53. PZLA Mistrzostwa Polski U18
WŁOCŁAWEK, 28-30 lipca 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-07-29 21:21:08
Mojm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2021-07-28
DZIEŃ 2
2021-07-29
DZIEŃ 3
2021-07-30
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:00  100 m pł K(7bój)  [s]
10:00  100 m M (PK)  [s]
10:00  Wzwyż K(7bój)  [Gr. A]
10:00  Młot K (3)  [Gr. A]
10:15  100 m K (PK)  [s]
11:00  400 m K  [el]
11:20  400 m M  [el]
11:45  400 m K (PK)  [s]
11:55  400 m M (PK)  [s]
12:05  Oszczep K (500)  [Gr. A]
12:15  400 m pł K  [el]
12:20  Wzwyż K(7bój)  [Gr. B]
12:20  Kula K(7bój)  [Gr. A]
12:40  Tyczka K  [Gr. A]
12:42  400 m pł M (83.8)  [el]
13:00  Kula K (3)  [Gr. A]
13:00  Kula K (3)  [Gr. B]
13:40  W dal K  [Gr. A]
14:00  Kula M (5)  [Gr. A]
14:00  Kula M (5)  [Gr. B]
14:45  Kula K(7bój)  [Gr. B]
15:00  Ceremonia otwarcia 
15:20  Oszczep M (700)  [Gr. A]
15:20  Wzwyż M  [Gr. A]
16:23  200 m K(7bój)  [s]
16:50  100 m K  [el]
17:17  800 m K  [el]
17:41  800 m M  [el]
17:45  W dal M  [Gr. A]
18:05  100 m K  [F B]
18:13  100 m K  [F A]
18:22  100 m M  [el]
18:46  1500 m K  [s]
18:57  Młot M (5)  [Gr. A]
19:07  1500 m M  [s]
19:34  100 m M  [F B]
19:41  100 m M  [F A]
19:53  1500 m prz K  [s]
20:15  3000 m M  [s]
REKORDY
RP (U18) 81.50 MRZYGŁÓD Cyprian niestowarzyszony Stargard Szczeciński 2015-10-03
Minimum do finału: 52.50 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2021-07-29 21:20:53
Oszczep M (700) - Gr. A Planowany START: 2021-07-28 15:20 ZAKOŃCZENIE: 16:02:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III wynik inf punkty rank
1 7 570
DZWONKOWSKI Andrzej 2004-08-18 KKL Rodło Kwidzyn (PM) 66.65 - - 66.65 Q SB 1
2 6 538
ŻYLIŃSKI Mateusz 2005-12-26 LUKS Hańcza Suwałki (PD) 50.32 56.98 - 56.98 Q 2
3 14 537
TARASZKIEWICZ Bartosz 2004-01-14 LUKS Hańcza Suwałki (PD) 55.19 - - 55.19 Q 3
4 10 872
KRAWCZYK Jakub 2004-05-15 ULKS Tychowo (ZP) 48.86 54.43 - 54.43 Q 4
5 11 612
KULAS Gracjan 2005-04-19 UKS Lipusz (PM) 53.80 - - 53.80 Q 5
6 23 359
JANCIK Gustaw 2005-01-28 UKS Gepard Warszawa (MZ) 53.03 - - 53.03 Q 6
7 2 582
GNACIŃSKI Michał 2004-01-27 LKS Jantar Ustka (PM) x 46.29 52.04 52.04 q 7
8 18 633
RACHWALIK Sebastian 2005-01-20 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 46.79 47.23 51.68 51.68 q 8
9 16 529
WOŁYNIEC Dawid 2005-01-18 KS Prefbet-Sonarol (PD) x 49.57 51.28 51.28 q PB 9
10 22 379
MAJEWSKI Bartosz 2005-03-21 UKS Technik Radom (MZ) 49.65 x 43.88 49.65 q PB 10
11 24 418
TRZÓSŁO Michał 2004-01-13 ULKS Fajfer 2001 Łapanów (MA) 44.23 49.13 47.35 49.13 q 11
12 9 583
KULPIŃSKI Piotr 2005-01-14 LKS Jantar Ustka (PM) 48.76 x 45.28 48.76 q 12
13 17 186
HIKI Oskar 2005-05-15 UKS Ares Nowa Sól (LB) 38.53 43.05 45.76 45.76 PB 3 13
14 1 53
MATUSIAK Mikołaj 2005-04-04 MLKS Echo Twardogóra (DS) 45.68 44.44 43.13 45.68 3 14
15 20 377
BŁASIAK Tomasz 2005-11-16 UKS Technik Radom (MZ) x 45.09 41.34 45.09 PB 3 15
16 12 676
SZOPNIEWSKI Rafał 2005-03-07 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka (SL) 42.55 43.74 41.47 43.74 3 16
17 19 358
GAŁAZIN Michał 2005-12-20 UKS Gepard Warszawa (MZ) 43.73 x x 43.73 2 17
18 13 347
WOJEWÓDZKI Aleksander 2005-07-13 SKS Feniks Siedlce (MZ) 39.04 42.44 x 42.44 2 18
19 15 655
WYKROTA Jakub 2004-02-08 MKS-MOS Katowice (SL) 33.58 41.99 x 41.99 2 19
20 5 55
CHORZĘPA Paweł 2004-06-17 SL GKS Olsza Olszyna (DS) 38.03 40.66 39.41 40.66 2 20
21 21 368
MICHAŁEK Jakub 2005-06-16 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 38.46 36.66 x 38.46 21
3 76
KOSSAKOWSKI Oskar 2005-06-26 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) x x x NM
4 242
DĘBOWSKI Marcel 2004-03-24 MUKS Park Zduńska Wola (LD) DNS
8 665
BRZOZOWSKI Michał 2004-03-12 MKS-SMS Victoria Racibórz (SL) DNS
OOM 2019 (Poznań)
1 KOŁODZIEJCZAK Eryk 02 LUKS Start Nakło 72.07
2 PIELOCH Dawid 02 KS Podlasie Białystok 68.10
3 STĘPIEŃ Dominik 02 MLKS Nadwiślanin Chełmno 63.22
   
Mistrzostwa Polski 2020 (Radom)
1 CYTLAŁ Artur 03 KS Polonia Pasłęk 65.24
2 DZWONKOWSKI Andrzej 04 KKL Rodło Kwidzyn 61.23
3 TYLUS Patryk 03 KKS Victoria Stalowa Wola 59.70
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.7621891 s. | Mem: 1.25 megabytes