52. PZLA Mistrzostwa Polski U18
RADOM, 18-20 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-19 18:32:57
Mwdjm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2020-09-18
DZIEŃ 2
2020-09-19
DZIEŃ 3
2020-09-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RP (U18) 7.82 JASKUŁKA Stanisław AZS Warszawa Lublin 1975-09-07
Minimum do finału: 6.55 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2020-09-19 18:32:56
W dal M - Gr. A Planowany START: 2020-09-18 15:05 ZAKOŃCZENIE: 15:28:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III wynik inf punkty rank
1 12 20 ZAZULA Michał 03-10-23 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) 6.66
+2.2


6.66 Q 4
2 1 340 KOŁODZIEJAK Mikołaj 04-01-02 WLKS Nowe Iganie (MZ) 6.65
+1.9


6.65 Q 5
3 3 359 KOŁODZIEJSKI Jakub 04-01-30 MKS Rabka-Zdrój (MA) 6.33
+0.7
6.46
+1.1
6.35
+2.2
6.46 q 11
4 5 620 LUDWICZAK Krzysztof 04-10-14 TL ROW Rybnik (SL) 6.46
+1.1
6.35
+1.9
x
+2.7
6.46 q 12
5 11 180 DZIEŁAKOWSKI Gabriel 04-03-27 LLKS Osowa Sień (LB) 6.35
+1.5
6.43
+2.0
6.44
+1.6
6.44 3 13
6 2 662 ROBOTNIKOWSKI Jakub 04-05-11 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 6.40
+1.2
x
+1.6
6.19
+2.0
6.40 3 15
7 8 566 MRÓZEK Mikołaj 03-05-20 GKS Piast Gliwice (SL) 6.31
+2.4
6.39
+2.2
6.15
+0.8
6.39 3 16
8 9 487 MIEZIANKO Paweł 03-07-12 UKS Czwórka Białystok (PD) 5.99
+1.5
x
+1.5
6.30
+0.7
6.30 2 17
9 7 821 MRÓZ Nikodem 04-04-30 MKS Hermes Gryfino (ZP) 6.19
+1.8
6.29
+1.7
5.96
+2.3
6.29 2 18
10 10 752 JUSZCZAK Szymon 03-04-24 UKS Przełaj Żerków (WP) 6.19
+2.0
6.23
+2.5
6.17
+1.5
6.23 2 20
11 4 369 RADECKI Sebastian 04-02-13 UKS Gminy Brzeszcze (MA) 5.88
+1.2
6.04
+1.8
x
+1.0
6.04 23
6 614 RECLIK Piotr 03-06-10 RMKS Rybnik (SL) x
+2.4
x
+1.5
x
+1.6
NM
OOM 2019 (Poznań)
1 WAWRZYNIAK Sebastian 02 GKS Start Długołęka 6.93
2 WAJDZIK Kamil 02 UKS bieganie.pl Stryszawa 6.91
3 TOMCZYK Wojciech 02 KS Podlasie Białystok 6.77
OOM 2018 (Chorzów)
1 KRAWCZYK Kacper 01 AZS Łódź 6.89
2 WIŚNIEWSKI Karol 01 LUKS Start Nakło 6.88
3 GRZELAK Mateusz 01 MUKS Płock 6.85
TOP 10 POLSKA

 

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.029477119445801 s.