEŃ 3
2020-09-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RP (U18) 2.26 BEDNAREK Sylwester RKS Łódź Warszawa 2006-06-18
Minimum do finału: 1.90 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2020-09-20 16:12:50
Wzwyż M - Gr. A Planowany START: 2020-09-18 13:10 ZAKOŃCZENIE: 14:28:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj 1.70 1.75 1.80 1.85 1.88 1.90 wynik inf punkty rank
1 1 706 KOWALSKI Bartosz 03-02-21 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) - - o o o 1.88 q 1
1 2 484 KONOPKO Piotr 04-05-23 LUKS Hańcza Suwałki (PD) - - o o o 1.88 q 1
1 5 288 MOSZCZYŃSKI Sebastian 03-09-25 OKLA Ostrołęka (MZ) - - - - o 1.88 q 1
1 6 90 SIDYA Cezar 04-04-24 GKS Olimpia Grudziądz (KP) - - o o o 1.88 q 1
1 8 144 JAROSZKIEWICZ Piotr 04-04-19 KS AZS-AWF Biała Podlaska (LU) - - o o o 1.88 q 1
6 4 73 GĄSIOR Mateusz 04-01-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) - o xo o xxo 1.88 q PB 12
7 7 548 ZBLEWSKI Wojciech 03-11-14 ULKS Talex Borzytuchom (PM) o o o xxx 1.80 =PB 3 14
8 9 207 SZCZĘSNY Mikołaj 04-12-19 MKLA Łęczyca (LD) xo xo o xxx 1.80 3 15
9 3 181 PIASECKI Adrian 03-07-04 LLKS Osowa Sień (LB) o xxx 1.70 17
OOM 2019 (Poznań)
1 HOŁUB Jakub 02 AZS UMCS Lublin 2.04
2 MOSZCZYŃSKI Sebastian 03 OKLA Ostrołęka 2.02
3 KLIMIUK Jakub Tomasz 02 LKS Lubusz Słubice 1.98
OOM 2018 (Chorzów)
1 WIŚNIEWSKI Gracjan 01 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2.04
2 PAJĄK Jakub 01 UKS Błyskawica Domaniewice 2.00
3 FELSKI Filip 01 CKS Budowlani Częstochowa 2.00
TOP 10 POLSKA

 

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.02980899810791 s.