24. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży / Mistrzostwa Polski U18
CHORZÓW, 27-29 lipca 2018
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2018-07-28 19:34:02
Mojm
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 110p 110pPK 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2018-07-27
DZIEŃ 2
2018-07-28
DZIEŃ 3
2018-07-29
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ

10:00  100 m pł K(7bój)  [s]
10:00  Młot K (3)  [Gr. A]
10:00  Kula K (3)  [Gr. A]
10:00  Oszczep K (500)  [Gr. A]
10:20  100 m M(10bój)  [s]
10:35  100 m K (PK)  [s]
10:50  100 m M (PK)  [s]
11:05  W dal M(10bój) 
11:05  Wzwyż K(7bój) 
11:15  400 m pł K  [el]
11:15  Młot K (3)  [Gr. B]
11:15  Oszczep K (500)  [Gr. B]
11:40  400 m pł M (84.0)  [el]
12:00  400 m K  [el]
12:15  400 m M  [el]
12:30  Młot M (5)  [Gr. A]
12:30  Kula M(10bój) 
12:30  Tyczka K  [Gr. A]
12:30  W dal K  [Gr. A]
12:35  400 m K (PK)  [s]
12:50  400 m M (PK)  [s]
14:00  Młot M (5)  [Gr. B]
16:10  Ceremonia otwarcia 
16:45  100 m K  [el]
16:45  Tyczka M  [Gr. A]
16:45  Kula K(7bój) 
16:45  Wzwyż M(10bój) 
17:00  100 m M  [el]
17:20  800 m K  [el]
17:35  800 m M  [el]
17:55  100 m K  [F]
17:55  Kula M (5)  [Gr. A]
18:05  Oszczep M (700)  [Gr. A]
18:05  100 m M  [F]
18:20  1500 m prz K  [s]
18:35  Wzwyż M  [Gr. B]
18:40  200 m K(7bój)  [s]
18:50  W dal M  [Gr. A]
19:00  400 m M(10bój)  [s]
19:20  1500 m K  [s]
19:25  Oszczep M (700)  [Gr. B]
19:35  1500 m M  [s]
19:45  3000 m M  [s]
REKORDY
RP (U18) 81.50 MRZYGŁÓD Cyprian Niestowarzyszony Stargard Szczeciński 2015-10-03
Minimum do finału: 54.50 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2018-07-28 19:34:02
Oszczep M (700) - Gr. A Planowany START: 2018-07-27 18:05 ZAKOŃCZENIE: 18:25:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III wynik inf punkty rank
1 7 169
STĘPIEŃ Dominik 02-04-01 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) 63.57 - - 63.57 Q 1
2 9 145
KOŁODZIEJCZAK Eryk 02-02-04 LUKS Start Nakło (KP) x x 55.38 55.38 Q 5
3 12 808
GAWĘDA Wojciech 02-01-22 KS Żak Wałcz (ZP) x 46.95 54.50 54.50 Q PB 7
4 5 818
KOWALSKI Hubert 01-03-07 MKL Szczecin (ZP) 34.34 40.08 52.82 52.82 q 9
5 11 35
JĘDRZEJCZYK Tomasz 02-07-03 MKS Osa Zgorzelec (DS) 52.73 x 49.83 52.73 q PB 10
6 1 795
KOMOROWSKI Kacper 02-10-27 KL Bałtyk Koszalin (ZP) 52.40 x x 52.40 q PB 11
7 8 9
KOMARNICKI Jan 01-01-14 LKS Polkowice (DS) x 52.08 x 52.08 q 12
8 10 541
PIELOCH Dawid 02-04-14 UKS Liceum sportowe Łomża (PD) x 39.42 50.06 50.06 3 15
9 4 450
RACHWALIK Bartłomiej 01-07-06 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 45.75 46.13 45.61 46.13 2 20
10 3 491
WIŚNIOWSKI Mikołaj 02-06-14 KKS Victoria Stalowa Wola (PK) x x 45.86 45.86 21
2 619
NITECKI Kamil 02-01-30 CKS Budowlani Częstochowa (SL) DNS
6 177
SIERADZKI Mateusz 01-11-17 UKS Cyprianka (KP) DNS

 

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.070214033126831 s.