53. PZLA Mistrzostwa Polski U18
WŁOCŁAWEK, 28-30 lipca 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-07-30 14:10:26
Mwdjm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2021-07-28
DZIEŃ 2
2021-07-29
DZIEŃ 3
2021-07-30
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:00  100 m pł K(7bój)  [s]
10:00  100 m M (PK)  [s]
10:00  Wzwyż K(7bój)  [Gr. A]
10:00  Młot K (3)  [Gr. A]
10:15  100 m K (PK)  [s]
11:00  400 m K  [el]
11:20  400 m M  [el]
11:45  400 m K (PK)  [s]
11:55  400 m M (PK)  [s]
12:05  Oszczep K (500)  [Gr. A]
12:15  400 m pł K  [el]
12:20  Wzwyż K(7bój)  [Gr. B]
12:20  Kula K(7bój)  [Gr. A]
12:40  Tyczka K  [Gr. A]
12:42  400 m pł M (83.8)  [el]
13:00  Kula K (3)  [Gr. A]
13:00  Kula K (3)  [Gr. B]
13:40  W dal K  [Gr. A]
14:00  Kula M (5)  [Gr. A]
14:00  Kula M (5)  [Gr. B]
14:45  Kula K(7bój)  [Gr. B]
15:00  Ceremonia otwarcia 
15:20  Oszczep M (700)  [Gr. A]
15:20  Wzwyż M  [Gr. A]
16:23  200 m K(7bój)  [s]
16:50  100 m K  [el]
17:17  800 m K  [el]
17:41  800 m M  [el]
17:45  W dal M  [Gr. A]
18:05  100 m K  [F B]
18:13  100 m K  [F A]
18:22  100 m M  [el]
18:46  1500 m K  [s]
18:57  Młot M (5)  [Gr. A]
19:07  1500 m M  [s]
19:34  100 m M  [F B]
19:41  100 m M  [F A]
19:53  1500 m prz K  [s]
20:15  3000 m M  [s]
REKORDY
RP (U18) 7.82 JASKUŁKA Stanisław AZS Warszawa Lublin 1975-09-07
Minimum do finału: 6.50 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2021-07-30 14:10:26
W dal M - Gr. A Planowany START: 2021-07-28 17:45 ZAKOŃCZENIE: 18:43:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III wynik inf punkty rank
1 20 367
KAMIONEK Patryk 2004-12-20 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 6.98
+1.1
-
-
-
-
6.98
+1.1
Q 1
2 4 694
WIECZOREK Jan 2004-04-17 UKS Miotacz Sosnowiec (SL) 6.34
+0.3
6.71
+0.8
-
-
6.71
+0.8
Q 2
3 1 183
SINGH Kewin 2004-01-23 MLKS Agros Żary (LB) 6.25
+0.2
6.25
+0.6
6.71
+0.8
6.71
+0.8
Q PB 3
4 13 291
GŁASZCZKA Szymon 2005-01-08 GKS Wilga Garwolin (MZ) 6.64
+0.6
-
-
-
-
6.64
+0.6
Q 4
5 21 172
DZIEŁAKOWSKI Gabriel 2004-03-27 LLKS Osowa Sień (LB) x
+0.7
6.61
+0.9
-
-
6.61
+0.9
Q 5
6 7 685
LUDWICZAK Krzysztof 2004-10-14 TL ROW Rybnik (SL) 6.51
0.0
-
-
-
-
6.51
0.0
Q 6
7 14 728
ROBOTNIKOWSKI Jakub 2004-05-11 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) x
-0.1
6.49
+2.5
6.35
+0.9
6.49
+2.5
q 7
8 22 460
KAŁWAK Marcin 2004-04-29 MMKS Kędzierzyn Koźle (OP) 6.48
+0.7
x
+1.5
x
+0.8
6.48
+0.7
q 8
9 9 821
MOTYLEWSKI Kornel 2005-04-02 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński (WN) 5.93
+0.3
6.26
+1.2
6.41
+0.3
6.41
+0.3
q PB 9
10 11 38
WOLIŃSKI Stanisław 2004-08-10 MKS MOS Wrocław (DS) 6.39
+0.4
6.38
+1.2
6.30
+1.1
6.39
+0.4
q 10
11 6 514
KONOPKA Dawid 2004-11-01 KS Podlasie Białystok (PD) 6.35
-0.2
5.94
+1.0
6.37
+0.4
6.37
+0.4
q 11
12 23 272
KOŁODZIEJSKI Jakub 2004-01-30 UKS Romer Rabka-Zdrój (MA) 6.35
+0.9
6.09
+0.3
x
+0.4
6.35
+0.9
q 12
13 16 365
ODOLIŃSKI Szymon 2005-02-23 UKS Kresy Otwock (MZ) 5.33
-0.2
6.28
+0.3
6.29
-0.9
6.29
-0.9
=PB 13
14 19 357
DOBROWOLSKI Marcel 2005-01-06 UKS Gepard Warszawa (MZ) 5.66
+0.1
6.18
+1.2
6.13
+1.2
6.18
+1.2
3 14
15 3 306
PTASIEWICZ Jakub 2005-09-17 MKS Bank BS Płońsk (MZ) 6.09
-0.2
5.29
+1.0
5.95
+1.1
6.09
-0.2
3 15
16 18 768
BARAŃCZYK Piotr 2004-05-28 PLKS Gwda Piła (WP) 6.01
-0.3
6.04
+1.5
5.73
-0.2
6.04
+1.5
3 16
17 15 850
MRÓZ Nikodem 2004-04-30 MKS Hermes Gryfino (ZP) x
+0.6
5.84
+1.2
6.04
+0.5
6.04
+0.5
2 17
18 12 103
MINKLEJ Adrian 2005-03-04 MKL Toruń (KP) x
+0.7
x
+1.7
6.01
+1.7
6.01
+1.7
18
2 499
PAWŁOWSKI Jakub 2005-03-23 UKS Tempo 5 Przemyśl (PK) x
+0.2
x
+1.2
x
+0.6
NM
5 401
CZAPKOWICZ Paweł 2005-06-22 KU AZS PWSZ w Tarnowie (MA) x
-0.4
x
+0.5
x
+1.0
NM
8 201
KRAWCZYK Mateusz 2004-06-10 AZS Łódź (LD) x
+0.2
x
+0.3
x
+0.9
NM
10 481
RÓG Jakub 2004-08-22 LKS Stal Mielec (PK) x
+0.3
x
+0.4
x
+0.4
NM
17 415
RADECKI Sebastian 2004-02-13 UKS Gminy Brzeszcze (MA) x
-0.2
x
+1.8
x
+2.4
NM
OOM 2019 (Poznań)
1 WAWRZYNIAK Sebastian 02 GKS Start Długołęka 6.93
2 WAJDZIK Kamil 02 UKS bieganie.pl Stryszawa 6.91
3 TOMCZYK Wojciech 02 KS Podlasie Białystok 6.77
   
Mistrzostwa Polski 2020 (Radom)
1 ZAZULA Michał 03 MKS Bolesłavia Bolesławiec 6.97
2 TUCZYŃSKI Jakub 03 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 6.94
3 GRYTA Jacek 03 KS AZS-AWF Biała Podlaska 6.88
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.4776509 s. | Mem: 1.25 megabytes