52. PZLA Mistrzostwa Polski U18
RADOM, 18-20 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-20 17:31:18
M4x400jm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 100p 400p 1500p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100p(7) Wzywż(7) Kula(7) 200(7) W dal(7) Oszczep(7) 800(7) 7-bój

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep 100(10) W dal(10) Kula(10) Wzwyż(10) 400(10) 110p(10) Dysk(10) Tyczka(10) Oszczep(10) 1500(10) 10-bój

DZIEŃ 1
2020-09-18
DZIEŃ 2
2020-09-19
DZIEŃ 3
2020-09-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:20  Tyczka K  [F]
12:00  Dysk K (1)  [F]
12:25  Trójskok K  [F]
12:35  200 m K  [F B]
12:45  200 m K  [F A]
12:55  200 m M  [F B]
13:05  200 m M  [F A]
13:15  800 m K  [F B]
13:20  Tyczka M  [FINAŁ]
13:25  800 m K  [F A]
13:45  100 m pł K (76.2)  [el]
14:05  Dysk M (1.5)  [F]
14:15  110 m pł M (91.4)  [el]
14:20  Wzwyż K  [F]
14:35  Trójskok M  [F]
14:40  800 m M  [F B]
14:50  800 m M  [F A]
15:10  100 m pł K (76.2)  [F B]
15:20  100 m pł K (76.2)  [F A]
15:33  110 m pł M (91.4)  [F B]
15:40  110 m pł M (91.4)  [F A]
16:00  4x400 m K  [s]
16:10  4x400 m M  [s]
REKORDY
RP (U18) 3:18.71 - BUDOWLANI Szczecin Łódź 1980-09-23
RP (U18) 3:12.05 POLSKA Kowno 2001-08-05
 
 Bieg 1  Bieg 2  Ranking

Data aktualizacji: 2020-09-20 17:31:18
4x400 m M - Bieg 1 Planowany START: 2020-09-20 16:10 WYSTARTOWANO: 16:18:05 DEKORACJA 16:35
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf punkty rank
1 3 470 ZWIRKOWSKI Aleksander
JURAK Bartosz
DUCHNOWSKI Igor
DĄBROWSKI Piotr
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (PD) 3:18.55 0.171 SB RP U18 9 1
2 4 507 MAJCHRZAK Wiktor
WAWRZYNIAK Alan
SMOLNICKI Bartosz
ŁOWICKI Michał
AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 3:20.47 0.212 SB 7 2
3 5 393 GŁOWACKI Sambor
AUGUSTYNIAK Janusz
BABULA Maciej
RAK Filip
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 3:22.02 0.216 SB 6 3
4 6 654 DROZDOWSKI Damian
ZIMNIAK Kacper
CEGŁA Kacper
ADAMCIO Cyprian
KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 3:23.06 0.203 SB 5 4
5 2 776 FLOREK Mikołaj
GÓRCZYŃSKI Bartosz
MICHALAK Sebastian
SOBÓL Damian
KS AZS UWM Olsztyn (WN) 3:23.55 0.144 SB 5 5
6 8 690 JAKUBOWSKI Mateusz
CHMIEL Maciej
MAJEWSKI Mateusz
BOGACZYŃSKI Igor
MKL Jarocin (WP) 3:27.59 0.231 SB 5 6
7 1 133 GROŃSKI Oskar
KITLIŃSKI Bartosz
JANCZARA Miłosz
MIROSŁAW-PYDA Łukasz
AZS UMCS Lublin (LU) 3:28.05 0.208 SB 4 7
8 7 80 SELERZYŃSKI Hubert
FRĄTCZAK Jerzy
KABATA Filip
MALENDOWICZ Filip
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 3:28.12 0.220 SB 4 8
OOM 2019 (Poznań)
1 WLKS Wrocław 3:23.19
2 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 3:23.90
3 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 3:24.20
TOP 10 POLSKA

 

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.098738193511963 s.