24. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży / Mistrzostwa Polski U18
CHORZÓW, 27-29 lipca 2018
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2018-07-28 17:50:22
Mkulajm
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 110p 110pPK 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2018-07-27
DZIEŃ 2
2018-07-28
DZIEŃ 3
2018-07-29
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ

10:00  100 m pł K(7bój)  [s]
10:00  Młot K (3)  [Gr. A]
10:00  Kula K (3)  [Gr. A]
10:00  Oszczep K (500)  [Gr. A]
10:20  100 m M(10bój)  [s]
10:35  100 m K (PK)  [s]
10:50  100 m M (PK)  [s]
11:05  W dal M(10bój) 
11:05  Wzwyż K(7bój) 
11:15  400 m pł K  [el]
11:15  Młot K (3)  [Gr. B]
11:15  Oszczep K (500)  [Gr. B]
11:40  400 m pł M (84.0)  [el]
12:00  400 m K  [el]
12:15  400 m M  [el]
12:30  Młot M (5)  [Gr. A]
12:30  Kula M(10bój) 
12:30  Tyczka K  [Gr. A]
12:30  W dal K  [Gr. A]
12:35  400 m K (PK)  [s]
12:50  400 m M (PK)  [s]
14:00  Młot M (5)  [Gr. B]
16:10  Ceremonia otwarcia 
16:45  100 m K  [el]
16:45  Tyczka M  [Gr. A]
16:45  Kula K(7bój) 
16:45  Wzwyż M(10bój) 
17:00  100 m M  [el]
17:20  800 m K  [el]
17:35  800 m M  [el]
17:55  100 m K  [F]
17:55  Kula M (5)  [Gr. A]
18:05  Oszczep M (700)  [Gr. A]
18:05  100 m M  [F]
18:20  1500 m prz K  [s]
18:35  Wzwyż M  [Gr. B]
18:40  200 m K(7bój)  [s]
18:50  W dal M  [Gr. A]
19:00  400 m M(10bój)  [s]
19:20  1500 m K  [s]
19:25  Oszczep M (700)  [Gr. B]
19:35  1500 m M  [s]
19:45  3000 m M  [s]
REKORDY
RP (U18) 24.24h BUKOWIECKI Konrad PKS GWARDIA Szczytno Spała 2014-12-30
Minimum do finału: 16.00 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2018-07-28 17:50:22
Kula M (5) - Gr. A Planowany START: 2018-07-27 17:55 ZAKOŃCZENIE: 18:14:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III wynik inf punkty rank
1 10 755
MAROK Wojciech 01-09-12 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 17.98 - - 17.98 Q 1
2 2 817
GŁADKOWSKI Mateusz 01-01-05 MKL Szczecin (ZP) x 16.68 - 16.68 Q 4
3 5 780
BORKOWSKI Jakub 01-06-26 LKS Lubawa (WN) 15.96 15.65 15.85 15.96 q 7
4 6 258
KLEINERT Jakub 02-08-13 ZLKL Zielona Góra (LB) x 14.77 15.70 15.70 q PB 8
5 1 344
CUBER Bartosz 01-01-13 AZS-AWF Warszawa (MZ) x 14.68 15.67 15.67 q 9
6 7 206
LEWOSZEWSKI Sebastian 02-06-17 KS Wisła Puławy (LU) 15.11 14.27 14.88 15.11 q PB 11
7 12 531
BRANKIEWICZ Kamil 02-08-14 LUKS Hańcza Suwałki (PD) 14.33 x 15.11 15.11 q PB 12
8 9 444
SZABLOWSKI Rafał 01-11-28 WKS Wawel Kraków (MA) 14.78 14.37 x 14.78 3 13
9 3 486
KOPEĆ Mateusz 02-08-11 KKS Victoria Stalowa Wola (PK) x 14.78 14.02 14.78 3 14
10 11 5
KANIK Jakub 02-05-20 LKS Górnik Wałbrzych (DS) 14.46 x 14.29 14.46 2 18
11 8 294
KOWALSKI Bartosz 01-03-15 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 14.05 14.28 13.52 14.28 2 19
12 4 508
HAJKOWSKI Adrian 01-02-23 KS Podlasie Białystok (PD) 14.14 x x 14.14 21

 

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.068269014358521 s.