OOM23 29. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 55. PZLA Mistrzostwa Polski U18
CHORZÓW, 7-9 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-09 17:27:54
M800jm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzwyż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2023-07-07
DZIEŃ 2
2023-07-08
DZIEŃ 3
2023-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

10:15  Młot K (3)  [Gr. A]
10:15  W dal K  [Gr. A]
10:15  W dal K  [Gr. B]
11:00  100 m M(10bój)  [s]
11:15  Młot K (3)  [Gr. B]
11:35  400 m pł K  [el]
11:50  W dal M(10bój)  [Gr. A]
11:50  W dal M(10bój)  [Gr. B]
12:07  400 m pł M (83.8)  [el]
12:15  Młot M (5)  [Gr. A]
12:40  400 m K  [el]
13:00  W dal M  [Gr. A]
13:00  W dal M  [Gr. B]
13:02  400 m M  [el]
13:10  Kula M(10bój)  [Gr. A]
13:10  Kula M(10bój)  [Gr. B]
13:14  Młot M (5)  [Gr. B]
13:30  400 m K (PK)  [s]
13:45  400 m M (PK)  [s]
14:05  100 m K (PK)  [s]
14:05  Wzwyż M  [Gr. A]
14:05  Wzwyż M  [Gr. B]
14:20  100 m M (PK)  [s]
15:00  Oszczep K (500)  [Gr. A]
15:45  Oszczep K (500)  [Gr. B]
16:00  Wzwyż M(10bój)  [Gr. A]
16:00  Wzwyż M(10bój)  [Gr. B]
16:00  100 m K  [el]
16:25  800 m K  [el]
16:55  800 m M  [el]
17:00  Oszczep M (700)  [Gr. A]
17:15  Kula K (3)  [Gr. A]
17:30  100 m K  [F B]
17:35  100 m K  [F A]
17:45  100 m M  [el]
18:00  Oszczep M (700)  [Gr. B]
18:10  1500 m M  [s]
18:15  Kula M (5)  [Gr. A]
18:30  1500 m K  [s]
18:40  Tyczka K  [Gr. A]
18:40  Tyczka K  [Gr. B]
18:55  100 m M  [F B]
19:00  100 m M  [F A]
19:10  1500 m prz K  [s]
19:25  400 m M(10bój)  [s]
19:45  3000 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U18) 1:43.37 AMAN Mohammed ETH Rieti (ITA) 2011-09-10
RP (U18) 1:47.27 RÓŻNICKI Krzysztof GKS Cartusia Kartuzy Sopot 2020-07-03
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 10 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  Finał A  Finał B  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-07-09 15:41:09
800 m M - elim 1 Planowany START: 2023-07-07 16:55 WYSTARTOWANO: 16:54:16
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik inf punkty rank
1 8 555 KUBACKI Antoni 2006-04-15 SKLA Sopot (PM) 1:57.92 Q 7
2 7 799 KAZIMIERCZYK Mateusz 2006-11-03 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 1:58.40 Q 9
3 4 61 KUŁEK Dawid 2007-08-15 WKS Oleśniczanka Oleśnica (DS) 1:58.42 qB 10
4 3 93 TOMALCZYK Michał 2007-05-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 1:59.08 qB 13
5 5 444 GRYKAŁOWSKI Marek 2006-01-25 KKL Stal Stalowa Wola (PK) 1:59.65 2 17
6 6 620 NEUMANN Borys 2006-04-02 MKS-MOSM Bytom (SL) 2:01.66 2 20
7 9 456 SEJLER Patryk 2006-07-31 LKS Stal Mielec (PK) 2:01.89 L 21
8 2 201 CHOINA Mateusz 2007-06-23 LKS Lubusz Słubice (LB) 2:02.43 22
Mistrzostwa Polski 2021 (Włocławek)
1 MAKOWSKI Mateusz 04 MKS Pułtusk 1:55.63
2 KITLIŃSKI Bartosz 04 AZS UMCS Lublin 1:55.86
3 WĄCHAŁA Adam 04 KKL Kielce 1:58.20
   
Mistrzostwa Polski 2022 (Bielsko-Biała)
1 CHOJNOWSKI Antoni 05 SKLA Sopot 1:55.34
2 KISIEL Bartłomiej 06 KS SMS Szklarska Poręba 1:56.50
3 BUŚKO Mateusz 06 ULKS Talex Borzytuchom 1:56.75
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

DOMTEL © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0452812 s. | Mem: 1.25 megabytes