53. PZLA Mistrzostwa Polski U18
WŁOCŁAWEK, 28-30 lipca 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-07-29 18:11:47
Mmłotjm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2021-07-28
DZIEŃ 2
2021-07-29
DZIEŃ 3
2021-07-30
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:00  100 m pł K(7bój)  [s]
10:00  100 m M (PK)  [s]
10:00  Wzwyż K(7bój)  [Gr. A]
10:00  Młot K (3)  [Gr. A]
10:15  100 m K (PK)  [s]
11:00  400 m K  [el]
11:20  400 m M  [el]
11:45  400 m K (PK)  [s]
11:55  400 m M (PK)  [s]
12:05  Oszczep K (500)  [Gr. A]
12:15  400 m pł K  [el]
12:20  Wzwyż K(7bój)  [Gr. B]
12:20  Kula K(7bój)  [Gr. A]
12:40  Tyczka K  [Gr. A]
12:42  400 m pł M (83.8)  [el]
13:00  Kula K (3)  [Gr. A]
13:00  Kula K (3)  [Gr. B]
13:40  W dal K  [Gr. A]
14:00  Kula M (5)  [Gr. A]
14:00  Kula M (5)  [Gr. B]
14:45  Kula K(7bój)  [Gr. B]
15:00  Ceremonia otwarcia 
15:20  Oszczep M (700)  [Gr. A]
15:20  Wzwyż M  [Gr. A]
16:23  200 m K(7bój)  [s]
16:50  100 m K  [el]
17:17  800 m K  [el]
17:41  800 m M  [el]
17:45  W dal M  [Gr. A]
18:05  100 m K  [F B]
18:13  100 m K  [F A]
18:22  100 m M  [el]
18:46  1500 m K  [s]
18:57  Młot M (5)  [Gr. A]
19:07  1500 m M  [s]
19:34  100 m M  [F B]
19:41  100 m M  [F A]
19:53  1500 m prz K  [s]
20:15  3000 m M  [s]
REKORDY
RP (U18) 82.88 PAŁYSZKO Maciej LEGIA Warszawa Warszawa 1995-09-30
Minimum do finału: 54.00 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2021-07-29 18:11:15
Młot M (5) - Gr. A Planowany START: 2021-07-28 18:57 ZAKOŃCZENIE: 19:47:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III wynik inf punkty rank
1 1 485
WITAS Alan 2004-04-21 MKL Sparta Stalowa Wola (PK) 61.46 - - 61.46 Q 1
2 14 113
MARCZAK Kamil 2005-02-22 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) 51.67 x 58.09 58.09 Q PB 2
3 15 138
SOBIESIAK Marcin 2004-06-05 AZS UMCS Lublin (LU) 57.85 - - 57.85 Q 3
4 24 780
PRACHARCZYK Jakub 2005-07-19 UKS Achilles Leszno (WP) 52.59 53.90 56.40 56.40 Q 4
5 21 764
BAJER Mikołaj 2004-07-30 OŚ AZS Poznań (WP) 55.18 - - 55.18 Q 5
6 19 119
ZŁOTOWSKI Wiktor 2004-08-07 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) 54.75 - - 54.75 Q 6
7 20 588
GROENWALD Szymon 2005-06-09 LKS Ziemi Puckiej Puck (PM) 54.58 - - 54.58 Q 7
8 22 106
SZYMAŃSKI Szymon 2005-03-13 MKL Toruń (KP) 53.17 x 53.93 53.93 q 8
9 13 239
MES Jerzy 2005-09-12 MKS Zduńska Wola (LD) x 50.80 x 50.80 q PB 9
10 23 75
GĄSIOR Mateusz 2004-01-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 48.69 x 45.19 48.69 q PB 10
11 8 47
ROZMYSŁOWICZ Karol 2005-08-23 MKS Osa Zgorzelec (DS) 45.16 48.60 x 48.60 q PB 11
12 17 246
OPALIŃSKI Franciszek 2005-01-25 MUKS Park Zduńska Wola (LD) x 47.37 x 47.37 q 12
13 7 656
BANIK Szymon 2004-04-06 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) 46.75 x x 46.75 3 13
14 4 137
MLEKO Rafael 2004-07-09 AZS UMCS Lublin (LU) 44.51 43.17 45.21 45.21 3 14
15 11 22
BURNIAK Filip 2004-04-10 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) x 45.18 x 45.18 3 15
15 12 534
KARALUS Norbert 2005-07-11 LUKS Atletic Białystok (PD) x x 45.18 45.18 3 15
17 2 74
FEDEJKO Jan 2004-04-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 42.36 38.48 43.80 43.80 2 17
18 16 245
KOWALSKI Wiktor 2004-11-03 MUKS Park Zduńska Wola (LD) 40.88 38.18 37.37 40.88 2 18
19 5 110
FLIS Eryk 2005-07-15 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) x 40.38 x 40.38 2 19
20 6 144
HAWRYLUK Szymon 2004-11-28 KS Agros Zamość (LU) x 39.62 x 39.62 2 20
21 10 831
BRELIŃSKI Grzegorz 2004-08-17 KMKL Sztorm Kołobrzeg (ZP) x 36.33 x 36.33 21
9 452
SZÓSTKA Kacper 2005-01-31 LUKS MGOKSiR Korfantów (OP) x x x NM
18 533
JAWOROWSKI Krystian 2005-01-26 LUKS Atletic Białystok (PD) x x x NM
3 71
BANACH Kacper 2004-08-10 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) DNS
OOM 2019 (Poznań)
1 PIŁAT Dawid 02 LKS Stal Mielec 80.05
2 RATAJCZYK Tomasz 02 MUKS Park Zduńska Wola 75.69
3 MODRZEJEWSKI Mateusz 02 LLKS Pomorze Stargard 64.74
   
Mistrzostwa Polski 2020 (Radom)
1 SZCZERBIAK Mateusz 03 LKS Vectra Włocławek 64.09
2 POSTÓJ Bartosz 03 TS Start Lublin 63.32
3 DZIOBA Jakub 03 AZS-AWF Warszawa 62.03
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.3819599 s. | Mem: 1.25 megabytes