52. PZLA Mistrzostwa Polski U18
RADOM, 18-20 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-19 19:43:24
Mkulajm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2020-09-18
DZIEŃ 2
2020-09-19
DZIEŃ 3
2020-09-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RP (U18) 24.24h BUKOWIECKI Konrad PKS GWARDIA Szczytno Spała 2014-12-30
Minimum do finału: 15.75 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2020-09-19 19:32:52
Kula M (5) - Gr. A Planowany START: 2020-09-18 17:55 ZAKOŃCZENIE: 18:04:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III wynik inf punkty rank
1 3 462 STARAK Radosław 03-02-28 KS Podlasie Białystok (PD) 17.72 17.72 Q 1
2 10 488 KRYSZYN Paweł 03-08-26 UKS Technik Augustów (PD) 17.31 17.31 Q PB 3
3 11 384 BUCHWALD Jakub 04-07-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) x 16.19 16.19 Q 7
4 6 188 LEWKOWICZ Wojciech 04-02-26 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) x 14.13 14.95 14.95 q 9
5 12 309 KULA Przemysław 03-04-23 RLTL ZTE Radom (MZ) x x 14.80 14.80 q 12
6 4 127 SALDAT Jakub 04-02-02 UKS Duo-Set Świecie (KP) 14.47 14.45 14.69 14.69 3 13
7 8 453 HAJKOWSKI Sebastian 03-08-29 KS Podlasie Białystok (PD) 13.22 x 14.25 14.25 PB 3 15
8 5 248 WÓJCICKI Michał 04-03-18 AKL Ursynów Warszawa (MZ) 13.35 13.30 13.82 13.82 2 19
9 1 812 MATEL Allan 04-11-09 MKL Szczecin (ZP) 12.74 x x 12.74 21
10 7 582 PILARSKI Noel 04-04-21 MKS-MOS Katowice (SL) 11.95 x x 11.95 22
11 2 243 GÓRECZNY Filip 03-03-07 UKS Dziewiątka Kutno (LD) 11.45 x x 11.45 23
9 120 KOCIK Olaf 03-04-03 MUKL Brodnica (KP) x r NM
OOM 2019 (Poznań)
1 KANIK Jakub 02 LKS Górnik Wałbrzych 17.52
2 STARAK Radosław 03 KS Podlasie Białystok 17.24
3 KOPEĆ Mateusz 02 KKS Victoria Stalowa Wola 16.40
OOM 2018 (Chorzów)
1 MAROK Wojciech 01 UKS Orkan Środa Wlkp. 20.84
2 GOŹDZIEWICZ Piotr 01 UKS 12 Kalisz 18.84
3 KOZAK Gracjan 01 MKS Bolesłavia Bolesławiec 18.27
TOP 10 POLSKA

 

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.032392024993896 s.