52. PZLA Mistrzostwa Polski U18
RADOM, 18-20 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-20 15:50:57
M800jm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2020-09-18
DZIEŃ 2
2020-09-19
DZIEŃ 3
2020-09-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RP (U18) 1:49.90 POCZWARDOWSKI Jędrzej MKL Toruń Bydgoszcz 2019-06-12
RP (U18) 1:47.27* RÓŻNICKI Krzysztof GKS Cartusia Kartuzy Sopot 2020-07-03
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 10 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  Finał A  Finał B  Ranking

Data aktualizacji: 2020-09-20 14:54:21
800 m M - elim 1 Planowany START: 2020-09-18 15:30 WYSTARTOWANO: 15:30:50
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik inf punkty rank
1 7 518 RÓŻNICKI Krzysztof 03-08-29 GKS Cartusia Kartuzy (PM) 1:56.25 Q 1
2 3 110 PIWOŃSKI Mikołaj 04-08-17 MKL Toruń (KP) 1:56.85 Q 2
3 8 516 WAWRZYNIAK Alan 04-09-22 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 1:57.63 q PB 3
4 4 58 KAŁWIŃSKI Dawid 03-04-22 WKS Oleśniczanka Oleśnica (DS) 1:57.93 q 4
5 2 7 RYMUT Konrad 03-07-21 KS SMS Szklarska Poręba (DS) 2:01.64 qB 16
6 6 72 FRĄTCZAK Jerzy 03-04-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 2:01.86 2 17
7 5 421 MACKIEWICZ Piotr 03-07-22 KS Komunalni Sanok (PK) 2:04.10 22
OOM 2019 (Poznań)
1 RÓŻNICKI Krzysztof 03 GKS Cartusia Kartuzy 1:53.66
2 LEWALSKI Kacper 03 MKS Truso Elbląg 1:54.22
3 WYDERKA Maciej 02 MKS-MOSM Bytom 1:54.43
OOM 2018 (Chorzów)
1 AUGUSTYNIAK Jakub 01 GKS Olimpia Grudziądz 1:52.65
1 ŁAKOMIEC Łukasz 02 KKL Kielce 1:56.38
2 MASACZYŃSKI Adam 01 KKL Kielce 1:52.92
2 GUTOWSKI Dawid 02 LKS Vectra Włocławek 1:57.43
3 PRZYBYLAK Tomasz 01 OŚ AZS Poznań 1:53.74
3 MNICH Patryk 01 KS Podlasie Białystok 1:57.91
TOP 10 POLSKA

 

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.036088943481445 s.