53. PZLA Mistrzostwa Polski U18
WŁOCŁAWEK, 28-30 lipca 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-07-30 20:11:03
M4x400jm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100PK 200 400 400PK 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 4x100el 4x400el 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2021-07-28
DZIEŃ 2
2021-07-29
DZIEŃ 3
2021-07-30
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:00  Wzwyż K  [F]
10:05  110 m pł M(10bój)  [s]
11:10  Dysk M(10bój)  [Gr. A]
13:30  Tyczka M(10bój)  [Gr. A]
14:09  100 m pł K (76.2)  [el]
14:40  Dysk M (1.5)  [F]
14:45  200 m K  [F B]
14:50  200 m K  [F A]
14:55  200 m M  [F B]
15:00  200 m M  [F A]
15:15  100 m pł K (76.2)  [F B]
15:22  100 m pł K (76.2)  [F A]
15:35  800 m K  [F B]
15:45  800 m K  [F A]
15:50  Trójskok K  [F]
15:55  800 m M  [F B]
16:05  800 m M  [F A]
16:30  110 m pł M (91.4)  [el]
16:40  Oszczep M(10bój)  [Gr. A]
17:30  Dysk K (1)  [F]
17:45  110 m pł M (91.4)  [F B]
17:55  110 m pł M (91.4)  [F A]
18:00  Trójskok M  [F]
18:40  4x400 m K  [s]
18:50  4x400 m M  [s]
19:48  1500 m M(10bój)  [s]
19:50  Dziesięciobój M  [FINAŁ]
20:00  4x100 m K elim  [s]
20:00  4x100 m M elim  [s]
20:00  4x400 m K elim  [s]
20:00  4x400 m M elim  [s]
REKORDY
RP (U18) 3:12.05 POLSKA Kowno 2001-08-05
RP (U18) 3:18.55 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża Radom 2020-09-20
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2021-07-30 20:11:03
4x400 m M - Bieg 1 Planowany START: 2021-07-30 18:50 WYSTARTOWANO: 18:55:40 DEKORACJA 19:25
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf punkty rank
1 5 204 SZWED Maks
PIETRZAK Daniel
WILIŃSKI Jakub
MATERA Mateusz
AZS Łódź (LD) 3:19.04 0.182 9 1
2 6 549 KASPRZYK Kacper
GOSTOMCZYK Jan
DEPTA Szymon
KOŁODZIEJSKI Oliwier
AML Słupsk (PM) 3:25.18 0.254 7 2
3 8 810 FLOREK Mikołaj
MICHALAK Sebastian
KARDAHS Hubert
GÓRCZYŃSKI Bartosz
KS AZS UWM Olsztyn (WN) 3:25.45 0.216 6 3
4 4 269 WÓJCIAK Adrian
BAZANIAK Bartek
SZYMAŃSKI Daniel
RUTOWICZ Hubert
UMLKS Pegaz Opoczno (LD) 3:26.87 0.202 5 4
5 3 561 CHLEBICKI Stanisław
KORTAS Mateusz
SMOLNICKI Bartosz
ŁOWICKI Michał
AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 3:29.56 0.277 5 5
6 7 5 CZERWIŃSKI Piotr
SKRZEK Bartłomiej
BIAŁEK Kacper
GONKIEWICZ Jan
GKS Start Długołęka (DS) 3:30.80 0.141 5 6
7 1 497 BUDZIŃSKI Dominik
PEMPUŚ Adrian
ARTYM Jakub
CZUBA Emanuel
UKS Tempo 5 Przemyśl (PK) 3:32.90 0.166 4 7
8 2 126 KARNAS Kacper
GLAZA Mateusz
BRODALA Maksym
CICHOWICZ Kamil
UKS Czapla Białe Błota (KP) 3:37.05 0.337 4 8
OOM 2019 (Poznań)
1 WLKS Wrocław 3:23.19
2 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 3:23.90
3 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 3:24.20
   
Mistrzostwa Polski 2020 (Radom)
1 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 3:18.55
2 AZS-AWFiS Gdańsk 3:20.47
3 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 3:22.02
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.139538 s. | Mem: 1.25 megabytes