53. PZLA Mistrzostwa Polski U18
WŁOCŁAWEK, 28-30 lipca 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-07-30 19:24:58
Mtrójsjm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2021-07-28
DZIEŃ 2
2021-07-29
DZIEŃ 3
2021-07-30
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


08:25  10000 m chód M  [s]
08:55  Trójskok M  [Gr. A]
09:15  Wzwyż K  [Gr. A]
09:20  100 m M(10bój)  [s]
09:40  Dysk K (1)  [Gr. A]
10:00  200 m K  [el]
10:25  W dal M(10bój)  [Gr. A]
11:00  Dysk M (1.5)  [Gr. A]
11:15  W dal M(10bój)  [Gr. B]
11:20  200 m M  [el]
12:00  W dal K(7bój)  [Gr. A]
12:58  Kula M(10bój)  [Gr. A]
13:00  Oszczep K(7bój)  [Gr. A]
13:00  W dal K(7bój)  [Gr. B]
13:15  Tyczka K  [F]
13:54  Kula M(10bój)  [Gr. B]
14:00  Trójskok K  [Gr. A]
14:20  Oszczep K(7bój)  [Gr. B]
14:35  Wzwyż M  [F]
15:30  Młot K (3)  [F]
15:40  Kula K (3)  [F]
17:00  Młot M (5)  [F]
17:02  400 m K  [F B]
17:10  400 m K  [F A]
17:18  400 m M  [F B]
17:25  400 m M  [F A]
17:25  Tyczka M  [FINAŁ]
17:30  W dal K  [F]
17:34  800 m K(7bój)  [s]
17:40  Kula M (5)  [F]
17:55  Siedmiobój K  [FINAŁ]
18:05  400 m pł K  [F B]
18:09  400 m pł K  [F A]
18:15  Wzwyż M(10bój)  [Gr. A]
18:30  400 m pł M (83.8)  [F B]
18:38  400 m pł M (83.8)  [F A]
18:45  Oszczep K (500)  [F]
19:00  4x100 m K  [s]
19:10  4x100 m M  [s]
19:40  3000 m K  [s]
19:50  5000 m chód K  [s]
19:55  W dal M  [F]
20:10  Oszczep M (700)  [F]
20:30  2000 m prz. M  [s]
21:00  400 m M(10bój)  [s]
REKORDY
RP (U18) 15.60 KONDRACIUK Karol AZS-AWF Biała Podlaska Biała Podlaska 2004-05-29
Minimum do finału: 12.80 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2021-07-30 19:24:09
Trójskok M - Gr. A Planowany START: 2021-07-29 08:55 ZAKOŃCZENIE: 09:58:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III wynik inf punkty rank
1 15 838
WILK Cezary 2004-01-11 LLKS Pomorze Stargard (ZP) 13.91
-0.3
-
-
-
-
13.91
-0.3
Q 1
2 11 233
KRYSZTOFIAK Jakub 2004-09-11 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 13.50
+2.5
-
-
-
-
13.50
+2.5
Q PB 2
3 18 481
RÓG Jakub 2004-08-22 LKS Stal Mielec (PK) 13.32
+0.4
-
-
-
-
13.32
+0.4
Q 3
4 2 172
DZIEŁAKOWSKI Gabriel 2004-03-27 LLKS Osowa Sień (LB) 12.57
+1.8
11.70
+2.7
13.31
+2.1
13.31
+2.1
Q 4
5 22 685
LUDWICZAK Krzysztof 2004-10-14 TL ROW Rybnik (SL) x
+1.9
13.14
+2.6
-
-
13.14
+2.6
Q PB 5
6 14 103
MINKLEJ Adrian 2005-03-04 MKL Toruń (KP) 13.04
+1.7
-
-
-
-
13.04
+1.7
Q PB 6
7 9 243
GLINKOWSKI Wiktor 2005-02-03 MUKS Park Zduńska Wola (LD) 12.97
+1.4
-
-
-
-
12.97
+1.4
Q PB 7
8 19 787
KACZOR Marcin 2004-02-12 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) x
+1.1
12.96
+2.8
-
-
12.96
+2.8
Q 8
9 20 211
TATARA Dawid 2004-07-27 BKL Bełchatów (LD) x
+1.1
12.94
+2.4
-
-
12.94
+2.4
Q 9
10 8 761
ZUTER Franciszek 2005-06-28 MUKS Szok Bojanowo (WP) 12.64
+1.6
12.91
+2.4
-
-
12.91
+2.4
Q 10
11 13 247
SZEWCZYK Maciej 2004-01-23 MUKS Park Zduńska Wola (LD) x
+2.1
x
+1.8
12.90
+2.4
12.90
+2.4
Q 11
12 12 205
MURAWSKI Rafał 2004-03-21 AZS Łódź (LD) 12.88
+0.5
-
-
-
-
12.88
+0.5
Q PB 12
13 6 201
KRAWCZYK Mateusz 2004-06-10 AZS Łódź (LD) x
+1.8
x
+0.4
12.79
+1.2
12.79
+1.2
3 13
14 7 785
FIBNER Jakub 2005-03-23 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 12.73
+1.7
x
+0.5
x
+1.6
12.73
+1.7
PB 3 14
15 16 429
MAJEWSKI Konrad 2005-07-14 WKS Wawel Kraków (MA) 12.29
+2.2
12.59
+2.1
12.13
+2.9
12.59
+2.1
3 15
16 1 803
JANIK Mateusz 2004-02-25 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 12.19
+0.9
12.49
+2.7
12.29
+2.0
12.49
+2.7
3 16
17 4 818
WOLDAN Marcin 2004-01-04 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (WN) 11.99
+2.8
12.29
+2.0
11.96
+0.1
12.29
+2.0
2 17
18 21 674
MISTEREK Mateusz 2005-07-04 MOSM Tychy (SL) 12.22
+1.3
x
+2.0
12.17
+1.1
12.22
+1.3
2 18
19 10 760
BAŃKOWSKI Aleksander 2005-12-07 MUKS Kadet Rawicz (WP) 12.18
+1.4
11.63
+1.0
12.15
+1.4
12.18
+1.4
2 19
20 17 768
BARAŃCZYK Piotr 2004-05-28 PLKS Gwda Piła (WP) x
+1.3
11.57
+1.2
12.17
+4.1
12.17
+4.1
2 20
21 5 293
MIANOWSKI Dawid 2005-02-03 GKS Wilga Garwolin (MZ) 11.70
+0.4
x
+0.9
x
-0.3
11.70
+0.4
21
22 3 69
KIECA Piotr 2004-05-10 BKS Bydgoszcz (KP) 11.65
+1.3
x
+1.9
11.42
+2.5
11.65
+1.3
22
OOM 2019 (Poznań)
1 BRACKI Jakub 03 BKL Bełchatów 13.82
2 CIEŚLAK Szymon 03 MKS Piast Głogów 13.59
3 PRZYGODZKI Bartłomiej 03 MKS Aleksandrów Łódzki 13.53
   
Mistrzostwa Polski 2020 (Radom)
1 BRACKI Jakub 03 BKL Bełchatów 14.54
2 PRZYGODZKI Bartłomiej 03 MKS Aleksandrów Łódzki 14.19
3 STELMASIK Krzysztof 03 LLKS Pomorze Stargard 13.91
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.799336 s. | Mem: 1.25 megabytes