53. PZLA Mistrzostwa Polski U18
WŁOCŁAWEK, 28-30 lipca 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-07-30 16:08:18
Mdyskjm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2021-07-28
DZIEŃ 2
2021-07-29
DZIEŃ 3
2021-07-30
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


08:25  10000 m chód M  [s]
08:55  Trójskok M  [Gr. A]
09:15  Wzwyż K  [Gr. A]
09:20  100 m M(10bój)  [s]
09:40  Dysk K (1)  [Gr. A]
10:00  200 m K  [el]
10:25  W dal M(10bój)  [Gr. A]
11:00  Dysk M (1.5)  [Gr. A]
11:15  W dal M(10bój)  [Gr. B]
11:20  200 m M  [el]
12:00  W dal K(7bój)  [Gr. A]
12:58  Kula M(10bój)  [Gr. A]
13:00  Oszczep K(7bój)  [Gr. A]
13:00  W dal K(7bój)  [Gr. B]
13:15  Tyczka K  [F]
13:54  Kula M(10bój)  [Gr. B]
14:00  Trójskok K  [Gr. A]
14:20  Oszczep K(7bój)  [Gr. B]
14:35  Wzwyż M  [F]
15:30  Młot K (3)  [F]
15:40  Kula K (3)  [F]
17:00  Młot M (5)  [F]
17:02  400 m K  [F B]
17:10  400 m K  [F A]
17:18  400 m M  [F B]
17:25  400 m M  [F A]
17:25  Tyczka M  [FINAŁ]
17:30  W dal K  [F]
17:34  800 m K(7bój)  [s]
17:40  Kula M (5)  [F]
17:55  Siedmiobój K  [FINAŁ]
18:05  400 m pł K  [F B]
18:09  400 m pł K  [F A]
18:15  Wzwyż M(10bój)  [Gr. A]
18:30  400 m pł M (83.8)  [F B]
18:38  400 m pł M (83.8)  [F A]
18:45  Oszczep K (500)  [F]
19:00  4x100 m K  [s]
19:10  4x100 m M  [s]
19:40  3000 m K  [s]
19:50  5000 m chód K  [s]
19:55  W dal M  [F]
20:10  Oszczep M (700)  [F]
20:30  2000 m prz. M  [s]
21:00  400 m M(10bój)  [s]
REKORDY
RP (U18) 66.52 BUKOWIECKI Konrad PKS GWARDIA Szczytno Warszawa 2014-09-15
Minimum do finału: 47.00 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2021-07-30 15:41:47
Dysk M (1.5) - Gr. A Planowany START: 2021-07-29 11:00 ZAKOŃCZENIE: 11:41:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III wynik inf punkty rank
1 24 434
BUCHWALD Jakub 2004-07-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) x x 52.94 52.94 Q 1
2 3 188
LEWKOWICZ Wojciech 2004-02-26 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) 52.57 - - 52.57 Q 2
3 11 234
OŚKIEWICZ Tomasz 2005-03-02 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) x 51.58 - 51.58 Q 3
4 23 458
WAGNER Karol 2005-04-27 LUKS Podium Kup (OP) 48.33 - - 48.33 Q 4
5 22 450
MAZUR Tobiasz 2004-12-28 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle (OP) 48.31 - - 48.31 Q 5
6 1 613
LEMAŃCZYK Leon 2005-07-23 UKS Lipusz (PM) 48.20 - - 48.20 Q 6
7 5 133
SALDAT Jakub 2004-02-02 UKS Duo-Set Świecie (KP) 47.77 - - 47.77 Q 7
8 15 805
WITA Patryk 2004-03-11 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 47.17 - - 47.17 Q 8
9 19 589
HELMAN Mateusz 2004-07-22 LKS Ziemi Puckiej Puck (PM) 41.69 44.07 45.69 45.69 q PB 9
10 13 443
SOPA Mateusz 2004-08-05 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 43.33 44.92 43.78 44.92 q 10
11 16 825
KIJEWSKI Karol 2005-10-10 MKL Jurand Szczytno (WN) x 44.75 x 44.75 q 11
12 4 845
MATEL Allan 2004-11-09 MKL Szczecin (ZP) x x 44.72 44.72 q PB 12
13 18 19
WOJCIECHOWSKI Maciej 2004-04-30 LKS Górnik Wałbrzych (DS) 39.68 39.92 43.74 43.74 3 13
14 6 823
AMBROZIAK Marcel 2004-11-14 MKL Jurand Szczytno (WN) x x 43.24 43.24 3 14
15 12 615
MAKURAT Jakub 2004-06-24 UKS Olimpijczyk Skorzewo (PM) x 42.86 38.85 42.86 3 15
16 9 504
SZUMIELEWICZ Daniel 2005-04-17 UKS Tempo 5 Przemyśl (PK) x 42.39 40.92 42.39 PB 3 16
17 8 588
GROENWALD Szymon 2005-06-09 LKS Ziemi Puckiej Puck (PM) 41.74 x 41.67 41.74 2 17
18 17 819
EWERTOWSKI Mateusz 2004-04-01 LKS Lubawa (WN) x x 41.60 41.60 PB 2 18
19 21 295
SIKORA Wiktor 2005-07-24 GKS Wilga Garwolin (MZ) x x 41.15 41.15 2 19
20 2 114
OSTAŁOWSKI Mateusz 2004-01-28 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) 35.73 38.96 40.81 40.81 2 20
21 7 238
WNĘTRZAK Wiktor 2004-02-27 MKS Tomaszów Mazowiecki (LD) 40.59 x 37.03 40.59 21
22 10 791
RODZIAK Karol 2004-08-16 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) x x 39.65 39.65 22
23 20 108
ADAMCZYK Emil 2004-06-04 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) x 33.66 38.88 38.88 23
14 657
BĘBENEK Michał 2005-03-16 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) x x x NM
OOM 2019 (Poznań)
1 ANDRZEJCZAK Jarosław 02 MLKS Echo Twardogóra 56.56
2 MATYJA Michał 02 CWKS Resovia Rzeszów 54.76
3 STAŃSKI Sergiusz 02 MKS Żak Biała Podlaska 51.39
   
Mistrzostwa Polski 2020 (Radom)
1 KOREJBA Jakub 03 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 57.87
2 BARANEK Eryk 03 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 55.77
3 KRYSZYN Paweł 03 UKS Technik Augustów 51.26
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.3705502 s. | Mem: 1.25 megabytes