OOM23 29. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 55. PZLA Mistrzostwa Polski U18
CHORZÓW, 7-9 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-09 17:29:12
M4x400jm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzwyż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2023-07-07
DZIEŃ 2
2023-07-08
DZIEŃ 3
2023-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

10:00  Oszczep K (500)  [F]
11:30  Oszczep M (700)  [F]
11:50  W dal K(7bój)  [Gr. A]
11:50  W dal K(7bój)  [Gr. B]
13:10  Trójskok M  [F]
13:10  Oszczep K(7bój)  [Gr. A]
13:30  Wzwyż K  [F]
13:35  200 m K  [F B]
13:40  200 m M  [F B]
13:50  200 m K  [F A]
14:00  200 m M  [F A]
14:05  Tyczka M 
14:23  100 m pł K (76.2)  [el]
14:50  110 m pł M (91.4)  [el]
15:00  Dysk K (1)  [F]
15:14  800 m K  [F B]
15:20  Trójskok K  [F]
15:21  800 m M  [F B]
15:27  800 m K  [F A]
15:35  800 m M  [F A]
15:49  100 m pł K (76.2)  [F B]
15:55  100 m pł K (76.2)  [F A]
16:08  110 m pł M (91.4)  [F B]
16:14  110 m pł M (91.4)  [F A]
16:20  Dysk M (1.5)  [F]
16:40  800 m K(7bój)  [s]
17:00  Siedmiobój K U18 
17:10  4x400 m K  [s]
17:20  4x400 m M  [s]
17:30  4x100 m K elim  [s]
17:30  4x100 m M elim  [s]
17:30  4x400 m K elim  [s]
17:30  4x400 m M elim  [s]
REKORDY
RP (U18) 3:12.05 POLSKA POL Kaunas (LTU) 2001-08-05
RP (U18) 3:18.55 Klub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża Radom 2020-09-20
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2023-07-09 17:29:12
4x400 m M - Bieg 1 Planowany START: 2023-07-09 17:20 WYSTARTOWANO: 17:22:53 DEKORACJA 17:55
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf punkty rank
1 7 865 CHMIEL Szymon
WIATRZYK Hubert
KLĘK Konrad
STAŃCZYK Franciszek
STS Pomerania Szczecin (ZP) 3:21.51 0.183 SB YC #865 CR 18.5 9 1
2 9 244 ANTCZAK Kacper
JABŁOŃSKI Hubert
DUTKIEWICZ Daniel
ULIŃSKI Kacper
MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 3:23.20 0.295 SB 7 2
3 5 221 MAJ Piotr
MILLER Tomasz
SZCZEPAŃCZYK Kajetan
MIROWSKI Adam
AZS Łódź (LD) 3:23.54 0.246 SB 6 3
4 4 388 MŁYNARCZYK Wojciech
ZAPAŁA Maksymilian
ŁAKOMY Jan
BANASZEK Karol
WKS Wawel Kraków (MA) 3:24.26 0.231 SB 5 4
5 6 713 WOJTASIK Aleksander
BRUDŁO Hubert
ZIMNIAK Nikodem
RAK Piotr
KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 3:24.82 0.279 SB 5 5
6 8 93 KŁOSOWSKI Filip
CICHOWSKI Kamil
ŚMIERTKA Mateusz
TOMALCZYK Michał
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 3:26.11 0.277 SB 5 6
7 3 656 SURMA Igor
ADAMCZYK Bartłomiej
REMISZ Dawid
DUDA Piotr
TL Pogoń Ruda Śląska (SL) 3:30.94 0.232 4 7
8 2 619 NEUMANN Borys
ŚWIERCZYNA Jakub
ŁUCZAK Wiktor
MAJERANOWSKI Maciej
MKS-MOSM Bytom (SL) 3:31.48 0.235 4 8
Mistrzostwa Polski 2021 (Włocławek)
1 AZS Łódź 3:19.04
2 AML Słupsk 3:25.18
3 KS AZS UWM Olsztyn 3:25.45
   
Mistrzostwa Polski 2022 (Bielsko-Biała)
1 AML Słupsk 3:20.94
2 MKS Aleksandrów Łódzki 3:23.07
3 KS AZS UWM Olsztyn 3:23.88
TOP 10 POLSKA

DOMTEL © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0429711 s. | Mem: 1.25 megabytes